Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć,

prośba o sprawdzenie czy są jakieś akcje?

WBA5J510X0D076104

 


Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBA5J510X0D076104


Marka: BMW


Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za info o akcjach serwisowych dla mojej eFki. Mam tylko pytanie, w jaki sposób załatwia się taką sprawę. Prawda jest taka, że jestem jeszcze prawiczkiem jeśli chodzi o akcje serwisowe. Z góry dziękuję i pozdrawiam. :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie akcji serwisowej : BAFW12070C848996


Ogólnie to dostałem list z BMW że jest akcja na Egr umówiłem serwis wymienili chłodnice egr i pompę ciśnienia lub coś podobnego związanego z egr byłem pewien ze zawór jest wymieniany w standardzie , było to kilka miesięcy temu , ostatnio autem zaczęło szarpać , pojechałem sprawdzić błędy u mechanika wyszło ze to zawór Egr , pojechałem do serwisu i oni powiedzieli ze oni zaworu nie wymieniali , czy to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Proszę o sprawdzenie akcji serwisowej : BAFW12070C848996


Ogólnie to dostałem list z BMW że jest akcja na Egr umówiłem serwis wymienili chłodnice egr i pompę ciśnienia lub coś podobnego związanego z egr byłem pewien ze zawór jest wymieniany w standardzie , było to kilka miesięcy temu , ostatnio autem zaczęło szarpać , pojechałem sprawdzić błędy u mechanika wyszło ze to zawór Egr , pojechałem do serwisu i oni powiedzieli ze oni zaworu nie wymieniali , czy to jest normalne ?

Twój VIN ma 16 znaków aby, jest chyba niepoprawny.


Czy jest akcja to możesz sam sprawdzić tutaj -> https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć,

Proszę o sprawdzenie mojego numeru VIN WBA5L31030G084008



Dziękuję :)

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBA5L31030G084008

Marka: BMW

Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie umówiłem się na sprawdzenie chłodniczki EGR i w zależności od stanu będzie jej wymiana lub nie. Jeśli chodzi o Euro 5, to w serwisie powiedziano mi , że wykonuje się programowanie tylko na terenie Niemiec (nie bardzo rozumiem dlaczego), nasze serwisy nie wykonują takiej usługi. Pozdrawiam. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ProsZę o sprawdzenie czy jest jakaś akcja serwisowa : WBAXX110800Y47148

 

Numer Identyfikacj Pojazdu (VIN): WBAXX110800Y47148


Marka: BMW


Nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych lub technicznych związanych z podanym numerem VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.