Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2023 o 07:39, M4R10 napisał(a):
Status Nr czynności Opis    
Otwarty  10011620600 
Wymiana chłodnicy recyrkulacji spalin (wysokotemperaturowa) 
Lokalny nr kampanii: 
-

Dzięki bardzo za info. Umawiam się zatem na wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, szczurek2896 napisał(a):

Cześć. Wiadomo coś na temat akcji dla :

WBA5K710X0D296710

Pozdrawiam 

"Uwaga! - Dostępna bezpłatna naprawa pogwarancyjna w oparciu o VIN" - to zapewne dotyczy EGR w przypadku ubywającego płynu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, M4R10 napisał(a):

"Uwaga! - Dostępna bezpłatna naprawa pogwarancyjna w oparciu o VIN" - to zapewne dotyczy EGR w przypadku ubywającego płynu.

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem że wymiana tego EGR zostanie wykonana dopiero jak zacznie z nim coś cię dziać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w BMW Team Długołęka, robili chłodniczkę egr jako akcję serwisową, kolektor też wymienili. Co prawda pogadałem żeby zrobili co się da jeśli tylko będzie taka możliwość i zrobili. Pan z serwisu powiedział, że dawniej nie było z tym problemu, teraz kolektor musi być zawalony sadzą żeby wymienili albo nadtopiony, a centrala życzy sobie odesłania starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mercek napisał(a):

Ja miałem w BMW Team Długołęka, robili chłodniczkę egr jako akcję serwisową, kolektor też wymienili. Co prawda pogadałem żeby zrobili co się da jeśli tylko będzie taka możliwość i zrobili. Pan z serwisu powiedział, że dawniej nie było z tym problemu, teraz kolektor musi być zawalony sadzą żeby wymienili albo nadtopiony, a centrala życzy sobie odesłania starego.

Mój był wymieniony 2019 2020 jakoś tez był wymieniany ten kolektor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do użytkowników z silnikiem B47, którzy są po odbytej akcji serwisowej EGR 0011530600.

Czy po wymianie chłodniczki EGR i aktualizacji oprogramowania zmienia się coś w temacie regeneracji filtra cząstek stałych? Czy po tej aktualizacji nie będzie częstszych regeneracji tak jak to było po akcji dieselgate z innego koncernu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kruk napisał(a):

0011350700

Czas oczekiwania na części to kilka miesięcy.

0011350700.png

Tylko wcześniej miałem 0011640600 była wymieniana chlodniczka nic wiecje nie wymieniali po 4 dniach dostałem ten drugi numer akcji z 700 to zadzownic do nich umówić się znowu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.