Skocz do zawartości

BMW 4 Concept


Powelt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Teraz zaczynam myśleć że to przez Xdrive. Ja miałem podobne zdanie o swojej F30, trzeba było zmienić sprężyny żeby to poprawić a tu przy g20 RWD jestem wręcz zakochany w lekkości i zwinności tego auta :shock: Szkoda że u nas z niewiadomych powodów nie da się kupić 40i rwd.

Mozliwe. Ale tez ksztalt przodu sprawia, ze masz wrazenie jakbys SUVem jechal. Wysoka linia maski ogranicza troche widocznosc do przodu. Srodek ciezkosci w Xd to inna sprawa. Inaczej niz RWD, ale dramatu nie ma. Akurat w zakretach przy predkosciach powyzej 100 km/h nie ma scisku posladow i trzyma sie wzorowo. Tak samo rzucanie tylem tez nie robi duzego problemu. Tylko ze nadal zostaje wrazenie, jakbys jechal SUVem.


A zmieniac sprezyn juz nie mam zamiaru, skoro pojawil sie pomysl zmiany auta. Szkoda, ze trzeba w CL te 2 lata minimum przejezdzic, dopiero od 3 roku mozna zakonczyc umowe przed terminem.

Edytowane przez vulnerarius
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dopiero od 3 roku mozna zakonczyc umowe przed terminem.

 

Czy ten zabieg jest w ogóle "opłacalny"? Chodzi mi o to ile się dopłaca do tego procederu bo nie sądzę aby dealer powiedział "fine, to my bierzemy auto a Pan przestaje płacić i jesteśmy kwita"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie daleki jestem od hejtowania, myślę że na żywo w ładnej konfiguracji urwie głowę :)

Ja również. Mało tego, już widzę po sobie, że z G22 będzie podobnie jak z E60 - im częściej ją widzisz tym bardziej Ci się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia nowej 4ki jest piękna, grill mi bardzo pasuje, nowy design działa - jak parkowałem obok M4ki kilka dni temu, to wyglądała jak auto z przeszłej epoki dla mnie ;)


Tył trochę moim zdaniem słabo wykonali, takie podejście BMW gdzie robi się lampy czy jakieś elementy średnio, aby potem w LCI poprawić i był kocur - ewidentnie tutaj wyglądają "biednie" i styl 8mki dodałby pazura. Zrozumiałe jednak, że model musi dawać do zrozumienia, że jest "tak w połowie 8mką", będąc "tylko 4ką" :D


Linia boczna ma dla mnie dziwne proporcje, pewnie się przyzwyczaję z czasem, ale mam wrażenie, że wersja 4ro drzwiowa bedzie przez to wyglądała lepiej i bardziej proporcjonalnie, w odróżnieniu np. do serii 8, gdzie mimo wszystko dla mnie coupe wygląda zgrabniej. Czas pokaże.


Czekam na M4 z tym nowym przodem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sławek to co wkleileś to M4 brzydkie straszliwie... Dlaczego bmw od zawsze nie potrafi ładnie spasować koła z nadkolem audi tak ma, mb też a w bmw tył siedzi jak by ziemniaków cały bagażnik załadować a przód starczy że pięść można wsadzić między koło a nadkole a dodatkowo brakuje 20mm w ET masakra idioci.

W g22 bardzo brakuje podcięcia na bocznej linii które zawsze ukrywało klamki w BMW. Tutaj zrobili to oble jak jakaś Toyota nie podoba mi się. Przód z czarnymi nerkami będzie okej ale czy takie auto powinno być tylko okej?

Jak wychodziły E36 m-pakiet E46 m-pakiet Czy E92 każdy chciał mieć takie auto było wow a tutaj "może byc, jak zalożę wielką felgę i czarny grill będzie ok..." chyba nie tak powinno to wyglądać. Mi się wydaje że GC będzie ładne ale ta zwykła coupe mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Matko, dopiero teraz zauważyłem, jak ten radar asymetrycznie wcisnęli :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam gościa, który pisze, że parkował obok m4 i wyglada na auto sprzed epoki w porównaniu do tego dziwoląga to nie wiem czy sie smiac czy płakać.


