Skocz do zawartości

x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem


Sergio88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak jestem wielkim fanem szklanych dachów i mam je wszędzie gdzie się da od dawna to uważam, że w wersji sky longue to najbardziej zbędny wodotrysk na całej wielkiej liście wyposażenia x5. Zwykły daje dokładnie to samo tyle, że nie ma lampek za kilka tysięcy zł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jak jestem wielkim fanem szklanych dachów i mam je wszędzie gdzie się da od dawna to uważam, że w wersji sky longue to najbardziej zbędny wodotrysk na całej wielkiej liście wyposażenia x5. Zwykły daje dokładnie to samo tyle, że nie ma lampek za kilka tysięcy zł :)

 

Dzięki wszystkim! Skoro nikt nie narzeka na podwyższony hałas, to znaczy że w X5 nie będzie problemu i opcja trafia zatem na listę MUST do zamówienia. Najsensowniej wychodzi pakiet first class, który daje te kolorowe lampki "w cenie". Co do opisywanych wad, to ja w 3 autach też nie dostrzegłem żadnych z powyższych poza większym hałasem na autostradach. Za to nigdy nie było problemów z przeciekaniem, zacinaniem czy trzaskami.


Czytałem też trochę o aspekcie bezpieczeństwa szklanych dachów w przypadku dachowania, bo w X5 nie jest on osłonięty żadną twardą podsufitką. Jednak wszystkie opinie o szklanych dachach są zgodne, że to bezpieczne rozwiązanie. Z resztą Tesla nie może się mylić oferując gołe przeszklone dachy ;)


Podobno są producenci, którzy mają kurtyny powietrzne osłaniające szklany dach w przypadku dachowania :duh: Moim zdaniem, to pasy raczej nie dopuszczają do kontaktu ze szklanym dachem, który jednak nie jest tak miękki jak podsufitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.