Skocz do zawartości

E91 335D by marko NBT EVO str 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooooooo zaorane ..pieknie marku pieknie!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szyleś boczki ? Bo pięknie zrobione.


Troche mnie zastanawia czemu nie kupiłeś seryjnego auta, bo widze że i tak wiele (większość? :roll: ) rzeczy które były zrobione robisz jeszcze raz po swojemu. Az mnie boli głowa jak pomyśle ile to wszystko kosztowało :mrgreen: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szyleś boczki ? Bo pięknie zrobione.


Troche mnie zastanawia czemu nie kupiłeś seryjnego auta, bo widze że i tak wiele (większość? :roll: ) rzeczy które były zrobione robisz jeszcze raz po swojemu. Az mnie boli głowa jak pomyśle ile to wszystko kosztowało :mrgreen: .

 

Kolego firmę która robiła mi boczki wyślę Ci na priv


Co do reszty twojej wypowiedzi to sprawa się ma tak że

sęk w tym właśnie że wszystko co zrobiłem w tym aucie nie były ruszane od początku, poza termostatami może,auto ma 11 lat tak tylko przypominam....deska była założona regenerowana i była po wystrzale i była popękane w kilku miejscach(ori deska była piękna ale poprzedni właściciel ją sprzedał i zakupił taką po wystrzale która była zregenerowana ,bo chciał mieć deskę z uchwytami na kubki, a że miał ją obszyć więc mu było wszystko jedno), tak samo tunel miał dziury bo blokadzie skrzyni biegów, dodatkowo obszycie tych elementów było wątpliwej jakości,i mi wogóle sie nie podobało u mnie takie rzeczy nie przejdą....


Auto nie jest seryjne i nigdy nie będzie, będzie tylko według mojej wizji i tyle


Co do kasy ,ja zajmuje się sprzedażą części a więc mam dojścia do cen zakupu o których wielu może pomarzyć więc tragedi nie ma, zresztą po sprzedaży felg,opon itp rzeczy mailem fundusze na zaiwestowanie w rzeczy które chciałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wcześniej auto było naprawdę niezłe, ale patrząc na twoje poczynania i podejście,(jak najbardziej prawidłowe ) wyjdzie ideał :shock:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie ma dobry rabat na czesci to faktycznie mozna poszalec :D bo jakby przyszlo zabulic taki $$$ jak jest w ASO to te graty przekroczyly by wartosc auta :lol:

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej auto było naprawdę niezłe, ale patrząc na twoje poczynania i podejście,(jak najbardziej prawidłowe ) wyjdzie ideał :shock:

 

Dzięki za docenienie :)

 

No jak sie ma dobry rabat na czesci to faktycznie mozna poszalec :D bo jakby przyszlo zabulic taki $$$ jak jest w ASO to te graty przekroczyly by wartosc auta :lol:

 

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł obszycia kierownicy gładką skóra trafiony w 10 !! rewelacja jak w M :)

cale prace jak zwykle na najwyzszym poziomie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele i kiera :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Jedno słowo - kot! :twisted:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie panie jakby z fabryki dopiero co wyjechało. A nawet lepiej :cool2:

 

pomysł obszycia kierownicy gładką skóra trafiony w 10 !! rewelacja jak w M :)

cale prace jak zwykle na najwyzszym poziomie !

 

Fotele i kiera :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Jedno słowo - kot! :twisted:

 

Dziękuje koledzy za docenienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównam jak wygląda mój silnik do Twojego to zastanawiam się gdzie jest najbliższa autokasacja. :lol:

 

Chyba nie jest aż tak źle z Twoim sinikiem :wink: , ale dzieki za opinię :D , swoja drogą niezłe porwnanie ,ciekawie to ująłeś ,usmiałem się :mrgreen:

 

Marku, obłęd! Kibicuje i śledzę z przyjemnością :8)

 

Fajnie że doceniasz i Ci się podoba...




