Skocz do zawartości

Potrójny sygnał dźwiękowy


tom_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię.

U mnie jak i najprawdopodobniej u Ciebie ten sygnał pojawia się w ostatniej minucie danej godziny ,np. 16.59.Informuje on o tym,że za moment będą wiadomości w radiu.Proszę się nie śmiać,podobno tak jest.

Przysłuchaj skąd ten sygnał dobiega.U mnie głośniczek jest schowany za malutką kratką poniżej kolumny kierowniczej.Zbadaj i daj znać,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się do łeż :D :D :D

sygnał trzykrotny bip o godzinie np 16.59 to tylko informacja dźwiekowa o nadchodzącej pełnej godzinie. Faktem jest że przeważnie o pełnych godzinach są informacje np na RMF, ale nie ma to nic wspólnego z oryginalnym wyposażeniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,że coś jest nie tak z tymi wiadomościami... :oops: Bo co by było,gdyby stacje radiowe wprowadziły wiadomości np.w połowie danej godziny?Inżynierowie BMW nie przewidzieli tego :cry2:

Wiedziałem,że dzwoni...a to echo grało.

Jest tak jak Robert mówi,ja połączyłem to z wiadomościami,niezła dedukcja.(Ale poważnie poprzedni właściciel taką nowinę mi sprzedał)

Proszę nie biczować zbyt mocno,pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co by było,gdyby stacje radiowe wprowadziły wiadomości np.w połowie danej godziny?Inżynierowie BMW nie przewidzieli tego :cry2:
I tu się mylisz, przewidzieli, alarm można programować.
http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe. To uświadomimy chłopaka teraz, czy poczekamy do 3 stopni na plusie :lol:

 

Jak kupiłem swoje maleństwo to przegrzebałem całą elektrykę od tego głośnika zaczynając, bo myślałem że to mi nie działa sygnalizacja o nie wyłączonych światłach.

Trwało to calutki dzień :oops:

 

A w ogóle to jak można programować memo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Uśmiałem się do łeż :D :D :D

sygnał trzykrotny bip o godzinie np 16.59 to tylko informacja dźwiekowa o nadchodzącej pełnej godzinie.

Fajnie, że się uśmiałeś, bo śmiech to zdrowie. :wink:

 

Ale skoro piknięcie 15 sekund przed pełną godziną (bo ten sygnał nie pojawia się np. o 16:59:00 tylko bodajże o 16:59:45) nie sygnalizuje że za moment będą wiadomości w radiu to czemu on służy? Skoro jak twierdzisz to tylko informacja o nadchodzącej pełnej godzinie to dlaczego BMW nie zrobiło jak wszystkie normalne firmy produkujące zegarki piknięcia o np 17:00:00? :wink:

 

Moim zdaniem to piknięcie przypomina że za 15 sekund będzie pełna godzina i jeśli ktoś słucha właśnie kasety/CD to ma czas na przełączenie się na radio tak aby zdążyć na pełne wiadomości.

 

A może ma ktoś instrukcję pod ręką? Tam powinno być napisane...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam instrukcji pod ręką ale też wiele razy słyszałem że ten sygnał ma przypominać właśnie o wiadomościach.

Gong dodatkowo zadziała po przekroczeniu prędkości gdy ustawimy limit i przed wpisaniem kodu, jaśli zabezpieczyliśmy kodem auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.