Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem jaką chłodniczkę zamontowali podczas akcji serwisowej i mam chłodniczkę firmy Korens, data produkcji 19.03.2019.

Czy one szły również na pierwszy montaż?


No i jestem ciekaw czy tylko w Polsce zdarzają się przypadki spalonego auta, czy może w niemczech i innych krajach UE też jest ich tak dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....ja bylem wczoraj na standardowym serwisie...48000km.. Pan powiedzial ze mam akcje serwisowa na chlodnice egr...auto oddane o godzinie 7 odebrane....o 16.30 serwis

bmw wien...plus dodatkowo dostalem mycie komory silnika....acha zglaszalem ubytek plynu chlodniczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
ponad 360 :) dlaczego pytasz, można wiedzieć ..auto mam juz długo i to nie moje pierwsze bmw , zazwyczaj korzystałem z profilu syna tu na forum

 

To ok. bo w ASO też jest taki przebieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....ja bylem wczoraj na standardowym serwisie...48000km.. Pan powiedzial ze mam akcje serwisowa na chlodnice egr...auto oddane o godzinie 7 odebrane....o 16.30 serwis

bmw wien...plus dodatkowo dostalem mycie komory silnika....acha zglaszalem ubytek plynu chlodniczego...

 

48 tys przebiegu ? A autko z którego roku i z jakim silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się... Po 9 tygodniach oddali mi samochód.

Czy Wam (tym, którym już samochody pooddawali) wymieniali tylko chłodnicę czy razem z EGR? Bo ja dostałem informację, że wymienili tylko chłodnicę i uszczelki. Zaworu EGR nie czyścili (podobno nie czyszczą, jak nie ma błędów na komputerze).


Czy oddałbym samochód jeszcze raz na tą samą akcję? Chyba nie (chyba, że by mnie wezwali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się... Po 9 tygodniach oddali mi samochód.

Czy Wam (tym, którym już samochody pooddawali) wymieniali tylko chłodnicę czy razem z EGR? Bo ja dostałem informację, że wymienili tylko chłodnicę i uszczelki. Zaworu EGR nie czyścili (podobno nie czyszczą, jak nie ma błędów na komputerze).


Czy oddałbym samochód jeszcze raz na tą samą akcję? Chyba nie (chyba, że by mnie wezwali).

 


Zwykle wymieniają tylko chłodniczkę, EGR tylko sprawdzają. U mnie też była aktualizacja oprogramowania dla EGR, ale nie mająca wpływu na jazdę czy na sam EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 360 :) dlaczego pytasz, można wiedzieć ..auto mam juz długo i to nie moje pierwsze bmw , zazwyczaj korzystałem z profilu syna tu na forum

 

To ok. bo w ASO też jest taki przebieg ;)

teraz do aso tylko na darmowe akcje:) często jestem we wrocku tak ze serwisuje i braci Fąfara, tam też zrobiłem rozrząd na 350 dla świętego spokoju:) 95% przebieg autostradowy, teraz myślę o wymianie egr, sprawdzałem w aso bydgoszcz i bez odzewu dlatego napisałem na forum, dzięki za sprawdzenie i gdybyś coś wiedział o akcjach to daj znać, mieszkam w Bydg. tak ze do 3m niedaleko, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry Polak po szkodzie .... obyś nie musiał latami dochodzić swojego w polskim Sądzie Powszechnym

 

Dziś rano, po 5 tygodniach od zgłoszenia, w końcu do mnie zadzwonili i odebrałem auto popołudniu. Co ciekawe wymienili chłodniczkę na producenta tej samej firmy co miałem wcześniej, czyli Korea... Ale nie wnikam, jestem po akcji i w razie pożaru ubezpieczyciel nie będzie miał się czego przyczepić. Całość akcji i obsługi oceniam bardzo nisko, po dwóch tygodniach nie dostałem auta zastępczego i musiałem zabrać auto z serwisu na własne ryzyko. Czas oczekiwania na część to też jakaś masakra. Na pewno w tym przypadku nie poczułem się jak klient marki premium za którą BMW się jeszcze uważa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tutaj ktoś na forum przecież wyraźnie napisał, że akcja serwisowa na chłodniczkę egr oznacza wymianę całego zaworu z chłodniczką.


To jak jest w końcu ?

 


Chłodniczka to chłodniczka... Jeśli sami stwierdzą że coś jest nie tak z zaworem to wtedy też wymieniają - czyli bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam

Proszę o sprawdzenie G205598. Auto było na akcji serwisowej w lutym i podobno wszystko jest ok. Na pytanie czy chłodnica jest z bez wad konstrukcyjnych, odpowiedź : wszystko jest ok.

Pozdrawiam

 

Jest akcja na chłodnicę EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o sprawdzenie G205598. Auto było na akcji serwisowej w lutym i podobno wszystko jest ok. Na pytanie czy chłodnica jest z bez wad konstrukcyjnych, odpowiedź : wszystko jest ok.

Pozdrawiam

 

Jest akcja na chłodnicę EGR.

Dziękuję.

Czyli powinna być wymieniona ale w lutym spuszczali te co jeszcze nie ciekły po sprawdzeniu. Czy jest to może związane ze wznowieniem akcji na b47?

Najgorsze że jeszcze przez tydzień nie będę mógł sprawdzić jaki numer chłodnicy jest zainstalowany. No ale skoro jest akcja to chyba serwis w Szczecinie mógłby się odezwać do mnie tak jak to zrobił w grudniu 2018.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzwoniłem do ASO kilka miesięcy temu i miałem informację, że nie mam akcji serwisowej na EGR. Z tego co wiem to BMW po macoszemu traktuje nasz rynek, czy jest taka możliwość, że akcja pojawi się za jakiś czas, czy może są partie chłodnic, z którymi nie ma problemów?
***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.