Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożenie do foteli regulacji lędźwi mega sprawa, szacunek za wykonaną pracę oraz pomysł :cool2: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7d4a8c78811c1515gen.jpg

Szybka akcja....

228kkm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedys moze poprosze kogos o zrobienie jakis zdjec... niestety do tego ani grama wiedzy ani kawałka talentu :(

by nudno nie bylo....

powoli pada dysk w nbt evo... czasem dlugo sie uruchamia... trzeba oddac na podmianke:)

polamala sie oslona patyka w KW :) to juz z dystrybutorem dogadane :) wysylam nr i bedziemy dzialac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mecze 335d w Bieszczadach...

Spory problem z termika... po powrocie będą modyfikacje ukladu chłodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki że jak Cię ciśnie to mu gorąco... Wagner robi ok Ale chlodzenie poprawie.. ale narazie wakacje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

klocki sie koncza..... opony sie koncza :)

auto smiga jak trzeba :)

byly proby z C43 AMG do 100 minimalnie z przodu merc od 100 juz bez dyskusji :P podejsc bylo 5 za kazdym razem to samo :) :twisted: po wakacjach albo jesienia włoze hybryde duzej sprezarki :)narazie wakacje :) no i ta chlodnica musi wpasc :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie, klocki i opony to niska cena za prawdziwą radość z jazdy :D

"Jeśli przyspieszasz naprawdę ostro, łzy radości będą płynąć poziomo. Od oczu w kierunku uszu" - Walter Röhrl

Odnośnie prób z C43 to gratki, bo ten Merol również zacnie lata :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam jedzie mesiek ale bez rewelancji wypada przy 335d które już jest 13 lat na rynku ;) 13s 100-200

http://www.zeperfs.com/en/fiche6367-mercedes-c-43-amg-coupe.htm

seryjne 335d robi to w 15s , po mapie z dpfem kolo 12 a na mocniejszym programie z wydechem i okolice 10,5-11s potrafi zrobić

Za to lubiłem 335d że jedzie żwawo a pali połowe tego co mocna benzyna, idealne auto na szybkie trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kwiatek....

Kobita mówi że uszy zatykają się w 335d... I że to nie jest normalne... I dziwnie dudni po otwarciu szyb...

I masz...


939396b39545df30gen.jpg ktoś że znafffffcow wsadził wywietrznik tyłem do przodu.... zarówno lewy jak i prawy :duh: więc zderzak out I mycie i montaz ....

74b1d32b1eb2ae14gen.jpg

Że też tak późno to znalazłem.... Drzwi zamykają się lepiej Klapa o niebo lepiej.... komfort na duży plus..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hahaha, to auto nie przestaje zadziwiać. Jak jakieś zamczysko gdzie co chwilę można odkryć jakąś tajemnicę :duh: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak to w używanym aucie. Ja przed chwilą usunąłem 10 trytytek z różnych złączek dookoła zbiornika Ad Blue. Te większe przewody były "uszczelnione" na trzy trytytki. :duh: :lol:
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe do f30?? Wolałbym yellow... Jak juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hamulce f30 370 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Ale nikt jeszcze tarcz z m4 nie zalozyl.... A ja już adaptery mam.... Tylko szkoda mi rozbierac układ I ściągać bdb tarcze.... narazie w piatek wyjazd e91 na wakacje.... po powrocie coś będę tam działał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.