Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

No to będą inwestycje :). Może jakiś kolor skóry ciekawszy wrzucisz :) ?


Aktuatorów przepustnic nie chcesz sprzedać tych starych może ? Kolega szuka, a te zapewne były jeszcze OK znając Twoje podejście :P . W razie czego - PW ;).


pozdrawiam

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękna jest, a każdy mod przemyślany i w moim guście.

Fajnie, że kolejne marzenie się spełnia!

 

Szanuje za pozostawienie w garażu e46 :)

+1

Moja ulubiona na forum :8)

 

Dziękuję, miło to słyszeć :D

 

Marek nagraj filmik jak to gada bo jestem ciekaw :cool2:

 

Mariusz nagram jak będzie pogoda i będę miał czym.....możesz wpaść M4 i odsłuchasz na żywo i porownamy wydechy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :cool2:

Widząc Twój perfekcjonizm bardzo miło będzie przeglądać Twoją galerię i jak to w życiu bywa, szukać inspiracji od najlepszych :D

 

Dziękuję Darku za uznanie i docenienie prac jakie poczyniłem.....


Tymczasem przestało padać więc umyłem atuko i założyłem w końcu koła copmetition :D


6ef5227d0a544d70.jpg


3bbf8d245cfeef0c.jpg


w przyszłym tygodniu jak czas pozwoli zabieram się za hamulce....


fc0b49d2c9742abf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski przód z Lamborgini , Audi R8,bo to samo....tył Renault Megane RS,Volvo V70,Alfa Romeo Giulia


585f6bdfda61f049.jpg


6477936aa02823d5.jpg




Kupiłem nowe w różnych kolorach i dałem pomalować w taki według mojej wizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponta jeśli Ci chodzi o kolor zacisków to kliknij w zdjęcie i w lewym górnym rogu masz lupke do powiększania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pstrykne zdjęcie aczkolwiek wątpię czy komórką uda się coś sensownego złapać, lakier jest w bardzo dobrym stanie....ale i tak w czerwcu jadę na detailing i nałożenie ceramiki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło Panie zacna furmanka :)

Mam dwóch znajomych którzy mają takie m3 jak Twoje. Jeden ma po tuningu gpower drugi po g-tech + wtrysk metanolu :D

albo na odwrót w kązdym bądź razie ta która nie ma kompresora ma wtrysk metanolu.


Tu masz czasy tej z wtryskiem metanolu :shock:

09f8a081d9d7ece8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o folii w newralgicznych miejscach - przedni i tylny zderzak.

 

Pomyślimy....

 

No prosze tak jak wspomniano wcześniej, wysyp eMek :D. Pięknie, czekam na video po założeniu wydechu :)

 

Będzie....narazie nie mam czym nagrać filmik, a komórka odpada bo obraz będzie super ale dźwięku wcale.

 

ło Panie zacna furmanka :)

Mam dwóch znajomych którzy mają takie m3 jak Twoje. Jeden ma po tuningu gpower drugi po g-tech + wtrysk metanolu :D

albo na odwrót w kązdym bądź razie ta która nie ma kompresora ma wtrysk metanolu.


Tu masz czasy tej z wtryskiem metanolu :shock:

09f8a081d9d7ece8.jpg

 

Dziękuję... :shock:

 

Tyle zaciski bez adaptera pasują ? Logo na zaciskach to naklejka ? Jeśli tak to gdzie robiłeś ??

 

Zaciski są z adapterami, logo mam w dwóch opcjach, naklejki lub szablon do lakierowania, zobaczę co będzie finalnie

Na foto jest naklejka


Jak chcesz to info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piękne mi auto szykujesz. Kupuję jak tylko będziesz sprzedawal. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piękne mi auto szykujesz. Kupuję jak tylko będziesz sprzedawal. :P

 

:mrgreen:


Obiecane video ,ale od razu pisze na żywo jest miazga ,zresztą potwierdzi to kolega Zenek Koksownik który jest producentem i autorem nagrań :mrgreen:


Odsłuch tylko na dobrym sprzęcie audio lub w słuchawkach (komórka od strzału odpada)








Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i słyszałem na żywo. Żaden telefon tego nie odda. Jedyna szansa dobre słuchawki albo konkretny sprzęt audio. Ale i tak to nie to samo co posłuchać na żywo jak to gada :shock: :shock: :shock: Mimo, iż Marek brał to na spokojnie(dotarcie panewek) zrobiło to na mnie takie wrażenie, że już chyba wiem jakie będzie moje następne auto :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna kwestia... filmiki myślałem, że nagrywam w 4k...... niestety okazało się, że były tylko w HD ustawione stąd taka jakość....mój błąd:D.. Mam nadzieje, że Marek mi to wybaczył:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Podejdzie to do dizla?

 

Klufon3 wierz mi u mnie na osiedlu widziałem ostatnio audi RS6..... Chodzi to tak, że szczęka opada na podłogę :shock: :shock: :shock: Jaki był mój szok jak dowiedziałem się, że typ ma cały pakiet z RS(zderzaki, felgi, hamulce, wydech itd) a pod maską ma diesla... Naprawdę chodzi to jak RS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuuuurłaaaaaaa Paaaaanieee!!!

Toć to moc ile takie wydechy!

Tak na serio to to jest piękne V8 w e92 te darcie ryja i redukcja to najpiękniejsze co może być zwłaszcza od 0:20 w part 3, orgazm dla ucha :8) :cool2:



 

Jeśli to c7 to nic dziwnego, jest głośnik w wydechu (serio) :lol:

 

Tak samo jak i SQ7. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.