Skocz do zawartości

Siemka:) jestem juz blisko...


Ariello01

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek chcialbym sie przywitac Bo jestem tutja nowy :modlitwa:

A teraz przejde do konkretow, otoz uzbieralem 8 tys. zl i bardzo chcialbym sobie sprawic BMW e36, z tego co wyczytalem na tym forum to polecacie model 318is poniewaz jest w miare oszczedny i sa dosc tanie czesci.

Na allegro wyczailem takie o to cacko

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1529910

no i chlopaki ocencie czy oplaca sie to brac?? Dodam ze nie chce ciagle jezdzic po warsztatach i to naprawiac( raz juz mialem alfe i wlozylem w nia 6tys zl bo ciagle sie psula...:/) chce miec poprostu dobre i ladne autko ktorym sie bede mogl cieszyc i na swoj sposb je przerabiac. Z gory dziekuej za wszelka pomoc...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za 8 tys PLN ciezko bedzie Ci znalezc E36 w idealnym stanie.

Moim zdaniem albo odloz kwote rzedu 12 tys PLN, albo faktycznie poszukaj E30.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każecie chłopakowi kupowac e30 za 8000 PLN ? hehe toż to kupa kasy jak na E30. Nawet za dużo. Moim zdaniem warto sie przyjżeć temu is-owi. 8000 plus koszty rejestracji i wymiany płynów, rozrzadu, i jakies drobne usterki i uzbiera sie jak niektórzy mówią 12000 PLN. A ja bym wolała świeżo sprowadzony wóz. Poza tym ma czerwone tablice a to znaczy że ma TUV a to znaczy że jest sprawny - dopuszczony do ruchu w Niemczech. Wiec padliną nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każecie chłopakowi kupowac e30 za 8000 PLN ? hehe toż to kupa kasy jak na E30. Nawet za dużo. Moim zdaniem warto sie przyjżeć temu is-owi. 8000 plus koszty rejestracji i wymiany płynów, rozrzadu, i jakies drobne usterki i uzbiera sie jak niektórzy mówią 12000 PLN. A ja bym wolała świeżo sprowadzony wóz. Poza tym ma czerwone tablice a to znaczy że ma TUV a to znaczy że jest sprawny - dopuszczony do ruchu w Niemczech. Wiec padliną nie jest.

 

No ja widziałem twoją na żywo i z miejsca bym 8 tyś na taką wydał :lol:

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Każecie chłopakowi kupowac e30 za 8000 PLN ? hehe toż to kupa kasy jak na E30. Nawet za dużo.

Czy ja wiem...? :roll:

Jeśli Ariello01 ma 8 kPLN to oznacza że może kupić samochód za jakieś 6 kPLN, bo w każdy samochód, nawet bardzo zadbany trzeba 1-2 kPLN włożyć na starcie (płyny, paski, filtry, i jeszcze coś wyskoczy). Do tego dochodzi ubezpieczenie conajmniej 400-500 PLN (zakładając że tylko OC). A za 6 kPLN to ja bym nie zaryzykował kupowania E36. Chyba że byłbym przygotowany na ciągłe dokładanie do niego, ale tego zdaje się Ariello chce uniknąć.

 

Ja bym za te pieniądze poszukał jakiegoś E30 w bdb stanie. :cool2:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chcialbym podziekowac za zainteresowanie sie moim temtem :) 8tys. chce wydac na samochod a na oplaty mysle ze mamuska cos pomoze i ok 23 wrzesnia dostane wyplate wiec jakos to bedzie.. :cool2: tylko czy rzeczywiscie to auto bedzie mi sie sprawowalo? i ile takie auto moze przejechac bo jak napisal sprzedajcay ma juz przejechane 200 tys. czyli juz nie tak malo :( wiem ze ocenianie auta tylko ze zdjec to jak worzenie z fusow ale jak oceniacie auto jest zadbane czy to juz jakies padlo? a wlasnie to auto ma pasek rozrzadu czy juz lancuszek?? Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić:

Bardzo zadbany ale relatywnie drogi starszy model, czy najtańszy nowszy?

Moim zdaniem lepiej polować na bardzo zadbanego E30, niż brać najtańszego E36. Pomijam fakt, że dla mnie E30 jest ładniejsze. Ale E36 oscylujące ceną w granicach E30 musi być najdelikatniej mówiąc dokładnie sprawdzone.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ma czerwone tablice a to znaczy że ma TUV a to znaczy że jest sprawny - dopuszczony do ruchu w Niemczech. Wiec padliną nie jest.

