Skocz do zawartości

Co dostaliście w prezencie- od dealera- przy odbiorze auta ?


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie , na co można liczyć w prezencie przy odbiorze auta , proszę żeby każdy z kolegów napisał co dostał,a nie co CHCIAŁBY dostać :mrgreen:

 

Zwykle voucher na kolację, jednak tym razem "zaledwie" termos.

Jak odbierałem to nie zwracałem totalnie na to uwagi, torba w bagażnik i dzida w kierunku zachodzącego słońca. W domu żone rozczarowałem, bo pierwsze pytanie było "co dostałeś", zamiast "i jak, petarda?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niemiło wspominam swój odbiór, żadnych gratisów poza tym co w umowie nie dostałem, auto odbierałem na zewnątrz, a doradca ewidentnie się spieszył i miałem wrażenie że mnie pogadania jak ze swoją "checklistą" sprawdzałem wyposażenie auta itp... Odbiór miałem w innym mieście niż zamawiane - doradca podczas zamawiania powiedział że to nie problem odebrać w innym salonie tego samego dealera. Ale myślę że ten który przekazywał mi auto robił przysługę mojemu doradcy i nic z tego nie miał i stąd jego podejście...


Dywaniki na szczęście miałem wpisane w zamówieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do G20, ale do F34 dostałem: oczywiście dywaniki gumowe, butelkę wina - francuskie czerwone wytrawne, ale raczej tanie (ok. 50 zł) i czekoladki firmowe w indywidualnym pudełku brandowane przez dealera. Dywaników gumowych nie używam (nawet w zimie i jak wnoszę na butach gnój do auta wolę czuć welur pod stopą), wino raczej podłe (choć lubię czerwone wytrawne), ale czekoladki naprawdę rewelacja (choć było bodajże tylko 5 szt.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odbiór miałem w innym mieście niż zamawiane

I tego będę unikał , choć będzie mnie to kosztowało 120km w jedna stronę.. oby żeby się nie skończyło na czekoladki :mrgreen:

dywaniki gumowe i mata bagażnika to absolutnie to co bym chciał dostać w prezencie , zwłaszcza że kosztują milion zł :shock: , a i tak będę musiał ich kupować

a prawdziwa niespodzianka godna dobrej whisky dla sprzedawcy to właśnie walizka kabinowa BMW M.. dziś ją widziałem jak wpadłem do BMW dopłacać za dodatkowe wyposażenie .. a byłem tak bezczelne że powiedziałem mu jakie prezenty chciałbym dostać do auta.. trochę się zrobił blady jak pokazałem walizkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jednak nie dostał i nie chciał kupować w BMW to z czystym sumieniem polecam mate do bagażnika Saniplast czy Sanplast, powierzchnia jest taka, że nic sie nie przesuwa, a to ważne :D


Edit. Razew Plast - okolo 110-130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jednak nie dostał i nie chciał kupować w BMW to z czystym sumieniem polecam mate do bagażnika Saniplast czy Sanplast, powierzchnia jest taka, że nic sie nie przesuwa, a to ważne :D


Edit. Razew Plast - okolo 110-130 zł.

Razew mam w jedynce, sprawuje się super :cool2:

W czwórce mam welurową szytą na miarę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja natomiast oprócz kilku mało przydatnych gadżetów dostałem w prezencie pięknie porysowany lakier, z tzw. swirlami praktycznie na każdym elemencie nadwozia... Tak więc fabrycznie nowe auto premium z przebiegiem 6 km od razu nadawało się do polerowania. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że po tygodniu od odbioru dostałem maila od "działu detailingu" salonu, z propozycją pielęgnacji samochodu tak, aby zachował "salonowy szyk"... Cena jedyne 3500 PLN. Tak więc jak by ktoś chciał namiary na "fajnego" dealera, to chętnie podam na PW :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi mówiono że jestem w czepku urodzony... i czytając Wasze „gifty” coś w tym jest.. ja dostałem 2 Walizki BMW niebieskie. Myślałem sobie wow super.. pewnie dlatego że męczyłem mojego dealera że jak nie zmieszczę się z bagażami na wakacje w moim 330e (gdzie bagażnik jest pomniejszony o baterie) to żona mi nie pozwoli na wybór akurat tego auta... męczyłem zwodziłem... aż dostałem 2 walizki które mają mi służyć podczas urlopu :)


Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja natomiast oprócz kilku mało przydatnych gadżetów dostałem w prezencie pięknie porysowany lakier, z tzw. swirlami praktycznie na każdym elemencie nadwozia... :wink:

dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.