Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

MB ma gorsze rabatowanie od BMW, nawet na poziomie flotowym.

Klasa C na samym poczatku, z racji ze to swiezy model, moze w ogole miec slabsze wsparcie.

 

Zmartwiłeś mnie :(

Czekam na nowego GLC, ale w takim razie może przyjdzie mi kupić starego GLC na wyprzedaży (mam nadzieję, że jakaś będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB ma gorsze rabatowanie od BMW, nawet na poziomie flotowym.

Klasa C na samym poczatku, z racji ze to swiezy model, moze w ogole miec slabsze wsparcie.


A i racja - Business Edition bywaja dobrze wyposazone, przy tym potrafią mieć pakiety opcjonalne w niższych cenach niż „zwykłe” wersje

Czy gorszę raczej inne. Mój wspólnik jest fanem gwiazdy więc co jakiś czas czy chce czy nie muszę być w temacie . MB dużo zależy od modelu. Chyba najgorzej dostać na G klase ale i tam można wychodzi swój rabat. Na popularne modele C,E nie ma większego problemu aby dostać przyzwoity rabat. Co do SUV nie będę się wypowiadał gdyż nie używamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB ma gorsze rabatowanie od BMW, nawet na poziomie flotowym.

Klasa C na samym poczatku, z racji ze to swiezy model, moze w ogole miec slabsze wsparcie.


A i racja - Business Edition bywaja dobrze wyposazone, przy tym potrafią mieć pakiety opcjonalne w niższych cenach niż „zwykłe” wersje

 


MB dla nowych modeli ma w zwyczaju oferować wersję tzw. "1st edition", gdzie jest sporo wyposażenia dodatkowego w całkiem rozsądnej cenie (dużo niższej niż wersja zwykła doposażona w te same dodatki), pewnie po jakimś czasie do nowej C klasy również dołączą wersje Business Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja, ponieważ od zawsze moje serce jest z bmw i właśnie kupiłem g20, a sprzedaje nowe merce w salonie :duh: :D Co do rabatów w mb, to potwierdzam powyższe. Panowie jak zwykle w temacie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja, ponieważ od zawsze moje serce jest z bmw i właśnie kupiłem g20, a sprzedaje nowe merce w salonie :duh: :D Co do rabatów w mb, to potwierdzam powyższe. Panowie jak zwykle w temacie :mrgreen:

Tak z ciekawości ile można dostać rabatu na CLA SB AMG45S? Temat co prawda już nieaktualny, ale jak się interesowałem to słyszałem jedynie o dywanikach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMG 45s, 4% z tym, że dłuuugo się czeka na samochód +- 8 miesięcy.

Nie dodałeś jednej pozycji przed 4% - cztery procent to nie rabat. Nawet na G klasę można dostać większy - a to auto raczej jest szczególne. I zawszę MB nie chciał dawać na nią rabatów. Co do czasu się zgodzę - w niektórych konfiguracjach nawet rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMG 45s, 4% z tym, że dłuuugo się czeka na samochód +- 8 miesięcy.

Nie dodałeś jednej pozycji przed 4% - cztery procent to nie rabat. Nawet na G klasę można dostać większy - a to auto raczej jest szczególne. I zawszę MB nie chciał dawać na nią rabatów. Co do czasu się zgodzę - w niektórych konfiguracjach nawet rok

 

W sumie kupiłem 3 sztuki G63 AMG i na rabaty nie narzekałem, więc kwestia klienta.

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znacie moze sprzedawce w BMW Inchcape Wrocław ktorego mozecie polecic?

Obecnie jestem poza Wrocławiem a bez jakiegoś punktu zaczepienia rozmowa przez telefon lub maila idzie kiepsko :D

 

Musi być Wrocław ? Jak idzie kiepsko we Wrocławiu, wyślij konfig w inne miejsca.

Skonfigurowałem 318dt dla żony, rozesłałem po Polsce, rabat ofertowy bez żadnych rozmów 14.5-23%.

Edytowane przez MedicuS

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze sprzedawce w BMW Inchcape Wrocław ktorego mozecie polecic?

Obecnie jestem poza Wrocławiem a bez jakiegoś punktu zaczepienia rozmowa przez telefon lub maila idzie kiepsko :D

 

Musi być Wrocław ? Jak idzie kiepsko we Wrocławiu, wyślij konfig w inne miejsca.

Skonfigurowałem 318dt dla żony, rozesłałem po Polsce, rabat ofertowy bez żadnych rozmów 14.5-23%.

Jak ktoś chce więcej detali bez problemu podpowiem :wink:

 

W tym przypadku nie chodzi mi o wyciskanie wiekszego rabatu tylko o znalezienie duzego salonu w okolicy ktory bedzie mial slot na 318i touring + hak i podparcie. Ale tez nie mam zamiaru obdzwaniac salonow w całej polsce bo to bez sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy salon ma taki sam dostęp do aut z placu BMW. i nawet więcej w każdym salonie możesz kupić auto z placu innego salonu (tylko zaliczka - blokuje zakup). Już to kiedyś robiłem - było fajne auto, ale ludzie z którymi nie można było się dogadać. Kupiłem przez inny salon. Oczywiście będzie w ku.... danego salonu. W tym przypadku nawet jakiś klient chodził przy nim od tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Kilka osób pytało o rabaty, wkleję może w głównym wątku to co mnie udało sie ustalić, bez żadnych negocjacji może komuś się przyda.

Wysłałem jeden konfig do wszystkich salonów w PL, więc rabaty dotyczą g21 318d msport

Rabat wyliczony na podstawie ofert cenowych, które otrzymałem.

Ciekawiło mnie, czy różnice będą duże.

