Skocz do zawartości

Siemka:) jestem juz blisko...


Ariello01

Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie 1 postu-za 8 tys e36 to chyba raczej nie dy rydy.........ja musialem beknac 12.6tys zeby miec w dobrym stanie sedana z 93 a wiec jesli za 30% mniejsza kwote chcesz meic podobna to kiedy ja znajdziesz to ja od ciebie odkupie za 10.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle jak niektorzy wyzej...za 8 tys to raczej nie bedzie nic godnego uwagi, przynajmniej w Polsce. U wroga mozna znalezc jak sie wie gdzie. Ja mialem na tyle farta ze mam rodzine tam i siedzialem dotad az znajde co szukam... Dozbieraj 3-4tys i juz bedziesz mial w czym wybierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich znawców cen: kupiłem dla brata E36,318,sedana,troche lepiej wyposażona(elektryka cała bez klimy) 1995rok,wyszła z wszystkim: opłaty,rejestracja,ubezpieczalnia, GAZ - 9500zł,ma 140 tys.przebiegu(pewnie zaraz napisze jakis znawca ze niemozliwe)na ktory sa papiery.Więc nie piszcie chłopakowi ze sie nieda,ze tylko grat albo E30,wierzcie da sie a era drogich e36 skonczyła sie ze dwa lata temu.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich znawców cen: kupiłem dla brata E36,318,sedana,troche lepiej wyposażona(elektryka cała bez klimy) 1995rok,wyszła z wszystkim: opłaty,rejestracja,ubezpieczalnia, GAZ - 9500zł,ma 140 tys.przebiegu(pewnie zaraz napisze jakis znawca ze niemozliwe)na ktory sa papiery.Więc nie piszcie chłopakowi ze sie nieda,ze tylko grat albo E30,wierzcie da sie a era drogich e36 skonczyła sie ze dwa lata temu.pozdro

 

:jawdrop: to trafiles sztuke :clap: nie no jasne jakbym mial noz na gardle albo bym juz sie kulal ze sprzedaza samochodu rok to bym moze na cenie spsuscil-trafiaja sie OKAZJE-ale swietnosci komuny minely i rozdawnictwo za FREE chyba tez, a twojprzypadek mysle ze nawet nie ma pokrycia w 0,5 % stanu auta/cena auta oferowanych u nas jak i u sasiada. Trafiłes jak slepa kura ziarno........

...i wcale nie jestem znawca cen i nie mowie, ze niemozliwe-wszystko jest mozliwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ojca autem tez dlugo jezdzilem az go wykonczylem :D przejechac sie przejade daleko nie mam chociaz z ciekawoscie lukne jak to wygladai chodzi. A jak sie sprawuej ten motorek 1,8i? lepszy jest ten czy raczes 1,8is??

 

Lepszy jest IS, tylko rzadko byl montowany w sedanach.

W IS-ie jest silnik 16 zaworowy, ma 140 koni, rozrzad napedzany lancuchem.

W tym z ogloszenia jest silnik 8 zaworowy, ma 115 koni, w dodatku (sadzac po roczniku) prawdopodobnie rozrzad jest napedzany paskiem, co bylo dosc nieudanym patentem w BMW (316i i 318i).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich znawców cen: kupiłem dla brata E36,318,sedana,troche lepiej wyposażona(elektryka cała bez klimy) 1995rok,wyszła z wszystkim: opłaty,rejestracja,ubezpieczalnia, GAZ - 9500zł,ma 140 tys.przebiegu(pewnie zaraz napisze jakis znawca ze niemozliwe)na ktory sa papiery.Więc nie piszcie chłopakowi ze sie nieda,ze tylko grat albo E30,wierzcie da sie a era drogich e36 skonczyła sie ze dwa lata temu.pozdro

 

Gdzie byłeś jak swojego sprowadzałem :shock: To chyba kwestia szczęścia takiego trafić i zdążyć złapać zanim ktoś kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich znawców cen

Nie trzeba byc znawcą cen, wystaczy spojrzeć na rynek. To własnie on kształtuje ceny. A e36 za 8 tyś zł można dostać, można nawet w nich przebierać ale czy taki samochód jest w dobrym stanie?! Bo prawdą jest, jak ktoś ma na sprzedaż samochód bez wad to nie będzie go sprzedawał po cenie niższej od średniej rynkowej. Wręcz odwrotnie - sprzeda go po cenie wyższej niż średnia rynkowa. Jasne, że zdarzają się osoby bez wiedzy, które oddadzą samochód za małe pieniądze w porównaniu do jego wartości (przy dobrym stanie technicznym). Jednak to się zdarza bardzo rzadko, własciwie sporadycznie.

