Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie odnośnie akcji EGR ,jeśli nie mam przewidzianej takowej akcji przez producenta a mam problemy z tym EGR np ubytek płynu chłodzącego plus błędy czy można w jakoś sposób negocjować o przeprowadzenie tej akcji na moim aucie ?

Czy ktoś coś takiego robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o info jak to u Was wygląda z akcjami na EGR? Generalnie dla mojego auta jest takowa przewidziana, ale jak pojechałem na serwis Panowie sprawdzili auto i dostałem info zwrotne, że wszystko działa jak należy, nie ma żadnych ubytków i dlatego auto nie wymaga wymiany chłodnicy EGR. Jak dla mnie to trochę ściema, ale chętnie usłyszałbym od Was czy spotkaliście się z czymś takim, jak to wyglądało w Waszym przypadku?


Bardzo dziękuję za info! Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie prośba o info jak to u Was wygląda z akcjami na EGR? Generalnie dla mojego auta jest takowa przewidziana, ale jak pojechałem na serwis Panowie sprawdzili auto i dostałem info zwrotne, że wszystko działa jak należy, nie ma żadnych ubytków i dlatego auto nie wymaga wymiany chłodnicy EGR. Jak dla mnie to trochę ściema, ale chętnie usłyszałbym od Was czy spotkaliście się z czymś takim, jak to wyglądało w Waszym przypadku?


Bardzo dziękuję za info! Pozdrawiam,

Mateusz

 

Ja miałem sprawdzaną z rok temu chłodniczke EGR, i diagnoza była taka sama jak u Ciebie. Kolego , tylko się cieszyć... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeszcze jedno pytanie odnośnie akcji EGR ,jeśli nie mam przewidzianej takowej akcji przez producenta a mam problemy z tym EGR np ubytek płynu chłodzącego plus błędy czy można w jakoś sposób negocjować o przeprowadzenie tej akcji na moim aucie ?

Czy ktoś coś takiego robił ?

 

Tak, śmiało jedź do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja wczoraj byłem na akcji serwisowej i przeglądzie gwarancyjnym w Kaliszu. Chłodnicę EGR wymienili i płyn hamulcowy po 3 latach. Wszystko bezproblemowo grzecznie uprzejmie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uprzejma prośba o sprawdzenie, czy jest akcja serwisowa dla CR06823 ?

- z góry dziękuję

 

Jest akcja na instalację elktryczną

 


dziękuję serdecznie za wiadomość :) , teraz mam dzwonić do serwisu i umówić się na wymianę ? czy orientuje się ktoś ile trwa taka wymiana ? u mnie w mieście nie ma serwisu BMW :(



pozdrawiam Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

Uprzejma prośba o sprawdzenie, czy jest akcja serwisowa dla CR06823 ?

- z góry dziękuję

 

Jest akcja na instalację elktryczną

 


dziękuję serdecznie za wiadomość :) , teraz mam dzwonić do serwisu i umówić się na wymianę ? czy orientuje się ktoś ile trwa taka wymiana ? u mnie w mieście nie ma serwisu BMW :(



pozdrawiam Kinga

 

Umów się nie trwa to długo, dokładnie powiedzą wszystko przy zgłaszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.