Nie wszyscy odpisali, część zapraszało do salonów na rozmowę, inni chcieli kontakt telefoniczny.

Pojawiały się pytania, czy posiadam flotę Bmw, czy jestem przedstawicielem wybranej grupy zawodowej.

Pozostaje teraz pytanie, bo tego nie weryfikowałem, czy mają różne rabaty na różne silniki ?


zdunek premium

gdynia

19,33


m cars

kraków

22,01


bmw bońkowscy

szczecin

14,50


zk motors

kielce

17,01


auto fus

warszawa

18,70


bawaria motors

warszawa

20,02


dealer olszowiec

poznań

20,01


gazda group

gliwice

19,23


bawaria motors

katowice

21,28


bmw sikora

bielsko biała

19,74


autofus

białystok

22,54


bmw sikora

mikołów

17,88


bmw team

długołęka

19,01


dynamic motors

bydgoszcz

20,73


dynamic motors

toruń

21,80


best auto

lublin

22,86


bmw dobrzański

kraków

21,02


bmw bonkowscy

szczecin

21,89


bawaria motors

falenty

21,89

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kilka osób pytało o rabaty, wkleję może w głównym wątku to co mnie udało sie ustalić, bez żadnych negocjacji może komuś się przyda.

Wysłałem jeden konfig do wszystkich salonów w PL, więc rabaty dotyczą g21 318d msport

Rabat wyliczony na podstawie ofert cenowych, które otrzymałem.

Ciekawiło mnie, czy różnice będą duże.

Nie wszyscy odpisali, część zapraszało do salonów na rozmowę, inni chcieli kontakt telefoniczny.

Pojawiały się pytania, czy posiadam flotę Bmw, czy jestem przedstawicielem wybranej grupy zawodowej.

Pozostaje teraz pytanie, bo tego nie weryfikowałem, czy mają różne rabaty na różne silniki ?


zdunek premium

gdynia

19,33


m cars

kraków

22,01


bmw bońkowscy

szczecin

14,50


zk motors

kielce

17,01


auto fus

warszawa

18,70


bawaria motors

warszawa

20,02


dealer olszowiec

poznań

20,01


gazda group

gliwice

19,23


bawaria motors

katowice

21,28


bmw sikora

bielsko biała

19,74


autofus

białystok

22,54


bmw sikora

mikołów

17,88


bmw team

długołęka

19,01


dynamic motors

bydgoszcz

20,73


dynamic motors

toruń

21,80


best auto

lublin

22,86


bmw dobrzański

kraków

21,02


bmw bonkowscy

szczecin

21,89


bawaria motors

falenty

21,89

 

Normalnie po pierwszym mailu miales takie oferty?

318d to chyba najlepiej rabatowany model g20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

--==maly==--, tak to są wyniki przesłania konfigu i maili zwrotnych.

Myślę, że 318d/518d są najlepiej rabatowane, natomiast nie mam odniesienia.

Kilka z salonów chciało podesłać kontroferty, po tym jak dostali odpowiedź o niezbyt szalonej ofercie.

Jeden handlowiec się obraził :mrgreen: Bo jeździłem u nich testowo 330ix, a zamówiłem gdzie indziej.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pytało o rabaty, wkleję może w głównym wątku to co mnie udało sie ustalić, bez żadnych negocjacji może komuś się przyda.

Wysłałem jeden konfig do wszystkich salonów w PL, więc rabaty dotyczą g21 318d msport

Rabat wyliczony na podstawie ofert cenowych, które otrzymałem.

Ciekawiło mnie, czy różnice będą duże.

Nie wszyscy odpisali, część zapraszało do salonów na rozmowę, inni chcieli kontakt telefoniczny.

Pojawiały się pytania, czy posiadam flotę Bmw, czy jestem przedstawicielem wybranej grupy zawodowej.

Pozostaje teraz pytanie, bo tego nie weryfikowałem, czy mają różne rabaty na różne silniki ?


zdunek premium

gdynia

19,33


m cars

kraków

22,01


bmw bońkowscy

szczecin

14,50


zk motors

kielce

17,01


auto fus

warszawa

18,70


bawaria motors

warszawa

20,02


dealer olszowiec

poznań

20,01


gazda group

gliwice

19,23


bawaria motors

katowice

21,28


bmw sikora

bielsko biała

19,74


autofus

białystok

22,54


bmw sikora

mikołów

17,88


bmw team

długołęka

19,01


dynamic motors

bydgoszcz

20,73


dynamic motors

toruń

21,80


best auto

lublin

22,86


bmw dobrzański

kraków

21,02


bmw bonkowscy

szczecin

21,89


bawaria motors

falenty

21,89

 

Na tyle na ile wysyłałem zapytania w rejonie Dolnośląskie/Ślaskie/Łódź/Poznań/Warszawa to moje doswiadczenia są bardzo podobne.

G21 318i 1szt, leasing zewnetrzny, brak floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlatego tak wysoki rabat,bo 18i i 18d to silniki wspierane przez producenta dla serii 3. Nie ma szans na takie rabaty na 20d albo, 20i albo 30i i wyzej.

 

Jest miałem 21% na m340i mój konfig produkcja 01.2021.

Wiec jest to możliwe, ale fakt 18i 18d mają rabaty najwyższe, ekologia itd

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuję za robotę @MedicuS :cool2:

Jaka była cena katalogowa tego auta ?

 

215.600 zł

brak floty Bmw, brak premiowanej grupy zawodowej.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Tak informacyjnie wszystkie samochody sprzedawane przez GlobPolska pochodzą z polskiej sieci dystrybucji, więc nie ma utraty wartości przy późniejszej sprzedaży. Kupujący jest pierwszym właścicielem samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.