Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem a ASO aby sprawdzili czy moje auta ma jakieś akcje naprawcze...np chłodniczka EGR....twierdzą że nie ma.Hmmm pytanie czy to ma mnie uspokoić? Chyba nie.


Jakie są objawy tej usterki? Mo :? że ktoś krótko opisać?

Ekspresy do kawy to mój świat:) http://www.primocaffe.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam

Mam prośbę o sprawdzenie czy któreś z moich nie aut załapało się na akcję serwisową

L623699

WJ69051

A467067

z góry dziękuję.

 

L623699 akcja na chłodnicę EGR po zgłoszeniu usterki

WJ69051 brak

A467067 akcja na tylne światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli można też proszę

VIN:WBAWZ510000M11472

Dziękuję

 


Dwie akcje;

Programowanie lub wymiana EGR

Sprawdzenie chłodnicy EGR po zgłoszeniu usterki przez klienta.

 

Byłem dziś w ASO w celu umówienia wizyty i jeśli chodzi o zawór EGR to wszystko się zgadza jest akcja ale o chłodnicę EGR nic nie ma nawet po moich sugestiach. Za to jest akcja na otwór podszybia z lewej strony udrażnianie X3 F25 2015 r. gdyż woda tam ponoć może stać i jakaś wiązka może gnić. Coś mają poprawiać.

Co do zaworu EGR to faktycznie błąd mi wyskakuje o za wysokim otwarciu na co ASO, że raczej będzie do wymiany. Najpierw wgrają nowe oprogramowanie później testują (wszystko około 2-3h) i jeśli nadal będzie błąd to wymieniają (całość około 8h). Zobaczymy w przyszłym tygodniu co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również prosze o sprawdzenie. WBA5L31010G076960

Dzwoniłem do dwóch serwisów i w jednym mi powiedzieli, ze mam przyjechac i oni sprawdza czy napewno chodzi o chlodniczke (napisza do BMW o partycypacje w kosztach), w drugim powiedzieli, że mojego auta akcja serwisowa nie obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.