Skocz do zawartości

Sos tcu jak zlikwidować błąd


Piotrexx 2905

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem mam e60 2007 r z modułem tcu wyświetla mi błąd sos kod błędu to 00a36c. Wszystko działa czyli bt telefon przez bt działa wyświetla książkę tel. Tylko za każdym razem po wykasowaniu po jakimś czasie błąd wraca ostatnio rozebralem tcu to z bagażnika i jest tam karta sim niemiecka jeszcze a i nie mam slychawki w podlokitniku. Czy ktoś podpowie co z tym mogę zrobić jak usunąć na stałe błąd lub to naprawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielkim skrócie coś jest luźne. Może być słaby styk na wtyczce lub jakiś zimny lut. A kartę wyjmij. Na próbę. Ale zdaje mi się że i tak nie jest do niczego potrzebna.

Mi też kiedyś ten błąd wyskoczył po tym jak musiałem z mojej zrobić "terenówkę". Ale wtedy trzęsło niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystko co jest w bagażniku rozebralem i posprawdzalem czy dobrze połączone, Polska karta sim też nic nie pomogła. Więc z podanych sugestii zostaje tylko wykodowanie. Mam kabel ncs inpe iste ale dopiero zaczynam co kolwiek tam rozumieć. Czy może ktos poprowadzić mnie "za rękę" czyli najlepiej krok po kroku :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U znajomego w E60 z 2005r pojawiał się błąd SOS. Kasowanie nic nie dawało. Po jakimś czasie błąd wracał. Próbowałem na początku wyłączyć telefon poprzez zmianę opcji w module TCUM ale nic to nie dawało. Ostatecznie pomogła instrukcja znaleziona tutaj:

https://5series.net/forums/bluetooth-cell-phone-forum-26/anyway-remove-sos-idrive-error-111053/page3/#post1445281


Zrobiłem następująco:

1. Dodałem +TELD do VO

2. Przekodowałem pustym MAN-em moduły TCUM, KOMBI SGM (podobno jeszcze M-ASK, ale takiego modułu nie było w aucie)

3. Wyczyściłem błędy


Po tej operacji błąd zniknął na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
U znajomego w E60 z 2005r pojawiał się błąd SOS. Kasowanie nic nie dawało. Po jakimś czasie błąd wracał. Próbowałem na początku wyłączyć telefon poprzez zmianę opcji w module TCUM ale nic to nie dawało. Ostatecznie pomogła instrukcja znaleziona tutaj:

https://5series.net/forums/bluetooth-cell-phone-forum-26/anyway-remove-sos-idrive-error-111053/page3/#post1445281


Zrobiłem następująco:

1. Dodałem +TELD do VO

2. Przekodowałem pustym MAN-em moduły TCUM, KOMBI SGM (podobno jeszcze M-ASK, ale takiego modułu nie było w aucie)

3. Wyczyściłem błędy


Po tej operacji błąd zniknął na dobre.

Jak dodac to TELD gdzie to dopisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Do VO NCSEXPERTEM, tam gdzie masz listę wyposażenia. Masz dodać +TELD. Wpisz w google. Jest pełno tutoriali jak dodać FA programem NCSEXPERT.

już ogarnąłem, dzięki

 


Cześć

Możesz mi podpowiedzieć jak to dokładnie zrobić.

Próbuję znaleźć jakiś poradnik ale nic nie mogę konkretnego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witam. Od jakiegoś czasu mam błąd SOS. Połączenia SOS niesprawne. Nie mogę również sparować tel z autem ale na dachu gdy wcisne przycisk SOS to wybiera numer alarmowy. Jakieś pomysły? Co zrobić? Stało się to podczas jazdy. Radio nagle zaczęło się zacinać muzyka przerywać aż nagle wyskoczył błąd SOS i radio zaczęło normalnie grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.