 

Jak czasami byłem z kolega po samochod, w komisach byly auta bez tuv to za 15 minut koles przyjezdzał z podbitym "TUV'em" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chcialbym podziekowac za zainteresowanie sie moim temtem :) 8tys. chce wydac na samochod a na oplaty mysle ze mamuska cos pomoze i ok 23 wrzesnia dostane wyplate wiec jakos to bedzie.. :cool2: tylko czy rzeczywiscie to auto bedzie mi sie sprawowalo? i ile takie auto moze przejechac bo jak napisal sprzedajcay ma juz przejechane 200 tys. czyli juz nie tak malo :( wiem ze ocenianie auta tylko ze zdjec to jak worzenie z fusow ale jak oceniacie auto jest zadbane czy to juz jakies padlo? a wlasnie to auto ma pasek rozrzadu czy juz lancuszek?? Pozdro

 

łańcuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemanko Panowie. Moje poszukiwania BMW nadal trwaja tylko problem jest taki ze jak mialem 8 tys. tak prawie mam tyle bo musiaem kupic jeszcze stare auto na rynki( moja praca to handel obwozny...) ale nie o tym chcialme z wami pogadac. :D powiedzcie mi Panie i Panowie co sadzicie o tym sprzecie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2084604

jutro jade je luknac ale za nim pojade chcialbym uslyszec pare slow fachowcow. wiem ze fotki nie zaciekawe ale Wy i tak na bankcos powiecie o tym aucie. Goraco pozdrawiam i czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razi mnie wiele rzeczy ale o gustach no wiesz. Niska cena jak za ten rocznik i wygład zdjęć ok. ale czuje ze z bliska wiele będzie trzeba zrobić .mam teraz takie przekonanie albo kupie coupe seria albo w dobrym smaku zmianki np.m-technic ale wszystko udokumentowanie nie znajdę to będę jedzie sedanem który kosztował mnie 10tys za 94 rok i jak na silnik 316 dobrze wyposażony a już utopione na bank drugie tyle nie żałuje. Pazdro i powodzenia.ah bym zapomnial silnik 1,8 to totalne nieporozumienie względem 1,6 tak samo jak 1,8is lepszy od 2.0 ale to juz inne kryteria .dzwiek :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze za 8k to lepiej kupic e30 igielke

 

a ja mysle ze za ta kwote niema igiel poniewaz to są stare auta i wyesplatowane. Znalesc igłe wsród takich zabytkow to jak znalesc igłe w stogu siana . Za ceną idzie jakosc a tania rzecz jest drogą rzeczą .

 

Kupisz tanie to bedziesz mial wydatki czyli BMW

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić:

Bardzo zadbany ale relatywnie drogi starszy model, czy najtańszy nowszy?

Moim zdaniem lepiej polować na bardzo zadbanego E30, niż brać najtańszego E36. Pomijam fakt, że dla mnie E30 jest ładniejsze. Ale E36 oscylujące ceną w granicach E30 musi być najdelikatniej mówiąc dokładnie sprawdzone.

 

 

jesli e30 jest ladniejsze od e36 to gratuluje gustu.

 

Cóż jeden woli starsze babki inni mlodsze . Ja wole mlodsze i mam 10 latek mlodszą lasencje .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie. Moje poszukiwania BMW nadal trwaja tylko problem jest taki ze jak mialem 8 tys. tak prawie mam tyle bo musiaem kupic jeszcze stare auto na rynki( moja praca to handel obwozny...) ale nie o tym chcialme z wami pogadac. :D powiedzcie mi Panie i Panowie co sadzicie o tym sprzecie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2084604

jutro jade je luknac ale za nim pojade chcialbym uslyszec pare slow fachowcow. wiem ze fotki nie zaciekawe ale Wy i tak na bankcos powiecie o tym aucie. Goraco pozdrawiam i czekam na opinie :)

 

 

kolego unikał bym takich aut po tunningu , lepiej szukac orginalnych tak jak fabryka dała . Wiekszosc tych tuningowych jest bardzo zmeczona a i te detale ktore są załozone zle spasowane bo w 90 % nie orginalne.

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze ze ja tez wole auta nie tuningowane...tylko ze ta bejka jest od straszego goscia malo tego ja tez jestem z turku i nie widzialem jej w ogole na miescie zeby ktos sie nia wyrzywal i w ogole....a turek to male miasteczko i praktycznie wszystkie auta sie kojarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze ze ja tez wole auta nie tuningowane...tylko ze ta bejka jest od straszego goscia malo tego ja tez jestem z turku i nie widzialem jej w ogole na miescie zeby ktos sie nia wyrzywal i w ogole....a turek to male miasteczko i praktycznie wszystkie auta sie kojarzy...

 

no ten starszy pan widac lubi tunning.

 

Słuchaj moj ojciec tez kupil vectre nowa a ja nia 10 lat jezdzilem i stuningowałem . Jakby nie patrzec auto od starszego pana ale tylko syn nim jezdzil i ja zbajerował :)

 

ale jedz i sprawdz ! moze jestem przewrazliwiony.

powodzonka dla Ciebie

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poszukiwania BMW nadal trwaja tylko problem jest taki ze jak mialem 8 tys. tak prawie mam tyle

Odpuść e36. To są zbyt małe pieniądze, żeby kupić ten model w dobrym stanie. A jeżeli już uparłeś się na e36, wstrzymaj się jeszcze z zakupem, dozbieraj pieniążki. Jeżeli teraz kupisz "na siłe" i będziesz potem sporo w niego wkładał, cały urok pryśnie, będziesz żałował decyzji i może zniechęcisz się do bmw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah bym zapomnial silnik 1,8 to totalne nieporozumienie względem 1,6 tak samo jak 1,8is lepszy od 2.0 ale to juz inne kryteria .dzwiek :norty:

 

Możesz to rozwinąć?? Chyba nie uważasz, że 1,6 jest lepszy od 1,8??

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.