Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sporo fajnych opcji doszło z 5er. Np, akustyczne szyby, wygląda na to, że elektryczne fotele to standard., tańszy HK, sportowe hamulce M już razem z M, a nie jak w F30 jako opcja. W każdym razie może ja zacznę: http://www.bmw.pl/myconfig/f3c1e2z6 ciekawe ile taki zestaw po rabacie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy to pomyłka ale nie ma estoril itd... Harman tylko z virtual kokpit za ponad 10k to ja podziękuję za hk....ale laserowe na plus i szyby aku
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo fajnych opcji doszło z 5er. Np, akustyczne szyby, wygląda na to, że elektryczne fotele to standard., tańszy HK, sportowe hamulce M już razem z M, a nie jak w F30 jako opcja. W każdym razie może ja zacznę: http://www.bmw.pl/myconfig/f3c1e2z6 ciekawe ile taki zestaw po rabacie :D

Fajnie złożyłeś auto :-). Zwróć tylko uwagę, że nie ma na razie xDrive w 330i


Moim zdaniem za chwilę dojdzie wiecej wersji wypsażenia, silników i kolorów nadwozia.


Ja czekam na m340i :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie albo ta wersja konfiguratora to niewypał, albo przepraszam za określenie, ale jesteśmy tak yebani przez kolegów zza granicy, że aż mnie kukle zaswędziały. Zanim konfigurator się nie ukazał, to cena min. wyświetlała się na poziomie ok 132 tys. zł, teraz jest blisko 170 tys., ale to jest nic.


Cena świateł laserowych w DE - 1200 euro (ok 5200zł)

Cena świateł laserowych w PL - 8900zł :mad2:


Klimatyzacja automatyczna DE - €0.00

Klimatyzacja automatyczna PL - ok. 3000zł :duh:


WTF???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ceny opcji u nas w porównaniu do DE i UK to kosmos.

Może przynajmniej broker, który zamawia za granicą będzie w stanie zaoferować dzięki temu porządny rabat.

Ja dalej nie mogę przeboleć braku czerwonej tapicerki i wentylowanych foteli. W X3 wentylacja jest...

Bocznych szyb akustycznych tez jakoś nie widzę. Nie wspominając o wersji 320i. Mam nadzieję, że dodadzą te opcje pozniej, jeśli nie to lipa, bo jedyna ładna skóra, która została to ta koniakowa. W czarnej i brązowej bez wentylacji plecy się przecież usmażą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Opcji aktywny dyfer nie było w f30?? Czy dużo to daje przy rwd?? Rozumiem że przyhamowuje jedno z kol i rozdziela moc pomiędzy tylna os...

Nie ma w konfigu podgrzewanej kiery....

Fajne felgi w m paku

I znów to napisze samego hk nie można mieć bez opcji za dodatkowe 10k bezsens!!!

Pozostanie hifi...

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie albo ta wersja konfiguratora to niewypał, albo przepraszam za określenie, ale jesteśmy tak yebani przez kolegów zza granicy, że aż mnie kukle zaswędziały. Zanim konfigurator się nie ukazał, to cena min. wyświetlała się na poziomie ok 132 tys. zł, teraz jest blisko 170 tys., ale to jest nic.

 

132 to cena za bieda wersję F30 była, z magicznym silnikiem 3-cylindrowym

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panikujecie, jakiś informatyk dorabia sobie na praktykach w BMW i strona nie jest zaktualizowana

Chyba było napisane to juz na forum. Poczekajcie z miech, dostaną wszystkie informacje to będzie ok... Zapewne.

Świeżo dodany konfigu dla kraju 3 świata. Odpalcie se US albo DE...

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tyle, że w .de już był dwa tygodnie temu dostępny config, a tu takie byki nadal. polska to nie jest Uganda. Fury się tu jednak jakieś kupuje.

 


Dla Niemiec prawie jak Uganda :mrgreen:


Ciekawe jaka cena będzie 340i :D i czy będzie 335i 4 cylindry....

Za jakieś 2 latka będzie dylemat czy golas 340i czy w miarę jak teraz 330i :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440i wybralem wlasnie dlatego ze bylo o wiele wiele tansze od S4 i C43. Ciekawe ile bedzie M340i.


A co do tego konfiguratora, hmm ? moze z 2-3 wiecje opcji na .de widzialem reszta sie zgadza z .pl, do tego skonfigurowalem auto i na .de i na .pl tak samo i wyszla mi PRAKTYCZNIE ta sama cena ?? nie przesadzacie troche ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.