Skocz do zawartości

Jakie wycieraczki do e46?


andrew09

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale odstają z prawej strony na dole, w pozycji zero.

Mi bosche po roku do duupy już były/

 

Daj adres gdzie kupiłeś, podjadę w wolnej chwili.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy polecacie ALCA, takie: http://allegro.pl/piora-wycieraczki-bmw-e46-x3-e83-wycieraczek-alca-i3898017768.html

A co powiecie na te? http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-eco-bmw-3-e46-728-i3941698737.html

Szukam tak po allegro i jakoś nie widzę wycieraczek do Compacta na tył, chyba że pasują do Combiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odstają z prawej strony na dole, w pozycji zero.

Mi bosche po roku do duupy już były/

 

Daj adres gdzie kupiłeś, podjadę w wolnej chwili.

 

Bosche kupowałem dedykowane do bmw w zestawie do e46, przegubowe w intercarsie na fordońskiej, kierowcy ze spojlerem, w innych miejscach mieli pod wymiar tylko. Jakoś w styczniu 2012r.

Alca kupiłem w Gordonie na bronikowskiego, są też w każdej filii/oddziale, np na gajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. W wolnej chwili podjadę na gajową :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
powiem tak jeżeli chodzi o pióra ALCA to jak najbardziej polecam sam je mam i są OK 600MM / 24" SPOJLER HEYNER EXCLUSIVE SPEED strona lewa i 480 prawa nawet jest w pudełku gumka na podmianę, ściągają dobrze nawet przy mojej szybie która już do wymiany mnie zaprasza :) w E46 polift np jest zwykłe mocowanie i jest git, alca robi adaptery do różnych modeli, ale np z piórami do E39 już sobie nie radzi i tu tylko opcja BOSCH :) tak że jak ktoś nie lubi przepłacać za pióra które mają za zadanie tylko dobrze ściągać wodę to polecam. I tak raz na rok trzeba wymienić po zimie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Jakie są fabryczne rozmiary wycieraczek w e 46 po lifcie bo tu na allegro widze są różne długości 580/500 ; 550/475 itp

Pytam bo u mnie założone jest jakieś dziadostwo i nie wiem jakie powinny być w oryginale niby powinien być jeden rozmiar a jednak jest kilka opcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupuje 560 i 500mm, więc jeszcze inaczej :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się proszę - standardowe, płaskie, hybrydy czy same gumy do standardów ?

I przede wszytskim jaką masz długość dla strony pasażera - żeby nie odstawało i mazało.

Ja z tym walczę odkąd mam e46.

Przez pewien czas chwaliłem Alca-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz w Mercedesie płaskie 650mm, wg mnie wcale nie odstają, ja na punkcie wycieraczek mam "jobla" - jak widzę, że lekko smużą to już wymieniam a na razie te mam od zeszłej jesieni i chodzą jak nowe

Ojciec ma w Golfie 4 też Motgumy ale normalne, nie płaskie i też mu dobrze chodzą, wcześnij miał jakieś płaskie Bosche to nie przylegały mu na wysokości oczu i była taka strużka wody zawsze, w standardowych szkieletowych nie ma takiego problemu.

Aha i za swoje zapłaciłem jakieś niecałe 60zł za komplet więc są dość tanie jak na płaskie. Już raczej nie zamierzam zmieniać tej firmy na inne, chyba że popsują jakość :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Co do odstawania to problem e46 a nie firmy, dlatego pytałem konkretnie o e46. Przykładowo w Vectrze C szyba jest płaska.

Ja przerobiłem płaskie + klasyczne ori bmw, valeo płaskie, valeo zwykłe, w sumie po 2-3 długości na stronę Alca i aktualnie mam Boscha płaskie.

Klasycznie strona pasażera na końcu odstaje i przy roku zamazuje brud a przy wyższych prędkościach niedomagają i przeskakują.

Z tego co pamięta, to chyba ori bmw wystawały poza szybę, w pozycji neg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.