Skocz do zawartości

Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?


DDamian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zainwestuj w chociaż jakąś plandekę na auto bo się nóż w kieszeni otwiera. :lol:

Co do tematu, musicie mieć jakąś wyższą wersję uszu, genetycznie, chyba że szczepionka od Billa Gatesa je usprawnia i aktualizuje na bieżąco, bo ja ani nie mam głośno w środku, ani nie narzekam na podstawowe audio, które w porównaniu do Golfa V gra wyśmienicie, ale audiofilem nie jestem, za to jestem głuchy. Dla takich osób jak ja odchodzi koszt wyciszonych szyb i lepszego audio, szczęście w nieszczęściu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w chociaż jakąś plandekę na auto bo się nóż w kieszeni otwiera. :lol:

Co do tematu, musicie mieć jakąś wyższą wersję uszu, genetycznie, chyba że szczepionka od Billa Gatesa je usprawnia i aktualizuje na bieżąco, bo ja ani nie mam głośno w środku, ani nie narzekam na podstawowe audio, które w porównaniu do Golfa V gra wyśmienicie, ale audiofilem nie jestem, za to jestem głuchy. Dla takich osób jak ja odchodzi koszt wyciszonych szyb i lepszego audio, szczęście w nieszczęściu! :D

Z tą plandeką to nie polecam, widziałem co potrafi zrobić w aucie trzymanym na zewnątrz :?

Może nie masz mpakietu, z moich jazd wynika, że ten gagatek niestety dużo zmienia w kwestii akustyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi . Wyłóżmy karty na stół ;) .

Poniżej oryginalne wygłuszenie drzwi vs wygłuszenie matami dynamate extreme we flagowcu bmw wersja 7 LCI .

Po zadaniu pytania fachowcom jak oceniają oryginalne wygłuszenie w tym modelu w skali 1-10 odpowiedź brzmi : 2 .

Zostawię to bez komentarza . Ocena niska -może trochę w tym marketingu .

Może jest tu jakiś fachowiec który wypowie się na podstawie zdjęć na temat wyciszenia w bmw 7?

g. mateusz - wrzuć proszę zdjęcia jak to wygląda w oryginale w Twoim samochodzie ( oczywiście po wizycie w ciche-auto.pl ) .

Sorry że " wjeżdżam" Wam tutaj z serią 7 ale po pierwsze jestem ciekaw porównania do serii 3 i 5 a po drugie robię to celem podpowiedzi jak rozwiązać problem z hałasem drogowym w Waszych samochodach .

Na moim wątku na forum zero wpisów i odzewu ;) . Proszę o wyrozumiałość .

Jak efekty? :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje X3 20i (G10) jest bardzo ciche. Opony 245x50 R19. Przy jeździe do 100km/h nic praktycznie nie słychać. Tak jest na letnich fabrycznych Bridgestrone i na zimowych Pirelli SottoZero Serie 3 ROF. Auto ma inne problemy opisane w innym wątku - trakcja i nie powracająca kierownica. Cisza jednak super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w chociaż jakąś plandekę na auto bo się nóż w kieszeni otwiera. :lol:

Co do tematu, musicie mieć jakąś wyższą wersję uszu, genetycznie, chyba że szczepionka od Billa Gatesa je usprawnia i aktualizuje na bieżąco, bo ja ani nie mam głośno w środku, ani nie narzekam na podstawowe audio, które w porównaniu do Golfa V gra wyśmienicie, ale audiofilem nie jestem, za to jestem głuchy. Dla takich osób jak ja odchodzi koszt wyciszonych szyb i lepszego audio, szczęście w nieszczęściu! :D

 

Pełna zgoda . Na pewno jest to kwestia "wrażliwości słuchowej' ;) .

Moja żona nie słyszy nic a mój syn zgadza się ze mną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moja żona nie słyszy nic a mój syn zgadza się ze mną ...

Ja tak mam ze wszystkim :lol:


@Jarek w G20 jest tak samo , do 100km/h jedynie słyszę własne myśli w tym aucie . osobiście mi chodzi o próbę zwiększenia komfortu podróżowania przy prędkościach autostradowych . to nie znaczy że to auto jest za głośne , ale more is better :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
też tak mi się wydawało dopóki nie pokazał mi tą drugą , tam ta różni się tym że ma grubsze ściany , i jest przez to odrobinę sztywniejsza . oraz ma dodatkową mniejsza i sztywniejsza uszczelkę w środku tej większej , stąd jest efekt podwójnego uszczelnienia , co ma jeszcze lepiej poprawić akustykę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym nie ruszał, jak komuś mało są specjalne sznury do uszczelek, żeby były bardziej sztywne.

https://youtu.be/9pUEpmgPTyI

Lepsze są silikonowe wężyki przeźroczyste np do paliwa w sklepie motoryzacyjnym są różne średnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał, jak komuś mało są specjalne sznury do uszczelek, żeby były bardziej sztywne.

https://youtu.be/9pUEpmgPTyI

Lepsze są silikonowe wężyki przeźroczyste np do paliwa w sklepie motoryzacyjnym są różne średnice.

Nie będzie problemu z przeciskaniem? Jakie wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym nie ruszał, jak komuś mało są specjalne sznury do uszczelek, żeby były bardziej sztywne.

https://youtu.be/9pUEpmgPTyI

Lepsze są silikonowe wężyki przeźroczyste np do paliwa w sklepie motoryzacyjnym są różne średnice.

Nie będzie problemu z przeciskaniem? Jakie wymiary?

To wciskasz w środek uszczelki żeby była sztywniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.