Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Witam, bardzo proszę o sprawdzenie

wba5k71060g296587


Czy baza akcji jest ta sama co na ogólnodostępnej stronie www?

Pozdrawiam!

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Czy kolega @Kruk mogłby sprawdzić WBA3Y12060D981403 ? 2 lata temu miałem wymieniana chłodnice EGR przez ASO w ramach akcji serwisowej i teraz znowu mi mówią, że chłodnica do wymiany ?! Proszę o potwierdzenie i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,


Czy kolega @Kruk mogłby sprawdzić WBA3Y12060D981403 ? 2 lata temu miałem wymieniana chłodnice EGR przez ASO w ramach akcji serwisowej i teraz znowu mi mówią, że chłodnica do wymiany ?! Proszę o potwierdzenie i z góry dzięki

 


Tak, jest akcja na chłodnicę EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo proszę o potwierdzenie/sprawdzenie, że auto wzięło udział w akcji na EGR

WBAHU510705F05670,

dziękuję i pozdrawiam

 

Tak, wykonano akcję.

 

Nie wiem na pewno czy to ma związek z EGRem i jego "wymianą" albo wymianą na niesprawny ale wydaje mi się, że takie uszkodzenie to i tak nic przy pożarze jaki mógł nastąpić.

https://zapodaj.net/85743bf94d71a.jpg.html

https://zapodaj.net/7a2a3db097f2d.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Mam prośbę czy ktoś mógłby sprawdzić czy moje auto podlega tej akcji serwisowej?


Zostało sprowadzone przy przebiegu 220 tys. ale nie znam jego historii i nie wiem czy ktoś wcześniej interesował się tym tematem...


VIN: WBA3K31080F684507


Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Serwis BMW poinformował mnie, że w moim aucie jest do zrobienia nowa akcja serwisowa, która pojawiła się 12 lipca o numerze 100 135 103 00.

Akcja ma dotyczyć sterowników silnika B47 lecz nigdzie nie mogę odnaleźć czego szczegółowo dotyczy, nr nadwozia GR81508.

Wcześniejsze akcje aktualizujacr sterowniki miały inne numery.

Poproszę o możliwie jak najwięcej szczegółów i prośba o informację czy warto tę akcję wykonać, gdyż do tej pory nie mam żadnych problemów z autem.

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam.


Mam prośbę czy ktoś mógłby sprawdzić czy moje auto podlega tej akcji serwisowej?


Zostało sprowadzone przy przebiegu 220 tys. ale nie znam jego historii i nie wiem czy ktoś wcześniej interesował się tym tematem...


VIN: WBA3K31080F684507


Z góry dziękuję za pomoc!

 

Brak akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

Serwis BMW poinformował mnie, że w moim aucie jest do zrobienia nowa akcja serwisowa, która pojawiła się 12 lipca o numerze 100 135 103 00.

Akcja ma dotyczyć sterowników silnika B47 lecz nigdzie nie mogę odnaleźć czego szczegółowo dotyczy, nr nadwozia GR81508.

Wcześniejsze akcje aktualizujacr sterowniki miały inne numery.

Poproszę o możliwie jak najwięcej szczegółów i prośba o informację czy warto tę akcję wykonać, gdyż do tej pory nie mam żadnych problemów z autem.

Pozdrawiam i dziękuję.

 

Jeśli serwis już podjął akcję to ginie z dostępnych więc jej nie widać.

Prawdopodobnie chodzi o programowani DDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echo2 napisał:

Witam,

Serwis BMW poinformował mnie, że w moim aucie jest do zrobienia nowa akcja serwisowa, która pojawiła się 12 lipca o numerze 100 135 103 00.

Akcja ma dotyczyć sterowników silnika B47 lecz nigdzie nie mogę odnaleźć czego szczegółowo dotyczy, nr nadwozia GR81508.

Wcześniejsze akcje aktualizujacr sterowniki miały inne numery.

Poproszę o możliwie jak najwięcej szczegółów i prośba o informację czy warto tę akcję wykonać, gdyż do tej pory nie mam żadnych problemów z autem.

Pozdrawiam i dziękuję.



Jeśli serwis już podjął akcję to ginie z dostępnych więc jej nie widać.

Prawdopodobnie chodzi o programowani DDE


Serwis nie podjął jeszcze działań, tylko wykonał telefon z zaproszeniem.

Proszę sprawdzać czy szczegóły akcji są widoczne w systemie nr nadwozia GR81508.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli zaprosił to przejął. i nie będzie w systemie. W razie niezrealizowania za jakiś czas pojawi się ponownie.

Można poprosić serwis, podeślą PDF-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.