Skocz do zawartości

Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem mam navi profesional ściągnąłem z chomika od jacka mapy premium 2022 east z dopiskiem usb wypakowało mi tylko 1 plik reszta pokazuje ze nie można otworzyć archiwum nie wiem jak to wypakować. 7 zip mam najnowszy ktoś miał podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystkie czesci archiwum w jednym katalogu umieść. Kliknij na pierwszy przyciskiem, żeby menu się wyświetliło. Wybierz 7zip i dalej wypakuj archiwum. Musi działać.

A dysk musi mieć system plików NTFS lub exFAT. FAT32 nie obsługuje plików powyżej 4GB, więc jak wrzucasz na pendriva to odpowiednio go sformatuj.

Pliki wrzuć bez katalogów typu mapa, tylko luzem to co ci się wypakuje, chyba dwa pliki i katalog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,


mam pytanie odnośnie aktualizację map do F10. 2013r system NBT

wersja oprogramowania mn.003.013.001


Mapy Road Map Europe NEXT EAST 2022-2



Mianowicie mapy zostały normalnie pobrane. Pendrive miał format i jest w FAT 32.

Po podłączeniu pendrive do USB nic się nie dzieje. Jest połączony, bo świeci się lampka.


Co źle zrobiłem?


Samochód jest z Kanady więc może trzeba zmienić region? Obecnie są mapy USA i Kanady



https://zapodaj.net/2b37778fb5995.png.html

https://zapodaj.net/c57e1290d74b4.png.html



Czy jest to spowodowane tym, że region jest USA/Kanada i może ich nie rozpoznawać?




Edit.


Nie zgrywajcie z macbooka bo nie pójdzie. Na kompie poszło i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Po kilku godzinach zaznajamiania się z tematem rodzajów map itp do nawigacji pobrałem mapy takie jak u mnie czyli Route Europe West, weszło ładnie na pendrive i auto wszystko ładnie czyta tylko teraz ten fsc... Probowałem bawić się generatorami ale nic z tego, nie dam rady tego ogarnąć. Jakie są sposoby na pozyskanie tego kodu ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No ja niestety tym allegrowym to nie wierzę. Prędzej szukalbym, jakiejś firmy, ktora ma pozytywne opinie w sprzedaży. Do ROUTE jest dośc drogo jeszcze. Tam gdzie ja kupowalem ostatnio, to kosztowało coś koło 200 zl na każda następna aktualizacje map. Tu masz cennik aktualizacji do ROUTE na rok i na zawsze.


Route Mapcode €26.00

Route Mapcode lifetime €40.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A o jakiej mapie mówimy?

Czym rozpakowywałeś?

Czasami warto zmienic pendriva, chociaż jak go widzi to już piwinno iść. Sformatuj go przed zgraniem map np. Rufusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko bo mam już kod fsc zaczyna aktualizacje ale zaraz wywala komunikat że nie można odczytać danych z nośnika. Nośnik sformatowany do exfat bo na ntfs nie da się go sformatować czy to jest problem?

Przyjedź to zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak. Coraz rzadziej. O kant tyłka rozbic taki serwis. To ze obiajaja sie z aktualizacja to te mapy pozostawiają wiele do życzenia jezeli chodzi o zgodność ze rzeczywistością :duh: juz z 2022-1 bylo opóźnienie ale teraz to juz sa jaja jezeli chodzi o -2. Normalnie powinna pojawić sie gdzies w czerwcu. Myslalem ze skoro 1 ma poślizg z 2, 3 tyg to i 2 wyjdzie kolo połowy lipca. A tu sierpien i ani widu ani słychu :duh:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie mapy "Road Map EUROPE EVO 2021-3"


Czy jestem w stanie za darmo pobrać sobie FSC przez kabel i BMWaicoder czy muszę kupić gdzieś kod??

Bo czytam o tym i różne informacje znalazłem.


Oraz zastanawiam się skąd pobrać dobre mapy bo widzę różne wersje, jest gdzieś jakaś pewna strona, żebym miał 100% pewności ze mapy będą zgodne z moją wersją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.