Skocz do zawartości

mapy google na ekranie samochodu


Michelsz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież można przy konfiguracji zaznaczyć opcję Apple Car Play i bez problemów, odbiera się auto już z tą funkcją.

Ja tak zrobiłem i już w salonie przy odbiorze podłączyłem iPhone'a bezprzewodowo z Car Play i jak do tej pory wszystko śmiga bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Przecież można przy konfiguracji zaznaczyć opcję Apple Car Play i bez problemów, odbiera się auto już z tą funkcją.

Ja tak zrobiłem i już w salonie przy odbiorze podłączyłem iPhone'a bezprzewodowo z Car Play i jak do tej pory wszystko śmiga bez najmniejszych problemów.

Możesz odpalić AppleCarPlay bezprzewodowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tak Apple Car Play działa bezprzewodowo.

Dlatego się dziwię, bo w Volvo działa tylko po kablu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Oficjalnie: "bo nie ma Siri po polsku". Taka dostalem odpowiedz z BMW.

Co nie przeszkadza innym markom, oferowac w PL Apple CarPlay

 

Google maps sa po polsku tak samo jak waze, Jezeli zakodujesz Apple carplay bedzie rowniez po polsku - mapy rowniez!! znam kilka osob pracujacych w bmw, BMW sprzedaje samochody w pakietach, mozecie dostac takie informacje jak np co jest w pakiecie, rzadko kiedy dosteniecie techniczna opdowiedz.


SIRI nie ma nic wspolnego z mapami googla lub waze jesli te wlasnie sa na wyswietlaczu samochodu.


Poza tym nawet jesli (baaardzo duzy znak zapytania tutaj sie pojawia) Apple car play bedzie dostepny w marcu 2019 bedzie kosztowal okolo 1400zl.

Jak juz pisalem wczesniej w innych dzialach forum, proponujemy znizki dla klubowiczow, 460zl i mozesz cieszyc sie usluga apple carplay u siebie w samochodzie. Poza tym w samochodach z odpowiednim firmware juz jest mozliwe rozszerzenie apple carplay na caly wyswietlacz jako dodatkowa opcja.

Apple Carplay dziala tylko i wylacznie w samochodach z unitem NBT EVO (wyswietlacz z interfejsem 'plytek')

KLUBplMINI.jpg?v=1600915213

_______________________________________

WhatsApp (tylko tekst): +4479 8181 3547

email: oemcarmultimedia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny od ostatniej aktualizacji firmware w aucie.

Tylko jeżeli masz car play wgrywany z USB to ta aktualizacja blokuje wgrywanie przez USB.

Poza tym pytałem ostatnio w ASO czy jest jakaś aktualizacja firmware to powiedzieli mi, że nie.

Z forum w USA wiadomo natomiast, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BMW poprawilo firmware, takze jak oddasz samochod na serwis na pewno zauktalizuja do ostaniej wersji w samochdach z wersja NBT EVO tylko.

Wswzystkie BMW z i Drive NBT moga kodowac usb bez zadnych przeszkod.

Za kilka tygodni nowy firmware nie bedzie stanowil juz przeszkody, Wlasciciele NBT EVO (id5 oraz id6) beda mogli kodowac nowe opcje w dalszym ciagu

Edytowane przez ErikG31

KLUBplMINI.jpg?v=1600915213

_______________________________________

WhatsApp (tylko tekst): +4479 8181 3547

email: oemcarmultimedia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIkt cie nie zmusza do aktualizacj Firmware. To twoj samochod, ty jestes wlascicielem, Poza tym, po aktualizacji nie jest powiedziane ze zakodowane oipcje w samochodzie zostana usuniete a i rowniez jakim prawem skoro za nie zaplaciles? Nie do konca rozumiem wlascicieli BMW ktorzy oddaja samochod na serwis i nie pytaja lub nie zastrzegaja sobie prawa do nie aktualizowania firmware. Nikt was nie zmusza, a jesli tak to dlaczego i po co skoro wszystko w waszym samochodzie dziala? po co cos zmieniac?

Rozumiem przypadek w ktorym starszy firmware nie chce zrobic updatu mapnawigacji i niestety tzreba jechac do BMW w celu wgrania nowego - za ktory i tak bedziecie musieli zaplacic. Ale dobrowolnie zgodzic sie na odebranie wam mozliwosci kupna i kodowania dodatkowych opcji w waszym samchodzie, to skazanie siebie na kodowanie samochodu w BMW z cenami salonu.

Znam salony BMW gdzie samochody klientow sa kodowane przez jednego z naszych chlopakow. On robi to taniej a taki dealer ma wiekszy zysk. Tak to wyglada moi drodzy. Widzialem nie jedno od 'Kuchni'. Wiele by opowiadac.


Jezeli twoj samochod ma nowy Firmware rowniez moze byc zakodowany przez pc oraz kabel. (zdalnie robimy takie rzeczy).

KLUBplMINI.jpg?v=1600915213

_______________________________________

WhatsApp (tylko tekst): +4479 8181 3547

email: oemcarmultimedia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ErikG31, jasne, że nikt mnie nie zmusza do aktualizacji. Nie powiedziałem tego.

Byłem nawet ostatnio w ASO i wyraźnie zaznaczyłem, że mają nic nie aktualizować.


Pierwsza kwestia jest taka, że przeczytałem na zachodniach forach, że aktualizacja firmware do najnowszej wersji umożliwia uruchamianie Apple CarPlay na pełnym ekranie.

Druga kwestia jest taka, że z tego co wiem po aktualizacji firmware nie będę mógł aktywować Apple CarPlay przez USB.


Więc mam plik aktywujący Apple CarPlay na USB za który raz zapłaciłem i chciałbym mieć najnowszy firmware, żeby mieć CarPlay na pełnym ekranie. Pat :)


Lub czegoś jeszcze nie wiem/nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.