W takim razie większośc osób z forum posiadających e36 przepłaciła za samochód :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich znawców cen

Nie trzeba byc znawcą cen, wystaczy spojrzeć na rynek. To własnie on kształtuje ceny. A e36 za 8 tyś zł można dostać, można nawet w nich przebierać ale czy taki samochód jest w dobrym stanie?! Bo prawdą jest, jak ktoś ma na sprzedaż samochód bez wad to nie będzie go sprzedawał po cenie niższej od średniej rynkowej. Wręcz odwrotnie - sprzeda go po cenie wyższej niż średnia rynkowa. Jasne, że zdarzają się osoby bez wiedzy, które oddadzą samochód za małe pieniądze w porównaniu do jego wartości (przy dobrym stanie technicznym). Jednak to się zdarza bardzo rzadko, własciwie sporadycznie.

W takim razie większośc osób z forum posiadających e36 przepłaciła za samochód :cry2:

Panowie ceny reguluje rynek,jak jest czegos w brod to nikt ci nie da za zadbana,piekna i najlepsza(w twoich oczach)BMKe wiecej niz za 100 innych,oczywiscie male korekty ceny wchodza w gre ale raczej w dół niż w gore i wierzcie mi za 8 tys.mozna kupic niezła E36,we wrzesniu 2006sprzedałem swoja E36 m43,95rok z wszystkim bez klimy.LPG za 12tys teraz nie dostałbym za nią 10ciu,rynek jest jaki jest a pobożne życzenia to pobożne życzenia.....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić:

Bardzo zadbany ale relatywnie drogi starszy model, czy najtańszy nowszy?

Moim zdaniem lepiej polować na bardzo zadbanego E30, niż brać najtańszego E36. Pomijam fakt, że dla mnie E30 jest ładniejsze. Ale E36 oscylujące ceną w granicach E30 musi być najdelikatniej mówiąc dokładnie sprawdzone.

 

 

jesli e30 jest ladniejsze od e36 to gratuluje gustu.

 

Cóż jeden woli starsze babki inni mlodsze . Ja wole mlodsze i mam 10 latek mlodszą lasencje .

 

Jak będziesz miał tak jak ja 33 lata to docenisz urodę kobiet "w kwiecie wieku"

Tak się skałada, że mam obie na utrzymaniu. E30 jest jak ognista kochanka, z którą pokazuję się w weekendy. E36 jest młodszą siksą, która nawet nie potrafi się odezwać, a przystroiła się tak, że wstyd się z nią na mieście pokazać.

 

Pomijam już fakt, że młodsze damólki poprostu się bardziej sypią. Są ofiarą recyclingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;] Widze ze mamu pdobe poglady, jak dla mnie to tylko e30, za e36 nawet sie nie ogladam, choc znajomy handlarz wiedzac ze szukam bmw proponowal mi juz kilka niezlych sztuk e36 ;).

 

Dla mnie e30 jest jak rock, e36 jak techno ;) jeden woli to a drugi tamto ;)

Wybaczcie ale ja wole rocka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) wiec bylem dzisiaj obejrzec to cudo iiiii.......rozczarowanie :twisted: :evil: fakt silnik jak na moje oko nie byl az taki zly suchutki, nie ulany, ladna praca, odpalal bez problemu i nie kopcil. Ale co mi z silnika jak z zewnatrz to nie porozumienie:/ na samym poczatku bylem jakos tak zakrecony ze wydawalo mi sie ze autko jest w dobrym stanie. Przejechalem sie z gosciem pogadalem troche o aucie i powiem wam chlopaki ze na 70-80% juz bylem zdecydowany. Ale powiedzialem ze jak juz to po autko przyjade wieczorkiem. Bezposrednio po ogledzinach pojechalem do laski spilem se kawke i juz jakos ochlanalem :D Jedna po godzince wzialem kobiete i pojechalismy jeszcze raz ja obejrzec juz tak na spokojnie bez wlasciciela( auto stalo pod blokiem) i tak sobie patrze patrze...i dojarzalem ze tak: lakier na prawym tylnim blotniku, na tylnej klapie i lotce jest spekany jak nie wiem wygladalo to jakby pajeczyna byla na tych elementach:p Pozniej zauwazylem ze praktycznie na kazdym elemencie jest troche rdzy moze nie w duzych ilosciach ale bylai pare jeszcze jeszcze innych szczegulow ktore mnie zniechcecily do tego auta. Wiec ostateczna odpowiedz jest taka ze tego auta nie biore tylko wracam do pierwotnego pomyslu: tzn dozbieram jeszcze z 3-4 tys i bede szukal 1.8is w coupe :D :D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ariello01 mam piękne 325i 1000procent bezwypadek mozna sprawdzic gdzie chcesz po jednym i jedynym włascicielu z udokumentowanym przebiegiem 139 tys!,mieszkam niedaleko ciebie.Jesli jestes zainteresowany napisz

