Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla małej navi gdzie obecnie mam wgrane mapy Road Map Europe West Move 2021 mapa Road Map Europe West ROUTE 2022-2 będzie dobra? Proszę o info bo nie jestem pewien którą instalować?

Instaluj taka jaką masz obecnie. Jak masz MOVE to MOVE. Jak ROUTE to ROUTE. inna nie wejdzie

 

Wszystko rozumie tylko że na pierwszej stronie gdzie autor wrzuca linki nie znajduje takiego z Mogę z 2022r. No chyba że się nie znam i taką mapa figuruje pod inną zmieniona nazwa. Będę wdzięczny jak wskażesz mi odpowiedni link.

Adriano007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo BMW nie wypusciło jeszcze nowszej do twojego auta. Jest to stary system i BMW ma w nosie aktualizowanie go.

Systemy map nie sa zamienne. Masz MOVE to tylko MOVE mozesz wrzucić. Jak byś mial ROUTE to wrzucasz ROUTE i nic innego. Jak są do wyboru EAST lub WEST to tu możesz sobie zamienić w zależnosci ktora cześć EUROPY jest ci potrzebna. Razem nie możesz ich wgrać. Albo WEST albo EAST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ten element trasy jest najnowszy i nie było go ostatnio w mapach BMW, a domyka trasę od południa:

https://www.google.pl/maps/dir/52.1395556,21.019247/52.1514837,21.092725/@52.1481781,21.0242413,13.04z/data=!4m2!4m1!3e0!5m1!1e1


Mam nadzieję że taki link wyjaśnia sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Road Map Europe EVO 2022-1, nagrałem to na pendrive sformatowany na exfat. Mam id6. Dostaje info: "Podłącz urządzenie USB z prawidłowym kodem aktywacyjnym".


Jestem w stanie to jakoś ogarnąć samodzielnie? Jeśli nie to kto mi to jest w stanie zrobić - gdzie mam szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Road Map Europe EVO 2022-1, nagrałem to na pendrive sformatowany na exfat. Mam id6. Dostaje info: "Podłącz urządzenie USB z prawidłowym kodem aktywacyjnym".


Jestem w stanie to jakoś ogarnąć samodzielnie? Jeśli nie to kto mi to jest w stanie zrobić - gdzie mam szukać?

 

Sam nie ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie wersje mapy Europe West PREMIUM (USB) 2017-2, chciałbym zaktualizować mapę do najnowszej/najlepszej wersji. Zabieram się za to pierwszy, widzę, że jest wiele wersji, stąd moje pytanie którą wersję mapy z 2022 pobrać? Pendriva mam 128GB USB 3.0 (może musi być 2.0?) Pacjent to E91 320d z 12.2011, nawigacja Professional CIC

Sorry jeśli zadaje głupie pytanie ale jestem świeży w temacie:) Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz premium to sciagasz najnowsze premium. Zadna inna nie podejdzie. Do tego potrzebujesz kod fsc po vin auta. Jezeli chodzi o usb to nie wiem czy obsłuży 128gb. Niech powie ktos kto próbował.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod fsc mam. A mapa Europe WEST czy EAST? bo nie widzę nigdzie opisów jakie konkretnie kraje są w której.

Jazda głównie po Polsce ale szykuje się też mały eurotrip niemcy, Austria, Czechy, Słowacja Węgry.

A i jak długo się to wgrywa? Auto ma być odpalone, tylko zapłon czy najlepiej w czasie jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bez różnicy czy wgrywasz EAST czy WEST. Pokrycie map PREMIUM znajdziesz w googlach bez problemu. Pamiętaj że pendrive z mapami wsadza się do schowka przed pasażerem. Na pendrivie maja być pliki i katalogi z mapą, bez żadnych folderów typu "MAPA" itp. Ogólnie bedzie to szło koło 30 minut. Najlepiej podczas jazdy. Jak będziesz musiał zgasić auto, to po odpaleniu ponownym zapyta czy kontunować i poleci dalej. Możesz robić na zgaszonym aucie, tylko po co, skoro bez problemu idzie kontynuacja. Mapy rozpakowuj najnowszym 7 zip. Co do pendriva to wszystko kwestia kompatybilnosci z autem. Jedne pendrajwy czyta inne nie. Minimum to 32GB, 64 GB tez chodzą, ale mam kilka firmowych z ktorych aktualizacje nie idą, a z jakiś no name bez problemu. Musisz wypróbować. Jak aktualizacja ruszy to pendrive jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nowa mapa Way jest już dostępna

Road Map Europe WAY 2022-2 (mega)

https://mega.nz/file/cZZjVJiQ#ZIs92A2AqnhPf7rCUpItalnEUxk0VYnmh3bQc2EmYLs

Road Map Europe WAY 2022-2 (chomikuj)

https://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+WAY+2022-2

Road Map Europe WAY 2022-1 (torrent)

https://mega.nz/file/rUQQXABa#bQYXdAawMJ8hjBJ5XwlARda-hknc_pxyfPUpFnIItqM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jesli chcesz za darmo to najlepiej samemu. Może ktos się zgłosi, kto ma dostęp do generowania po VIN.

Filmików na necie jest pełno wystarczy kabel. Pierwszy z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz za darmo to najlepiej samemu. Może ktos się zgłosi, kto ma dostęp do generowania po VIN.

Filmików na necie jest pełno wystarczy kabel. Pierwszy z brzegu.

 

Moge nawet zapłacić :) nie oczekuje nic za free kabelka nie posiadam wiec sam niestety nie wygeneruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.