Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem. Oni mają teraz taką nadwyżke popytu nad podażą ze względu na przestój fabryce i tym się zasłaniają żeby nie dać lepszego rabatu?


Btw rozumiem ze MY21 nie wiaze sie ze zmiana cennika?

 

Musisz uwierzyć na słowo - to tak nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też planuje zamówić w tym roku (wrzesień/październik) 540i, czy podpowiecie gdzie uzyskaliście najlepszy rabat na ten moment ? Skłaniam się do zamówienia w select automotive bo tam dostałem propozycję 20,5% na auto zamawiane z polskiej sieci delerskiej i w zasadzie nie widzę różnicy pomiędzy zamówieniem od tego brokera czy u delera. Może ktoś ma doświadczenie nt. współpracy z tym brokerem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Też planuje zamówić w tym roku (wrzesień/październik) 540i, czy podpowiecie gdzie uzyskaliście najlepszy rabat na ten moment ? Skłaniam się do zamówienia w select automotive bo tam dostałem propozycję 20,5% na auto zamawiane z polskiej sieci delerskiej i w zasadzie nie widzę różnicy pomiędzy zamówieniem od tego brokera czy u delera. Może ktoś ma doświadczenie nt. współpracy z tym brokerem?

 

Zastanów się dobrze nad brokerem.

Dzwoniłem do Select A. i po moich bardziej szczegółowych pytaniach zaczęli się denerwować.

Poza tym dostaniesz 20,5% rabatu a popłyniesz na na leasingu.(np 104-105%).Finalnie wyjdzie ci ok 15,5 - 16%.

Taki rabat z leasingiem promo dostaniesz u dealera jak pochodzisz.(Podpowiadam Krk)

Wczoraj zamówiłem z jeszcze większym rabatem ale to długa historia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam przygotowaną konfiguracje mojego BMW, chciałbym żebyście zerknęli na nią.

Jak wygląda sprawa z rabatami? Chodzi mi głównie o salony na Śląsku. Czy jest możliwe osiągnięcie rabatu w wysokości 20%. Auto będę brać w leasing na firme z wpłatą własną 35%.

Moja konfiguracja https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/o9p3y4f8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam mam przygotowaną konfiguracje mojego BMW, chciałbym żebyście zerknęli na nią.

Jak wygląda sprawa z rabatami? Chodzi mi głównie o salony na Śląsku. Czy jest możliwe osiągnięcie rabatu w wysokości 20%. Auto będę brać w leasing na firme z wpłatą własną 35%.

Moja konfiguracja https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/o9p3y4f8

 

Jeżeli jeszcze nie zamówiłeś to miałbym dwie sugestie dodania do Twojej konfiguracji.

1. Brak dostępu komfortowego - dla mnie trochę rzeźnia, że w samochodzie tej klasy trzeba za to dopłacać, ale jak dla mnie to powinno być.

2. Wyświetlacz Head-up. Co prawda po rabacie trzeba za niego dopłacić ok 5000 zł ale naprawdę warto - jest naprawdę świetny.


Jeżeli cena jest Twoim maksem to subiektywnie uważam, że opcja TV nie jest optymalna. Jest blokowana podczas jazdy na wyświetlaczu centralnym a monitorów do tyłu nie zaznaczyłeś.

Przy ograniczonym budżecie (jeżeli taki jest) dodatkowo zastanowiłbym się nad światłami Laserowymi. Opcja adaptacyjnych LED jest o ok 5000 tańsza a poza tym, że fajnie wygląda niebieski pasek na reflektorach to ich użycie jest w rzeczywistości ograniczone do specyficznych warunków. Oczywiście jeżeli nie ma ograniczenia budżetu to spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które obecnie zamierzają kupić nowe auto.

W konfiguratorze zarówno na stronie WWW jak w tym, którym posługują się w salonach jest błąd.

Chodzi o kalkulacje ceny z uwzględnieniem pakietów - nie zawsze wychodzą taniej.

Nawet jak pakiet zawiera wszystkie opcje jakie chcecie kupić nie zawsze jest taniej. System gubi się jak coś jest w wielu pakietach jednocześnie.

U mnie rezygnacja z pakietu przyniosła oszczędność na poziomie kilku tysięcy złotych.

