Skocz do zawartości

Kot, koty na masce, jak się pozbyć!?


jackrabittslim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ten dział trochę. Daj fotki przede wszystkim. Jak masz ryski płytkie a zapewne takie sa to papier ścierny na morko o gradacji 2000/2500 a potem polerka i będzie jak nówka. Jeżeli nie miałeś z tym do czynienia i nie potrafisz ocenić jak są głębie na start spróbuj samą polerką bez matowienia papierem. Wypadałoby też kontrolować powłokę lakierniczą miernikiem lakieru.

 

Prostszym sposobem jest zakup wosku koloryzującego, który w małej części rysy zaryje ale to rozwiązanie tymczasowe i daje słabe rezultaty.

 

Podsumowując chyba prościej będzie oddać ten problem do zakładu detailingowego i tam temat ogarną. Jeżeli mimo wszystko uparcie chciałbyś sam załatwić problem to podpowiem co konkretnie ja bym zrobił.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych kotów nie widzę , parkuję idę do roboty - wracam i są ślady, kiedyś się cofnęłem po coś do auta i siedział już grzejąc się. Myślałem o jakiś może są na aledrogo generatorach cześtotliwości na odstraszanie , no przecież nie będę kładł kilograma ogórków z przodu i z tylu auta codziennie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kot robi dokładnie to samo i dobrze wie, że nie może skakać po samochodzie, bo jak mnie widzi to nie wejdzie na auto, dopiero włazi jak zniknę z pola widzenia. Łapki są non stop, ale nie ma żadnych zadrapań :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką sytuację. Auto 2 letnie salonowe innej marki i kot sąsiada który co jakiś czas grzał dupę na masce mojego auta. Miałem też psa który wówczas zobaczył tego kota na masce i chciał go dopaść. Kot wskoczył na dach ze strachu przed psem a mój pies zdrapał mi prawie całą maskę z lakieru usiłując zapolować na kota. Efekt był taki że cała maska do lakierowania a także polerka dachu - bo kot również wysunął pazury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.