Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pakiet innowacji ma teraz inne opcje w składzie. Dla 520 roznica cenowa moze wychodzi mała ale dla 530 i 540d to juz baaardzo duża. No chyba, że 30k to dla kogos mało.

 

Różnica jest spora, ale raczej nie taka, żebym np. anulował swoje zamówienie i składał nowe, bo lepszy rabat (o ile w ogóle bym otrzymał zwrot zaliczki) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja nie wiem, jeszcze nie miałem (nie)przyjemności zmawiać nowego. Wiadomo, że konstrukcja umowy jest zawsze pod podmiot „większy” ale tez nie wiem, czy to nie jest coś w stylu klauzuli niedozwolonej- mogą sobie napisać a i tak to nie działa, ale jak ktoś się nie zna, to powie okay i sobie pójdzie smutny- taki tam straszak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet innowacji ma teraz inne opcje w składzie. Dla 520 roznica cenowa moze wychodzi mała ale dla 530 i 540d to juz baaardzo duża. No chyba, że 30k to dla kogos mało.

Coś wiesz na temat 530i i g31? Jaki rabat mogę liczyć z konfiguratora ;) bo moja konfiguracja ponad 420k wyszła heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz całkowity koszt, bo w BMW masz rabat na samochód, a w audi nie ma rabatu.

 

W Audi mam jeszcze większy rabat.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ale auto słabsze. Dyskusja na rabaty jest absurdalna.


Porównaj cenę końcową auta. Czy będzie niższa niż BMW?


A6 Allroad 55 TDI był nawet 15%+ droższy od podobnej 540d jeszcze pod koniec roku. Rozważałem trade off w postaci gorsze auto z praktyczniejszym zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz całkowity koszt, bo w BMW masz rabat na samochód, a w audi nie ma rabatu.

 

W Audi mam jeszcze większy rabat.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ale auto słabsze. Dyskusja na rabaty jest absurdalna.


Porównaj cenę końcową auta. Czy będzie niższa niż BMW?


A6 Allroad 55 TDI był nawet 15%+ droższy od podobnej 540d jeszcze pod koniec roku. Rozważałem trade off w postaci gorsze auto z praktyczniejszym zawieszeniem.

 

Nieco gorsza dynamika w 40TDI Quattro. Z podobnym wyposażeniem kosztuje podobnie. Przejadę się oboma i coś wybiorę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias w 5tce jest rewelacyjny - przynajmniej w m550. Jeździłem ostatnio S8 i pomimo predykcyjnego zawieszenia - nie robiło ono na mnie jakieś mega ahh ohh w stosunku do tego w 5tce. A6 nie będzie się moim zdaniem lepiej prowadziło od 5tki. Wystarczy popatrzeć jak umieszczony jest silnik względem osi przedniej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oba modele jest znizka 19-21% Touring oraz Sedan. Ale sedan mozna zamawiac do konca Kwietnia. Ale handlowcy mowia juz ze nie daja gwarancji na produkcje auta. A Touring mozna zamawiac jeszcze długo. Wiec mozecie negocjowac super znizke na Sedana, a na koncu okaze sie ze zostaniecie ze 100% znizka bo nie bedziecie mieli auta. A touring zamawiac mozna bedzie jeszcze dlugo pewnie 4 miesiace i byc moze wejda jeszcze lepsze znizki. A byc moze nie. Tego nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oba modele jest znizka 19-21% Touring oraz Sedan. Ale sedan mozna zamawiac do konca Kwietnia. Ale handlowcy mowia juz ze nie daja gwarancji na produkcje auta. A Touring mozna zamawiac jeszcze długo. Wiec mozecie negocjowac super znizke na Sedana, a na koncu okaze sie ze zostaniecie ze 100% znizka bo nie bedziecie mieli auta. A touring zamawiac mozna bedzie jeszcze dlugo pewnie 4 miesiace i byc moze wejda jeszcze lepsze znizki. A byc moze nie. Tego nie wiadomo.

 

A czy ktoś może potwierdzić, jaki realny rabat można faktycznie uzyskać aktualnie na 520d X-Drive Touring? Czy bardziej rzędu 15%, czy 20%? Bo nie chcę mieszać ze swoim zamówieniem, zanim nie będę miał pewności co do ewentualnej oszczędności jeśli złożę nowe...Ogólnie jestem sceptyczny, bo na przestrzeni ostatniego roku zamawiałem już C-Klasę (miała być wyprodukowana w ciągu 2 miesięcy) i przesunęli termin o kilka miesięcy. Obecnie moja 5-tka też wypadła z produkcji w lutym na kwiecień-maj. Dziwi mnie, że skoro ja, czy kolega @s0nar mamy spore opóźnienia w produkcji, nowym klientom obiecują, że auto otrzymają do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niezmiennie będę wkładał kij w szprychy. PREMIUM - czekasz 8-10-12-14 m-cy. To nie dostępnę, tamto wydłuża czas oczekiwania. Du.. nie premium, ceny rosną a obsługa ryje po zamulonym dnie. Chyba lepiej być "biedakiem", który kupuje sobie auta średniej klasy, da się znaleźć trochę ofert "od ręki". W BMW - Harman Kardon + Adaptive Led (X3)- 12 mc-y, w Audi Matrixy + B&O na placu z rabatem (+ 10%). Tak jak kocham BMW za R6 w mojej pierwszej e46, tak wyciągam rękę z majtek szukając teraz nowego auta. Wolę ułomne Q5 Sportback vs. virtualne X3/X4 za rok, bez tego, tamtego i owego. Do twego może zdarzyć się może taka sytuacja "PREMIUM", że zamówione auto (16 mc-y) będziesz odbierał, wraz z premierą nowego modelu, sytuacja z życia wzięta.


Ale jak to auto się będzie prowadzić w zakrętach, nawet po oczekiwaniu 12-14 m-cy ... kolejna bzdura. Najbardziej problematyczne opcje to H&K, Adaptiv-y i inne pierdoły. Nie za bardzo słychać o problemach typu ... nie ma sportowego zawieszenia, nie ma silnika 30i/40i. Kupuj Premium, ale jak byś chciał bajery, to musisz poczekać. Standardy są dostępne od ręki. :duh: :duh: :duh:

Edytowane przez kwiatus19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.