Skocz do zawartości

Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET


kuker84k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 523
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym zapodał 7x16" styling 45, 154 albo 156, ewentualnie 7x17" styling 73 albo 79 z nie za szerokimi oponami 205/50/R17.

 

 

nic z tego nie rozumiem ale ok ;d dawajcie jakies fotki felg zebym mogł obejrzeć ;p a te w/w zaraz poszukam w necie moze ogarne jakos ten KOD ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos z innego rodzaju , fajnego ? ;P

 

przejrzyj sobie po prostu sam ten katalog... jak chcesz 17-tki to wybierz 7x17, jak 16-tki to 7x16.

 

 

wlasnie lipa jest taka ze nie widze na tej stronie jak wyglada samochód w nich... a ogladanie samych felg na tej stronie sprawia ze po 1 minucie mam taki oczoplons ze wszystkie mi sie podobają i nie umiem ocenić jak by wygladały na samochodzie :D a jak juz jakis styling inny chce sprawdzic na allegro to nie znajduje mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wpisuj w Google E46 + model felgi i przeglądaj zdjęcia w "grafika".

 

 

sam nie wiem , co mi sie podoba.. moze ktos z was ma cos do sprzedania ? ;>

 

wiecie moze jaki styling tych z tego tematu ? pierwsze fotki ; viewtopic.php?f=159&t=150330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 105KM mógłby mieć problem z toczeniem się na takich felgach. poza tym, 9 cali szerokości na tył może wystawać albo obcierać.

 

 

ale ogolnie nie bylo by komfortu z jazdy.. 17 to i tak już maxymalnie sie zdecydowałem , szczerze powinno sie dać 16 ale nie ma takiego efektu jak 17.

 

co sadzicie o tych ? http://motoallegro.pl/show_item.php?item=1598746435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie nie bylo by komfortu z jazdy.. 17 to i tak już maxymalnie sie zdecydowałem , szczerze powinno sie dać 16 ale nie ma takiego efektu jak 17.

 

tylko pamietaj zeby kupic takie, które mają 7 cali szerokości, nie 8. będzie się lepiej prowadzić i mniej spadną osiągi. szerokich kapci i tak nie potrzebujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogolnie nie bylo by komfortu z jazdy.. 17 to i tak już maxymalnie sie zdecydowałem , szczerze powinno sie dać 16 ale nie ma takiego efektu jak 17.

 

tylko pamietaj zeby kupic takie, które mają 7 cali szerokości, nie 8. będzie się lepiej prowadzić i mniej spadną osiągi. szerokich kapci i tak nie potrzebujesz...

 

 

thx , zapamietam ;pp

 

dawajcie jakies linki allegro jakie wy byscie powsadzali felgi.. zawsze to zobacze , a to dla was 2 min roboty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wklejamy fotki, to myślę że nie naśmiecę. Dla kolegi malolat moja była z avatara (podrabiane 17" o bardzo słabej jakości i super wyglądzie):

 

http://img294.imageshack.us/img294/8403/dscf5126m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od nowego mam styling 136 i jestem zadowolony. Jak na mój gust to ładnie się prezentują a co najważniejsze są przyjazne przy pielegnacji. Nie ma tam żadnych trudno dostępnych miejsc, które tylko pędzelkiem doczyścisz.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.