Dzieki chłopaki ....motywuje mnie to dalszej pracy i tak na horyzoncie serwis skrzyni niebawem, poprzednik juz to robił ale jakis czas temu i dodatkowo podczas prac wyciekło mi trochę oleju więc od razu zrobie cały serwis żeby znów miec spokój...


7cdd1c36346c3b12.jpg


9baa82b43bbc7bfb.jpg


94c46a5f49f9a2cf.jpg


3fb0edb63eb9dac1.jpg


Częsci zakupione od forumowego kolegi gorik79 i dla niego podziekowania :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak porównam jak wygląda mój silnik do Twojego to zastanawiam się gdzie jest najbliższa autokasacja. :lol:

 

Mam podobnie mimo że auto z 2015 :oops: :lol:


Mega robota !!! Czy mi się wydaje czy wróciłeś do zderzaków Mpakietowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto !!


Szalony normalnie szalony.


Nie ma ładniejszego ryjka sedan/kombi bmw dla mnie jak e90/1 LCI m-pack ze splitterami :cool2: :cool2: :cool2: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównam jak wygląda mój silnik do Twojego to zastanawiam się gdzie jest najbliższa autokasacja. :lol:

 

Mam podobnie mimo że auto z 2015 :oops: :lol:


Mega robota !!! Czy mi się wydaje czy wróciłeś do zderzaków Mpakietowych ?

 

Dziękuję staram się jak mogę.....juz tak mam że ma być wszystko na tip top


Tak, wrzuciłem przedni zderzak m-pakiet + splitery carbonowe performance

 

Nowe auto !!


Szalony normalnie szalony.


Nie ma ładniejszego ryjka sedan/kombi bmw dla mnie jak e90/1 LCI m-pack ze splitterami :cool2: :cool2: :cool2: .

 

Nowe nie jest, ale pomału się ogarnie to co trzeba..co do przodu auta jestem tego samego zdania...

 

Jaką firmę polecacie do dokładek na zderzak, do lotki na klapę w carbonie?

 

Splitery kupisz na eBayu....robotę z carbonem ogarnie Ci Tomek LCP Wrocław

 

Mega jest ten samochód :D

Według mnie zmiana zderzaka to nie był dobry pomysł, jednak cały M performance robił robotę...ale wiadomo Tobie ma się podobać ;)

 

Też mi się podoba....zmiany zderzaka nie komentuje, temat trudny i drażliwy :mrgreen: , podobnie jak z orientacją sexualną... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał, bo ogólnie bardzo mi się podoba jak ktoś dba o samochód, ale... Po co było kupować zmodyfikowany, a co za tym idzie drogi samochód, żeby później zmieniać wszystko pod siebie? Nie lepiej seryjne auto w normalnej cenie i takie modzić po swojemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał, bo ogólnie bardzo mi się podoba jak ktoś dba o samochód, ale... Po co było kupować zmodyfikowany, a co za tym idzie drogi samochód, żeby później zmieniać wszystko pod siebie? Nie lepiej seryjne auto w normalnej cenie i takie modzić po swojemu?

 

A co niby zostało zmienione na seryjne poza zderzakiem

który i tak nie jest do końca seryjny bo ma splitery carbonowe performance...Cała reszta rzeczy została...po za tym skąd wiesz za ile kupilem auto ?


Auto nie jest seryjne i nigdy nie będzie już to pisałem...


Wszystko co zrobiłem zostało poprawione , boczki zostały zrobione na styl całego środka bo właśnie były seryjne a nie performance ale widzę że za bardzo nie widzisz różnicy, a mechaniczne naprawy exploatacyjne po to żeby auto było w stanie perfekcyjnym...nie wiem o co Ci chodzi , a jak Ty nie rozumiesz to znaczy że nie masz zielonego pojęcia o motoryzacji....chyba że u Ciebie ma być tanio i po najniższej lini oporu i wtedy znaczy że jest dobrze.....


Ale bez urazy każdy ma swoje priorytety i swoje zdanie, ja mam takie podejście Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.