Skocz do zawartości

Silnik 6.0 w E32 ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... OStatnio usłyszałem od mojego nauczyciela od matematyki że ma w E32 silnik 6.0 dokładnie 6.1 jakiegoś hmm.. Kernela ( chyba :P przynajmniej tak zrozumiałem) I moc niecałe 500KM :8) Jest to możliwe ?? I czy wychodziły w E32 takie silniki ?? POZDRO

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcial poprostu sprawdzic twoja wiedze na temat BMW tzn. sprawdzic jakim jestes fanem :mrgreen:
Może chciał ale i trzymałem sie tego że niema takiego silnika :D Ja tam wiem swoje :) Dzieki chłopaki o to mi chodziło :) Teraz tylko te wypowiedzi wydrukuje i mu pokaże :) Ciekawe co powie :P

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest nauczycielem matematyki to mógł sobie coś dodać i pomnożyć- to taka choroba zawodowa- i stąd wyszła mu taka moc i pojemnośc.

A druga sprawa to muszę się przyznać ze jak przywiozłem moją coupetę z Niemiec to miała na tylnej klapie w miejscu gdzie powinno być 318is właśnie emblemat KELLENERS SPORT i odkleiłem go wtedy bo myślałem że to jakiś Wiejski Tuning a teraz widzę że to jest konkretna firma. Czy mogła ona coś "dłubnąć" przy moim aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mówić to mówią :P Wszyscy dużo mówia :D A wracajac do tematu to ma dłubnięty seryjny silnik 5.0 V12 na podzespołach własnie tego tunera BMW a oprócz tego leży u niego w garażu drugi silnik zwykły 5.0 V12 no i oczywiście doliczajac do E32 ma Golfa III 1.8 GT wersje Paryż Dakar też dłubniętą :P 180KM no i tuning wizualny... wiec co do nauczycieli to oni swoje zarabiaja i co widac nie mało :) POZDRO

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówić to mówią :P Wszyscy dużo mówia :D A wracajac do tematu to ma dłubnięty seryjny silnik 5.0 V12 na podzespołach własnie tego tunera BMW a oprócz tego leży u niego w garażu drugi silnik zwykły 5.0 V12 no i oczywiście doliczajac do E32 ma Golfa III 1.8 GT wersje Paryż Dakar też dłubniętą :P 180KM no i tuning wizualny... wiec co do nauczycieli to oni swoje zarabiaja i co widac nie mało :) POZDRO
Z takim nauczycielem to bym się napewno dogadał :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem nauczyciele akademicy zarabiają dobrze. natomiast reszta zarabia już tak sobie. osobiście nie chciałbym męczyć się z bandą oszołomów którym piwo, imprezy, sms i sex w głowie za jakieś 1500zł. co do Twojego nauczyciela to tylko pozazdrościć Tobie (masz punkt do zaczepienia, rozmowy itd.) i Jemu (że ma taki diamencik).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.