Skocz do zawartości

E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3


kkamo84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

oj pewnie,że się da.wystarczy na tym forum pogrzebać ;)

 

odnośnie tego białego podświetlenia to wystarczy wymienić diody.nie musisz kupować nowych zegarów... chyba,że swoje obecne masz w wersji LOW,ale wątpię w 335i żeby dawali taką padakę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kulfon mam amerykańskie, więc pasuje od razu podmienić na Europę :wink:

Sineczek wszystko się da zrobić :wink:

Jak się zdecydujesz to dawaj znać, może wynegocjuję jakiś rabat :mrgreen:

Są różne typy wyswietlaczy. Możesz zrobić taki jak Masz obecnie, bez temperatury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kulfon Ty masz jeszcze jakiś inne chyba? Nie chce mi się szukać w Twojej galerii :wink:

Takie jak Twoje z białym podświetleniem byłyby :cool2:

Srebrne obramówki są jakby grubsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

te co dałem to są moje. obramowania mam grubsze.takie jakby daszki. na tym zdjęciu może nie widać. kiedyś może się skuszę na te białe diody ;)

 

takie ramki mam:

http://www.m3post.com/goodiesforyou/m3wall/P0035793.JPG

 

tutaj kilka ciekawych zdjęć elementów zegarów z M3: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=300521

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opcję z ramkami od M3. Może coś się uda.

Wczoraj podłączałem zegary w wersji demo.

Z lewej tak jak miało by być u mnie Plus ramki m3. Czekam na info czy się uda.

Z prawej też ciekawa opcja. Zastanawiam się jeszcze czy wskazówki nie dać od przedlifta, bo świecą mocniej, widać to po prawej stronie. Sam nie wiem? Co myślicie?

yq2E05W.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja u siebie dałem właśnie wskazówki z przedlifta,bo są takie jak w M3.oczywiście kolor inny ;) a te ringi z M3 to takie jak u mnie będziesz mieć czy może te w wersji jakby przerywanej wokół obrotościomierza? jak poniżej:

http://www.7-forum.com/news/2012/essen_motor_show/bmw/m3_e92_6705-a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na informację w sprawie ringów, czy w ogóle się uda :wink: Ale jeśli to raczej bez tych przerw.

Myślałem właśnie o tych wskazówkach z przed lifta i w kolorze czerwonym, ale osoba która to robi, narazie nie chce robić czerwonych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że podczas mycia auta, lub przy konkretny deszczu, wodą dostawała się do środka prawnymi i lewymi drzwiami. Wchodziła pod drzwiami. Co prawda nie były to jakieś duże ilości, ale jednak.

Poczytałem trochę o tym i to podobno częstą przypadłość w bmw e90, ale również i w nowszych się to zdarza. Dziś wziąłem sie za naprawę. Winę za to ponosiła mata w drzwiach, która się odkleiła.

6q5hfLj.jpg

hclhM1r.jpg

s6TK7tf.jpg

Swoją drogą to w bmw nie powinno mieć to miejsca. Lipa strasza.

Tutaj już po poprawce

IkAtTnJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby to było to !!

a tak na przyszłość czym przyklejałeś ?

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSqk4FX.jpg

Dziś wracając od rodziny przy wyprzedzaniu zapaliła mi się kontrolka od temperatury. Najpierw koloru żółtego, później czerwonego i auto przeszło w tryb awaryjny. Zjechalem na pobocze i zgasilem auto. Odczekalem kilka minut i wszystko wróciło do normy. Po przejechaniu jakichś 40 km. Temat wrócił z tym, że kontrolka zapaliła się tylko na żółto, ale auto przeszło znowu w tryb awaryjny.

Wyłączyłem znów i po czasie odpalilem i dojechałem

do domu.

Temperatura w ukrytym menu po drugim wyłączeniu auta wahała się między 105 a 112 stropni na włączonym obiegu zimnego powietrza przy korkach i jezdzke generalnie wolno. Przy obiegu ciepłego powietrza temperatura spadała nawet do 86 stopni.

Poniżej zdjęcie na włączonym ciepłym obiegu.

Macie może pomysł co mogło się stać? Pompa to raczej w n54? Termostat?

OBw53CR.jpg

 

Dodaje film

Pompa raczej sprawna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura robocza to 110 stopni w tym aucie jeżeli to silnik n55, nie robiłeś z płynem nic ? znasz procedurę odpowietrzania ? to odpowietrz może poduszka się zrobiła, płyn nie ucieka ? lubi spieprzać przy turbinie i chłodnica lubi walnąć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te boczki to klasyka... u mnie to samo bylo praktycznie w kazdym aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aditonie nie odpinałem aku :wink: narazie nie zmieniałem licznika, czekam na dokładną wycenę z ringami od m3 i wskazó wkami od m3. Raczej będę musiał z tym poczekać, bo szykuję sie inny wydatek... Poszło priv z kontaktem do zegarów

cipisek po tym jak to zauważyłem, przewertowałem trochę internet i znajomych i teraz już wiem, że to badziewie lubi się odklejać :mad2:

dziuraski nie robiłem nic z płynem od momentu wymiany, czyli jakieś 3 miesiące temu. Procedury w sumie nie znam. Na zimnym silniku płynu jest na minimum, Nie zauważyłem wycieków. Dziś był robiony przeze mnie test sposobem podpowiedzianym przez Gorika i prawdopodobnie pompa i termostat do wymiany :mad2: standardowa wada podobno. Zresztą w sumie jest dużo opisane o tym na necie. Opisy są raczej o n54, ale części są te same w n55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.