Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo. Samochód zamówiony w kwietniu (zawieszenie mprof, HK, hak, komforty) dopłynął do Niemiec w grudniu i czeka na ekran. W bmw nie potrafią powiedzieć kiedy będzie. :mad2:

 

Potwierdzam u mnie też taka sama sytacja. Produkcja połowa listopada. W grudniu dopłyną do Niemiec i czekamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje zamówienie jest pewnie w lesie. Zamawiałem w listopadzie i teoretycznie odbiór w maju. Aczkolwiek mam nadzieję, że będzie szybciej. Nawet mimo napakowania wyposażeniem z restrykcji tj. 3 rząd siedzeń, pneumatyka, HK, kamery 360.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje zamówienie jest pewnie w lesie. Zamawiałem w listopadzie i teoretycznie odbiór w maju. Aczkolwiek mam nadzieję, że będzie szybciej. Nawet mimo napakowania wyposażeniem z restrykcji tj. 3 rząd siedzeń, pneumatyka, HK, kamery 360.

 

A masz już termin produkcji? Zamawiałem w Grudniu i termin realizacji u mnie to „ok 9-10mc”. Pneumatyka, HK, Merino - póki co nie otrzymałem informacji, na kiedy planowana jest produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Takie opóźnienia mają, ale z tego co mi znajomy mówił który odbiera auta z Niemiec i przywozi do Polski Niemcy się nie przemęczają. Przed świętami już mniej pracowali, między świętami a sylwestrem też nie pracowali normalnie. Nie wiem ile w tym prawdy. Mówił też że chcą wypychać jak najwięcej aut w grudniu i znajomy ma je na placu, bo salon chce dopiero jak będą mieć pełną lorę żeby mniej za transport zapłacić. Stoi więc u niego kilkadziesiąt aut (teraz akurat nie bmw).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna informacja u mnie:

There is an open technical enhancement on this vehicle. Please go here to book an online appointment for your vehicle selecting "service as required" or contact your local retailer here for more information. Enhancement code 0065480300.


Nie pisze czego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Doposażenie w moduł odbiornika audio 0065480300

Ausliefersperre - F40 F44 G0x G2x G3x

Stan faktyczny

Ze względu na ograniczoną dostępność elementów półprzewodnikowych dostawca nie może pokryć zapotrzebowania na moduły odbiorników audio (RAM).

Konsekwencje

Pojazdy opuściły zakład produkcyjny bez modułu odbiornika audio, dlatego należy doposażyć je w ten moduł na miejscu przed przekazaniem pojazdów klientom. Bez modułu odbiornika audio wszystkie komunikaty dźwiękowe i ostrzegawcze nie działają.

Samochody, których dotyczy problem

Odpowiednio do wyboru pojazdów

Działanie

Doposażenie w sterownik modułu odbiornika audio (RAM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być progres, że już na etapie produkcji będzie wiadomo czy auto ma być wybrakowane i czekać potem na doposażenie.

Sam czekam na produkcje, i uczucie kiedy dowiadujesz się, że po 10 miesiącach Twoje auto płynie, już mentalnie w nim siedzisz, a potem okazuje się, ze trzeba jeszcze czekać, to jakaś masakra ;)


Teraz czekam na usztywnienie produkcji i mam nadzieje, że już się nic nie wywali…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.