Skocz do zawartości

E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

Usterka usunięta. Przy przebiegu 82 tysiące elektryczna pompa wody powiedziała dość.

Korzystając z terminu w mautoczesci zapadła decyzja o wymianie paru innych rzeczy, auto przeszło delikatny serwis :wink:

Wymienione zostało:

- Elektryczna pompa wody

- Termostat

- Płyn chłodniczy

- Był delikatny wyciek z podstawy filtra oleju, ogarnięte, już nie cieknie

- Olej w silniku

- Olej w dyfrze

- Olej w napędzie 4x4

- Olej w automatycznej skrzyni

- Świece

- Zostały sprawdzone kanały dolotowe, sa czyste, nie wymagają czyszczenia.

Poniżej parę fotek dzięki uprzejmości Gorik79

 

y3rye3S.jpg

A0mxZ5j.jpg

G2WqBRc.jpg

ZESH3R2.jpg

UajpAw7.jpg

Q5WVx9X.jpg

EP5JjNl.jpg

do6Tidq.jpg

042IHqy.jpg

wSIEQnk.jpg

XxSoecH.jpg

x0Iy6E0.jpg

JPdGsAc.jpg

poloM0K.jpg

 

Adam dzięki za w szybki serwis i jak zwykle fachową robotę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serwis :cool2: to chyba na dłuższy czas masz teraz spokój

patrząc na tą listę przy przebiegu 82k ciekawe co do roboty jest w tych perełkach x35i z nalotem 200+ z pl ogłoszeń :)

dlaczego w benzynie ktoś wpadł na pomysł żeby filtr paliwa był integralny z pompą ? w dieslu szło to kupić osobno a tu nie i potem pompa dostaje po d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miska dosc czysta :) jeszcze fabryczna :) ladnie :)

kiedys zdejmowalem taka ze na magnesach bylo pol szklanki mułu :) a mimo to dzialala :)

serwis :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vapor mam nadzieję :wink:

Chociaż pewnych rzeczy nie musiałem robić. Zrobiłem, to korzystając z terminu serwisu i że lubię mieć wszystko jak trzeba :wink: teraz jest cacy :cool2:

cypisek niektórzy w ogóle nie wymieniają tam oleju, ja uważam, że taki przebieg jest odpowiedni na wymianę oleju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem felgi na 17". Na tych felgach i oponach auto kupiłem. Opony na nich, to całoroczne Continental ContiProContakt SSR. Niestety warsztat, który mi je zakładał, chyba źle wyważył, lub źle założył, bo opona jest chyba kierunkowa. Jest wyczuwalne bicie przy większej prędkości. Niestety nie mam możliwości reklamacji usługi. Robiłem to w miejscowości rodzinnej, a bicie czułem dopiero jak wracałem do Warszawy. Pozostaje podjechać jutro i sprawdź. Macie może kogoś sprawdzonego w okolicach Woli? Nie chce mi się jechać znów do Piaseczna :wink:

Zastanawiam się http://www.bugas.com.pl ??

Komplet szału nie robi :wink: Ale szkoda mi było 19" na zimę :mrgreen:

Komfort zdecydowanie na plus dla 17" :wink:

 

Ostatnie zdjęcia z 19".

DNMxqZh.jpg

DA8Jx8n.jpg

 

19 zostały porządnie umyte i schowane do wiosny. Na jednym ze zdjęć widać jeszcze spływającą do scieku krew :wink:

gsIyUKG.jpg

VymsPup.jpg

 

Parę fotek na 17

DOl1QA2.jpg

ZxIa2aB.jpg

P21RVsx.jpg

eDF5qEk.jpg

gjsxVhK.jpg

 

Wpadły też Nowe dywaniki na zime od Petexa

SA8v5aI.jpg

ywXfeYh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 19 auto bardzo ladne :cool2:

sam bede testowal swoja psychike zakladajac do f34 zimowe 17, ale jak sobie wytlumacze, ze tak bedzie lepiej, taniej to powinno sie udac. :mrgreen:

ja mieszkam w ursusie i zmienialem koła/opony na regulskiej - zawsze profeska :cool2: do M3 robilem nawet test drogowy na sucho na maszynie i wszystko cacy

http://www.auto-rad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 17" tylko komfort jazdy lepszy, a poza tym to jak widac :wink:

Dzięki. Podjadę dziś tam :cool2:

Edit: Regulska ma oblężenie do końca przyszłego tygodnia. Szybki termin bez szans. Może coś innego ktoś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się dziś podjechać na wyważenie. Zima zaatakowała i straszne kolejki.

Jestem umówiony na czwartek tutaj http://www.nakole.pl

Był ktoś z Was tam może kiedyś? Jakieś opinie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Rzeczowa odpowiedź. :cool2:

W poniedziałek zadzwonię na ul. Puławską i zobaczę jak z terminem :wink:

Trochę zależy mi na czasie, bo w piątek jadę w trasę, a teraz kompletnie nie da sie jechać od 100 km/h w górę. Ostatni raz oddaje auto to takich specjalistów :duh:

Powinienem żądać od nich zwrotnu kasy, tylko jak im to udowodnić później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja byłem nakole. Widzę że na fb moje auto wyrzucili https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1024750407578554&id=130701693650101 Robota dobrze zrobiona, ale jednak na Puławskiej robią to lepiej z uwagi na lepszą maszynę ( też tu byłem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię na Puławską i jeśli będą mieli termin do czwartku, to pojadę do nich. Jeśli nie, to będę jechał do nakole, bo w piątek wyjazd, a nie wyobrażam sobie jazdy w obecnym stanie wyważenia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doczytalem ze miales czyste kanaly wlotowe i ze nie ma potrzeby czyszczenia co sugerowalem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat opon Nokian WR D3? Muszę wymienić na 17 " bo dwie obecne nie nadają się do jazdy... swoją drogą to jak można było założyć je bez informowania o takim stanie :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat opon Nokian WR D3? Muszę wymienić na 17 " bo dwie obecne nie nadają się do jazdy... swoją drogą to jak można było założyć je bez informowania o takim stanie :duh:

ja u siebie mam D4, po pierwszych atakach zimy oraz śniegu (lub lodzie) pokrywającym boczne uliczki aż do wczoraj powiem, że są kozak i polecam :cool2: ! Autko fajnie się trzymało, a jak przestawało to w przewidywalny sposób.

D3 miałem w 318i i choć moc tam mniejsza była odczucia były identyczne :cool2:

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji runflat maja zaduze tendencje do szynowania na sniegu. W wersji normalnej sa jak najbardziej ok (oczywiscie ja mam runflat...)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyząbkowane? wulkanizator jezeli go nie prosiles mogl to przeoczyć... W kwestii zimówek nokian to :cool2:

Ścięte i biją :wink: nie nadają się do jazdy. Szlak mnie trafił jak zobaczyłem. Trochę moja wina, bo nie oglądałem ich, myślałem, że są ok, brat zawiózł, żeby założyli. Ale kurczę każdy wulkanizator powinien zauważyć i przekazać info o tym, że się nie nadają do jazdy, a nie tylko przykleić kasę i szerokiej drogi :duh: niestety tacy fachowcy, że masakra :duh: dodam, że zakład specjalizujący się w wulkanizacji :nienie:

sineczek, Rivasi będą prawdopodobnie Nokiany i nie runflaty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.