Do końca nie wierzyłem. że to wyjdzie, sadzilem, ze to podpucha i szydera... JEdnak koszmar okazał się prawdą. Brzydszego auta nie bylo w historii bmw.. nawet 6 poprzednia byla ladniejsza :/


Koles pisze, zeby sobie trojke kupic ktora bedzie passatem :D Żal..



Są gusta i guściki, ale tutaj nie ma o czym dyskutować: to tak jakby kobieta włożyła różowe kozaki, limonkową kurtkę, rajtki pomarańczowe i włosy fioletowe i pisać, że łądnie ubrana :D mniej więcej taki poziom - ten gryl przekreśla definitywnie cały wygląd...


Dla odmiany trójka nowa super mi sie podoba.


Tutaj opinia kumpla z samymi top autami po 400, 500>>> koni żeby nie było jakiegoś hejtowania czy coś... : "3 / m3 tak nie spierd*** raczej i robią 4 series odrebnie dla wiesniaczkow jak x4/x6"....


Dramat


EDIT:


Ten render wygląda super, zupełnie inne auto..


Tak jak ktoś pisał dla Chinola ideolo, szkoda, ze nie zrobili wersji dla kitajców osobnej, wystarczyło na EU/USA inny zderzak wlepić i byłoby super.

Edytowane przez Lucekj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam gościa, który pisze, że parkował obok m4 i wyglada na auto sprzed epoki w porównaniu do tego dziwoląga to nie wiem czy sie smiac czy płakać.

 

O gustach szkoda pisać, tu jest świetne porównanie nowa VS stara 4 i widać róznicę gołym okiem: https://www.bmwblog.com/2020/06/02/g22-4-series-vs-f32-4-series/


Oczywiście stara/poprzednia wersja może się podobać, niemniej jest stara i widać, że design ma już te 10 lat. Świat od tego czasu ruszył do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że z tym grylem przesadzili. Nie wiem czy to ma wyróżniac serię od 3, 1, 2 ? Nie mam pojęcia jaki był zamysł producent, ale tajk było poruszone: Chinole - innego wytłumaczenia nie ma.


Aż się boję co będzie z G20 LCI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję co będzie z G20 LCI :D

 

Raczej niewiele sie zmieni, gdzies czytalem wypowiedz ich szefa od designu ze 3 to model "poważny", podobnie maja podejście do 5 najwyraźniej, miał być grill jak w 7 po lifcie a w pre-produkcji zmniejszyli go znacznie.


Ja jestem fanem tego nowego designu, sam mam G11 po lifcie z dużym grillem i jestem zachwycony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles pisze, zeby sobie trojke kupic ktora bedzie passatem :D Żal..

No a jak jest dziś z F30? Jest tego chyba więcej niż Passatów na naszych drogach, pewnie dlatego, że każdy wieśniak mając do wyboru VW a BMW w podobnej cenie woli BMW :P To nic, że 2 litry pod maską, ale śmigło na masce, to ludzie biorą :lol:


BMW bardzo mądrze postąpiło - wszystkich jojczących spuści na drzewo, tj wyśle po serię 3, a tych co chcą coś przyszłościowego, co się będzie duuuużo mniej starzeć, wezmą 4er. Proste. Tak samo było z X6, tyle jojczenia, efekt jaki jest każdy widzi - jeździ tego tyle samo co X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie mierz wszystkich swoją miarą....

Nie każdy ma kieszenie napchane $$$....

Nie każdy może wybrzydzać, wybierać, konfigurowac max opcji itd.

Ciesz się że masz taką możliwość , ale naśmiewanie się z 4 cylindrów świadczy tylko o tym co kasa robi z człowiekiem.... Przykre...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
co nie zmienia faktu, że z tym grylem przesadzili. Nie wiem czy to ma wyróżniac serię od 3, 1, 2 ? Nie mam pojęcia jaki był zamysł producent, ale tajk było poruszone: Chinole - innego wytłumaczenia nie ma.


Aż się boję co będzie z G20 LCI :D

No ale to tak jakby tylko twoja opinia, jakoś 8 użytkownikom poprzednim podpasywał ten grill. Mi też się podoba. Musi być jakaś zmiana i wracają do początku - BMW na starcie miało pionowe grille. Wyższe jak szersze.

