Skocz do zawartości

[E91] 325D+ 2007r


zlkwow_

Rekomendowane odpowiedzi

No znam ten piękny samochód;) fajnie że sobie ogarnąłem bo mnie koła z bagażnika obecnie wyciąga żona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skóry debeściackie :D . To z jakiegoś individuala czy obszywka customowa wykonana w Polsce?


Carbon spoko tylko powinien być na dyfuzorku performance a nie na zwykłym :D .


Widze że na Ślasku najbardziej doinwestowane E91 się zebrały :D .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Carbon, lakierowany, czy otwartoporowy, nielakierowany, jak w dodatkach wewnętrznych M performance m.in. w F30, F25, niesamowicie uszlachetniają każdy samochód. Super!
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten carbon na jak światła w niego świecą robi robote :) wnetrze w tym aucie jest 1 liga :) Ale skleroza nie boli ;) miał w ręce i nie zabrał że sobą hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten carbon na jak światła w niego świecą robi robote :) wnetrze w tym aucie jest 1 liga :) Ale skleroza nie boli ;) miał w ręce i nie zabrał że sobą hahahahaha

 

:duh: :mad2: :duh: :mad2:

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
...Carbon spoko tylko powinien być na dyfuzorku performance a nie na zwykłym :D .

 

Występowały oem dyfuzory carbon nie performance tylko o dokładnym kształcie mpakietowych :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylo modzone, takze krótkie info do pamiętnika.


Udało się wkoncu kupić wtryski(216), kontakt z Bartkiem i do dzieła!  :cool2:


20190218-155103.jpg

 20190219-160650.jpg

20190219-155142.jpg

20190219-164606.jpg


Stare wtryski out

20190219-155147.jpg


Przy okazji wrzucony separator olejowy i egr off

20190219-165449.jpg


Wyeliminowany również błąd 4 świecy który pojawił się kilka dni temu, mimo tego że była stosunkowo niedawno zmieniana przez Marka już odmówiła posłuszeństwa.


Wrażenia po wymianę wtryskow, relelacja. Nie spodziewałem się nawet w połowie takiego efektu. Dupohamownia stwierdza duży przyrost mocy :lol: a tak poważnie, elastyczność ciut lepsza ale ciąg powyżej 2tys obrotów - konkret! Zastanawiam się czy warto program jeszcze robić  :mrgreen:  :norty:


Ogolnie silnik suchutki, gniazda rewelka, musiał ktoś grzebać przy wymianie rozrządu.


Podejście do tematu jak zylwykle mega profesjonalne! Poraz enty szacunek za wiedzę, dzięki panie tuner :cool2:


Tyle na tą chwilę

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne mody :)

Znajomy garaż. :)

Podlej mu paliwa nie żaluj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi :cool2: Dlaczego zmieniałeś wtryski, od czego wleciały? W dalszych planach już tylko program?

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka byłaby różnica na rolkach. :)


Ale tę flanszę EGR off to bym odesłał z powrotem do rzemieślnika który po niej smarkał... :duh:

 

Żałuję szczerze że nie poświęciłem paru groszy na hamowanie, było by dla potomnych. Ale nawet przez myśl by mi nie przeszło że stanie się coś takiego z tym autem, chyba ze Bartek nawgrywał jakichś wirusów z dyskietki.... :lol:



W przypadku flanszy, function over fashion! Nie spędza mi to snu z powiek w tym przypadku w ogóle.

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flansza faktycznie paskudna aale.. to jest przykryte oryginalna lapka trzymająca pokrywę silnika ... tu musiałem dorzezbic bo wykonawca tego uchwytu nie przewidzial i osłona byłaby nie przykrecony jak fabrycznie... to mogłoby powodować drgania. I nieprzyjemne odgłosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A, ok ominął mnie ten post. Wiem że to przykryte i dobrze że jest, bo osłona musi się porządnie trzymać. Ale może przynajmniej lekkie przeszlifowanie tego, mimo wszystko to jedna z pierwszych rzeczy które widać po zdjęciu osłony. :wink:
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu osłony to nadal jest niewidoczne. Na ten element przykrecony jest uchwyt osłony. Taka czarna lapka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.