Skocz do zawartości

MOJE PIERWSZE 316 - co powiecie o tym modelu?


drluca

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 sztuki e36 i czasami jak sie przesiadam z 2.5 na 1.8 to wydaje mi sie ze mnie ktos za zderzak z tylu 3ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Pierwsza e 36 kupilem 1.8 bo male oplaty i male spalanie ale tak naprawde przy spokojnej jezdzie to 2.5 czyli moja druga e36 pali odrobine wiecej niz 1.8.

Bez 6 cylindrow to nie jest betka i mysle ze wolalbym e21 2.3 niz e36 1.8 lub 1.6

Swoja 1.8 mam tylko dlatego ze zona bardzo lubi nia smigac, jej to wystarcza

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie fura sprawuje sie cewlujaco. nie widze wad w tym samochodzie. jak na taki silnik (pewnie dzieki malej masie) idzie bardzo porzadnie. no i to fajne warczenie przy przekraczaniu 3 tys obrotow... miod.. :wink:

 

a mam takie pytanie. jak jest zrobiony rozrzad w tym modelu. czy to co widze po otwarciu maski z przodu ( pasek ktory leci na alternator, wije sie na kilka jeszcze innych kol, w sumie 5) to jest to tez pasek rozrzadu?

czy tam gdzies zupelnie z innej strony jest? a moze to wcale nie pasek tylko lancuch np.??

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto jest 1997, to napewno masz łańcuch rozrządu. A ten jest nie do zepsucia, więc nie ma po co go maltretować :mrgreen: I z tego, co wiem, nie widać go tak od razu po otwarciu maski:)

Dużo się dowiesz, jeśli skorzystasz z tego:

http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi

Edytowane przez apsik9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszym tankowaniu musze wam oznajmic ze sie grubo myliliscie ze spalaniem... :8)

 

wyszlo mi 6,9 litra na 100 km w cyklu mieszanym !!! :D

 

podam dokladne dane po powrocie do domu...

 

pozdrawiam

 

Wszystko zalezy od tego jakie to miasto.. Bo wachock tez miastem mozna nazwac.. Zapraszam do Krakowa.. 100 km w godzinach popoludniowych.. zobaczysz ile spali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.