 

Co do tego autka to troche za duzy silnik dodam ze duzo jezdze i nie ukrywam ze chodzi mi tez o oszczednosc :D Ale kiedys w przyszlosci moze sprawie jakas beemke z takim silnikiem i pieknym glosem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić:

Bardzo zadbany ale relatywnie drogi starszy model, czy najtańszy nowszy?

Moim zdaniem lepiej polować na bardzo zadbanego E30, niż brać najtańszego E36. Pomijam fakt, że dla mnie E30 jest ładniejsze. Ale E36 oscylujące ceną w granicach E30 musi być najdelikatniej mówiąc dokładnie sprawdzone.

 

 

jesli e30 jest ladniejsze od e36 to gratuluje gustu.

 

Cóż jeden woli starsze babki inni mlodsze . Ja wole mlodsze i mam 10 latek mlodszą lasencje .

 

Jak będziesz miał tak jak ja 33 lata to docenisz urodę kobiet "w kwiecie wieku"

Tak się skałada, że mam obie na utrzymaniu. E30 jest jak ognista kochanka, z którą pokazuję się w weekendy. E36 jest młodszą siksą, która nawet nie potrafi się odezwać, a przystroiła się tak, że wstyd się z nią na mieście pokazać.

 

Pomijam już fakt, że młodsze damólki poprostu się bardziej sypią. Są ofiarą recyclingu.

 

 

tak sie składa ze tez mam 3 z przodu chodzi o wiek :))

wiem ze niektore 30 tki sa wypasione i nie jedna 18 nie jest im godna po papierosy latac .

 

mialem raz 32 i to byla najpiekniejsza kobieta jaka miałem w zyciu.

 

Esencja piekna i elokwencji. Szkoda ze miala męza ..... :(

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Jakos nic nie doczytalem o ksiazce serwisowej, napisane jest, ze "auto serwisowane..." . Moze to i prawda, ze 14 letni samochod ma przebieg 17 000 km ale ja w to nie wierze ( nawet 170 000 to malo jak na taki wiek ). Ale zobaczyc zawsze mozna, to akurat nic nie kosztuje :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupil vectre b z 96 roku z przebiegiem 18 tys km od dziadka 75 lat

 

Mial od razu do wymiany skrzynie i sprzegło .

 

5 gieg mu nie wchodzil a jak juz wszedł wyskakiwał, auto bylo zamulone na maxa , na poczatku jechalo max 120km/h pozniej sie dopiero troszke rozruszala. nie polecam aut po dziadach bo sa według mnie niszczone niewlasciwą jazdą . Sa wyjatki naturalnie ze sa idealne

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto które jeździło tak mało to: sparciałe gumy, pordzewiałe mechanizmy,

zleżały olej, pozacinane klapki, zaworki itp.

Nawet jeśli jest książka serwisowa to będą tam jeden, max dwa przeglądy.

Miej na uwadzę, że tak mały przebieg może oznaczać kłopoty.

 

 

bardzo sluszna uwaga kolegi borsukwro

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jednak sie rozmyslilem nawet nie bede jechal ogladac a dlatego zrezygnowalem ze jakos mi ten lakier nie odpowiada( choc nie mowie ze jest brzydki ale raczej nie moj gust) i nie podobaja mi sie jasne deski rozdzielcze :( i co najwazniejsze zgadzam sie w pelni z waszymi opiniami co do przebiegu i co do tego dziadka...dlatego wytrwalem szukam dalej i czekam na jakis przyplyw gotoweczki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos bedziesz mial to zapodaj link ! Obadamy te cuda i skomentujemy

Ok jak cos to bede walil do was jak do mamy... :D :D a tak na serio to dzieki za wszelka pomoc jaka juz od otrzymalem no i mam nadzieje ze otrzymam jeszcze w przyszlosci :)

 

 

no ba to się wie

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.