Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem dzisiaj do serwisu zapytać się czy coś wiadomo kiedy będzie chłodniczka do mojego auta Pani powiedziała nie ma pojęcia jakiś czas temu zaczęły przychodzić w większych ilościach, ale znów się zatrzymało nic nie dostają. Powiedziałem, że czekam od lutego odpowiedziała ze czekają jeszcze auta ze stycznia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od trzech tygodni na chłodniczkę spalin i dziś dostałem informację, że brak jakichkolwiek informacji odnośnie terminu dostawy.

Auta zastępczego dealer również mi nie dał, bo moje auto pochodzi z DE.

W pismie od salonu informacja jakoby niezalecane jest poruszanie się autem. Normalnie JAJA.

BMW Zdunek Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś może mi wyjaśnić czy przysługuje mi samochód zastępczy po upływie 2 tygodni(samochód jest z rynku niemieckiego)? W serwisie mnie poinformowali iż przy akcji z EGR nie przysługuje mi wcale samochód zastępczy. Ktoś już przerabiał ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przerabiam ten temat. Samochód również z DE. Czekam 3 tyg.

Dziś dostałem maila z salonu: "Niestety nie dostaliśmy potwierdzenia wsparcia na samochód zastępczy, nie mamy też żadnych wolnych samochodów zastępczych z własnej floty.

Proponuję aby skontaktował się z infolinią BMW i przedstawił sytuację, oraz nasze stanowisko. BMW Polska nie reaguje na nasze prośby, tak więc w tym momencie nasz serwis nie jest w stanie niczego zrobić.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przerabiam ten temat. Samochód również z DE. Czekam 3 tyg.

Dziś dostałem maila z salonu: "Niestety nie dostaliśmy potwierdzenia wsparcia na samochód zastępczy, nie mamy też żadnych wolnych samochodów zastępczych z własnej floty.

Proponuję aby skontaktował się z infolinią BMW i przedstawił sytuację, oraz nasze stanowisko. BMW Polska nie reaguje na nasze prośby, tak więc w tym momencie nasz serwis nie jest w stanie niczego zrobić.

"

 



Kontaktował się Pan z infolinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie!!!


Możliwe że tym postem uratujesz komuś życie.


Wkleje tylko 2 ważne zrzuty z tych filmików dla potomnych:


sMXqoeS.jpg


sZuQcuY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu oddałem auto na kontrolę do Fiałkowski ASO BMW w Zielonej Górze, po 2h info że moja chłodniczka jest w takim stanie że nie wypuszczą mojego samochodu na drogę bo to zbyt ryzykowne, dostałem od razu zastępcze X1, dzwonię co tydzień żeby dowiedzieć się jak sytuacja ale nadal nie wiedzą kiedy dostaną części. Auto mam krajowe. Niby dobrze że mam tego zastępczaka ale jednak X1 to nie seria 5 i tęsknota się odzywa. Ma ktoś wieści na temat dostaw tych części ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta zastepcze dla klientow z poza pl przysługuja po upływie 14 dni ale i po potwierdzeniu przez bmw polska. Tyle tylko że oni licza na to i wrecz takie rzadania wysuwaja ze to dany dealer ma zorganizowac takie auto dla klienta. W przypadku zgody bmw polska dla klientow krajowych refundowane jest 50 eur za dzien wypozyczenia auta zas dla klientow z autami z poza pl 30 eur. Wiec odpowiedzcie sobie co bardziej im sie opłaca. Dodatkowo dochodzi jeszcze problem dostepnosci aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry a czy ja mógłbym prosić o sprawdzenie czy jest jakaś akcja serwisowa?

D069546

Dziś zrobiłem fotkę chłodniczki i na metce jest data z 2016roku. Możliwe, że w Holandii miał już akcję serwisową? Bo Auto jest z 2014 roku

A może to nie data produkcji?


33f071fd9929.jpg



Ogólnie to coś było majstrowane, bo uszy uszczelki metalowej między chłodniczką a kolektorem są odwrócone w stronę chłodniczki a jak widzę zdjęcia innych uszczelka jest zamontowana odwrotnie. No i jedna śruba była zupełnie luźno.


07bcb67a4855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzień dobry a czy ja mógłbym prosić o sprawdzenie czy jest jakaś akcja serwisowa?

D069546

Dziś zrobiłem fotkę chłodniczki i na metce jest data z 2016roku. Możliwe, że w Holandii miał już akcję serwisową? Bo Auto jest z 2014 roku

A może to nie data produkcji?


33f071fd9929.jpg



Ogólnie to coś było majstrowane, bo uszy uszczelki metalowej między chłodniczką a kolektorem są odwrócone w stronę chłodniczki a jak widzę zdjęcia innych uszczelka jest zamontowana odwrotnie. No i jedna śruba była zupełnie luźno.


07bcb67a4855.jpg

Jest akcja serwisowa na chłodnice EGR.

ps. auto jest z 2013 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.