Jeżeli chodzi o rabaty to obecnie nie jest tak kolorowo. Z mojej wiedzy wynika, że na nowo konfigurowane samochody poziom bólu salonów to ok. 17% (i to po znacznych negocjacjach). Tłumaczą tym, że nie ma wsparcia cenowego ze strony BMW Polska, bo to jest nowy model (lift) a jest problem z produkcją, która jest znacznie ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega wyzej pisal ze jest wsparcie dla 518d...

Niemniej tez to slyszalem - w czerwcu - ze jest to lift, swieze auto, wiec wsparcie mniejsze. Tak jak piszesz - nadal jest nizsze (mam te sama oferte co w czerwcu).


Nie wiem jaki jest termin oczekiwania (oprocz tego ze produkcja 2021). Moze dzis sie w koncu dowiem. Tez pytanie czy ten problem dotyczy tylko 5, albo ew produkcji w DE, bo X3 bardzo szybko ogarnięto znajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest termin oczekiwania (oprocz tego ze produkcja 2021). Moze dzis sie w koncu dowiem. Tez pytanie czy ten problem dotyczy tylko 5, albo ew produkcji w DE, bo X3 bardzo szybko ogarnięto znajomemu.

 

Ostatnio słyszałem, że na styczeń nie ma już szans. Przy okazji dowiedziałem się, że coraz głośniej się mówi o tym, że od stycznia mają pójść ceny w górę, więc jeżeli ktoś myśli o zakupie to może być to dobry moment.

Jeżeli chodzi o wsparcie na 518 to raczej na to co jest na placu. Sprzedaż spadła dostępność nowych kiepska a plany sprzedażowe zostały :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy do kogoś z Was dotarła informacja, że styczniowa produkcja BMW w Niemczech ma być wstrzymana? Wczoraj coś takiego usłyszałem od jednego z handlowców, a mam auto do produkcji na 3 tydz. 2021 :(

 

Tylko nie to hehe mam produkcję 340i styczeń :mad2:

Z drugiej strony nic się na to nie poradzi, przynajmniej zimowych kół nie będę musiał wkładać

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do kogoś z Was dotarła informacja, że styczniowa produkcja BMW w Niemczech ma być wstrzymana? Wczoraj coś takiego usłyszałem od jednego z handlowców, a mam auto do produkcji na 3 tydz. 2021 :(

 

Tylko nie to hehe mam produkcję 340i styczeń :mad2:

Z drugiej strony nic się na to nie poradzi, przynajmniej zimowych kół nie będę musiał wkładać

 


Hahha ja mam na 3 tydzień 2021 G29 do produkcji. Oby Austria pracowała :mad2: :mad2: :mad2:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Hahha ja mam na 3 tydzień 2021 G29 do produkcji. Oby Austria pracowała :mad2: :mad2: :mad2:

 

Zamówiłeś z4?

Podeślij konfig na priv ciekawy jestem :mrgreen:

Będziesz miał weekendowa zabawke bedxuesz dziewczynie / żonie zabierał hehe

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Hahha ja mam na 3 tydzień 2021 G29 do produkcji. Oby Austria pracowała :mad2: :mad2: :mad2:

 

Zamówiłeś z4?

Podeślij konfig na priv ciekawy jestem :mrgreen:

Będziesz miał weekendowa zabawke bedxuesz dziewczynie / żonie zabierał hehe

 

Zdecydowanie:-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,


TO mój pierwszy post, więc z góry dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie, a brzmi ono: czy ktokolwiek z Was ma opcję "Pakiet akcesoriów do bagażnika" do 5ki G31? Zastanawia mnie, jak działa pochylenie tylnych foteli, tj., czy można ustawić pozycję bardziej leżącą od standardowej kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to w f11 zakładam więc, że w g31 będzie podobnie.

Fotele możesz pchnąć kilka cm do przodu uzyskując kilka litów przestrzeni bagażnika.

Ze względu na mocowanie rolety nie jest możliwe, aby fotele mogły być regulowane bardziej do pozycji leżącej.

Chyba oprócz X7 nie ma tego żadne BMW. Zostaje Ci jeszcze Q7 i Touareg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.