Bo zrobi się z tego jakieś Audi zaraz, od 3 generacji ta sama buda jak Passat. Po co ktoś ma brać nowe auto skoro wygląda na starcie jakby miało 3-4 lata już. To nie Porsche, które może zachować swoją sylwetkę i tylko światła przeprojektować i się obronić. No Porsche ma jeszcze układ jezdny do bronienia się, ale to nie o tym temat.

Audi, Lexus też ma duże grille, Audi nie zawsze takie miało a jakoś nie ma sprzeciwów w całym internecie. Trzeba zawsze na coś narzekać. Gdyby 4 była taka jak na renderze to by przegrywała z c klasą qp, bo byłaby zbyt podobna do poprzedniej 4 qp, a tak jest coś nowego i jest chęć zmiany, bo nowy model przyspieszy makabrycznie postarzanie się starej 4, jeszcze bez ozderzakowania M to będzie dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jak dla mnie to całkiem logiczne, ze za taki sam hajs kupuje się 3er a nie Passata.

Był taki koncept CSL Hommage, z grillem w tym stylu ale wyglądającym dużo lepiej jako całość niż nowe 4er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles pisze, zeby sobie trojke kupic ktora bedzie passatem :D Żal..

No a jak jest dziś z F30? Jest tego chyba więcej niż Passatów na naszych drogach, pewnie dlatego, że każdy wieśniak mając do wyboru VW a BMW w podobnej cenie woli BMW :P To nic, że 2 litry pod maską, ale śmigło na masce, to ludzie biorą :lol:


BMW bardzo mądrze postąpiło - wszystkich jojczących spuści na drzewo, tj wyśle po serię 3, a tych co chcą coś przyszłościowego, co się będzie duuuużo mniej starzeć, wezmą 4er. Proste. Tak samo było z X6, tyle jojczenia, efekt jaki jest każdy widzi - jeździ tego tyle samo co X5.

 

Nie no znów mało przemyślana wypowiedz.... przeciez to nie jest zero-jedynkowy wybór. Ktoś ma do wyboru passata to kupi trójkę :D takiej bzdury dawno nie slyszałem, szkoda rozwijac temat typu: rocznik, wyposażenie, przelot itd... no nie wszyscy mając do wyboru 3 lata starsza Betę z przelotem 2x większym niż pasek wybierze właśnie baware.. bzdura totalna. W przypadku nówek z konfiguratora jest podobnie, są ludzie, którzy wydadzą 200k na paska olewając trójkę czy biedną piątkę...


Czwórka raczej traktowana w kategorii wynalazku, na którym BMW nie opiera swojej sprzedaży i przyszłości marki to mogą eksperymentować. Co do x6 i jezdzenia w takiej samej ilosci jak x5 to tez zabawne. Zacytuje raz jeszcze: ""3 / m3 tak nie spierd*** raczej i robią 4 series odrebnie dla wiesniaczkow jak x4/x6"....





 

co nie zmienia faktu, że z tym grylem przesadzili.

No ale to tak jakby tylko twoja opinia, jakoś 8 użytkownikom poprzednim podpasywał ten grill. Mi też się podoba.

A no tak... 8 użytkownikom forum się podoba tzn, że jest ok :D Poczytaj jaki odbiór tego auta jest, tzn gryla bo mówimy tutaj cały czas o wybitnym oszpeceniu auta poprzez wstawienie tej wyrwy. A do G20 do czego się czepiali w myśl zasady, że zawsze do czegoś się doczepią bo jakoś nie kojarzę ?

Porównanie grilla Audi ma się nijak, gdyż idealnie wpisuje się w całokształt designu, a tutaj w tej czwórce wygląda jak jakiś wyżyg na siłę wlepiony. Tutaj nie ma żadnej spójności. Inżynierowie nie są nieomylni i często wycofują się z chybionych decyzji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Praktycznie zawsze jest tak że jak wchodzi nowy model większości się nie podoba a później jak się opatrzy zaczynają się kombinacje jak tu zamienić stary model na nowy ;)

Fenomenu 911 nie rozumiem. Dla mnie auto bez polotu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.