Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Serwisowana w Belgii. Ostatnia wizyta w 2016

 

Numer podwozia WBANA31070B016720

Kod typu NA31

Typ 520I (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT)

Data prod. 2003-12-05

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyposażone słabiutko.

Przedni zderzak nie pochodzi z wersji M pakiet tylko a'la M5.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być problem z ewentualną odsprzedażą ze względu na tą wersję wyposarzeniową ?

A ten zderzak to wiem, że nie od M pakietu ale właśnie bardziej mi się podoba od tego od BMW

I do tego gościu napisał, że pół roku temu kupił to pewnie zaczął się psuć albo nie może sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby jeszcze instalacja gazowa jest

a jeszcze ten z ogłoszenia http://allegro.pl/bmw-e60-520i-170tys-od-cardealer-i6882250027.html wart tyle ile za niego woła, też golas, szczególnie ta klima nie wiem czy to manual czy climatronic jedno strefowy tyle, że półskóry są niestety vinu nie mam na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jechałeś e60 z silnikiem 2.2 ?

To lepiej się przejedz a potem szukaj od co najmniej 2.5 :cool2:

Żeby to jechało musisz wysoko kręcić a spali 1-2 litry mniej od 2.5 a 3.0 ma na trasie podobne spalanie co 2.5 a 61 km więcej. I będzie problem to sprzedać potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie rozglądam się za silnikiem 3,0 :D , a powiedzcie mi bo dzwoniłem do gościa (narazie tematu nie zakładam nowego bo vin ma mi wysłać później) i pytałem czy przebieg udokumentowany to powiedział, że nie i nie ma książki serwisowej są tylko jakieś rachunki i czy można jakoś zweryfikować przebieg jeśli nie był serwisowany w aso bmw bo jeśli był no to raczej prosta sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może jakaś stronka która sprawdzi przebiegi naprawy samochodu tak jak to robią w serwisie BMW bo patrzyłem na vin info i takich podobnych to nie ma żadnych informacji insertujących oprócz danych technicznych i wyposażenia no i ewentualnie czami jakieś mało istotne wpisy.

Coś ciekawego możecie powiedzieć o tym numerze vin WBANA71070B002355 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleję Wam co mnie boli, ale niemoc mnie ogarnia jak widzę E60 po pierwszych podejściach do agrotunningu. Wiem, że to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje ale jak zobaczę takie auto, z dołożonym nie wiadomo skąd zderzakiem ala M z przodu to zaczyna mnie brać obrzydzenie. Tylko oryginał! W moim E60 nie mam żadnego "ulepszacza", nic, żadnych nieoryginalnych felg, przyciemnianych szyb, jakiegoś k** carbonu, czarnych nerek, czy ch** go tam wie czego - taki był warunek przy szukaniu auta. Ma być ORYGINAŁ i już.

Drugą sprawą jest, że jeśli ktoś miał kasę tylko na przedni zderzak bo mu się zamarzył "M PAKET", a na resztę już zabrakło, to w jakim stanie mechanicznym może być ten samochód?

 

Sorki za off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musisz wziąć poprawkę, że nie każdy jest takim ortodoksem :8) dla 90% użytkowników wyróżnikiem m-pakietu jest właśnie przedni zderzak niestety i więcej im do szczęścia nie potrzeba, patrz na to jak na ubranie, może wtedy będziesz bardziej "tolerancyjny" :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleję Wam co mnie boli, ale niemoc mnie ogarnia jak widzę E60 po pierwszych podejściach do agrotunningu. Wiem, że to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje ale jak zobaczę takie auto, z dołożonym nie wiadomo skąd zderzakiem ala M z przodu to zaczyna mnie brać obrzydzenie. Tylko oryginał! W moim E60 nie mam żadnego "ulepszacza", nic, żadnych nieoryginalnych felg, przyciemnianych szyb, jakiegoś k** carbonu, czarnych nerek, czy ch** go tam wie czego - taki był warunek przy szukaniu auta. Ma być ORYGINAŁ i już.

Drugą sprawą jest, że jeśli ktoś miał kasę tylko na przedni zderzak bo mu się zamarzył "M PAKET", a na resztę już zabrakło, to w jakim stanie mechanicznym może być ten samochód?

 

Sorki za off.

Nie wiem ale ocenianie stanu auta po zderzaku jest hmm.. dziwne tym bardziej założenie że skoro tylko zderzak z m pakietu to auto może być wątpliwe technicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.