-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Brak akcji. Dzięki
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Bardzo proszę o informację, czy G860749 podlega jakiejś akcji serwisowej ?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
faktycznie, dzięki bardzo
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
czy te aktualizacje bedą pasowac do mojego F10 2015? (navi prof)
-
BMW Road Map Europe East/West PREMIUM 2016-2
Witam Czy ta wersja będzie pasować do mojego F10 z 2015r (navi prof) ?
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Auto po diagnozie. Osłona filtra powietrza - wymieniono... :lol: Przed naprawą bez sugerowania czegokolwiek - serwisant jednak przypuszczał , że może być to koło pasowe. Nie wiem czy w takich sytuacjach "zgodnie z linią partii" naprawiają osłonę filtra. Na razie jest poprawa - zobaczymy- jak sie powtórzy - nie będzie miło
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Dzięki za info. Ciekawe co u mnie powiedza ale może byc to samo.
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Mam automat ... Umówiłem się na piątek na diagnostyke do BawariaMotor w Katowicach- ciekawe co mi powiedzą
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
dzięki za info Chodziło ci o koło - dwumasowe? Czy taka naprawa jak u ciebie podlega gwarancji?
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Po nacisnięciu jednoczesnie hamulca i lekko "gazu" dzwiek mija. W czasie wolnej jazdy przy puszczonym pedale gazu pojawia sie. Po nacisnięciu hamulca np na światłach czasami jest ale z reguły nie występuje.
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Biegi zmienia OK. Dziwne rezonowanie jednego dnia jest innego nie.
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
To może wstrzymać sie jeszcze z diagnostyką skoro tak może być. Bo jesli to normalne to szkoda kasy.
-
Automat głośna praca na wstecznym i jałowym [e60]
Witam serdecznie Stałem sie posiadaczem 520d , 2009r.automat , 44tys przebiegu. Wszystko jest niby ok. Auto z tzw pewnego źródła. Nie wiem czy to moje "przewrazliwienie" czy tak może być. Szukałem rozwiazania na forum ale nie do końca znalazłem wyjaśnienie. Problem dotyczy chyba skrzyni automatycznej. Objawy są takie, że wrzucając na na bieg wsteczny silnik jest wyraźnie głośniejszy. Poza tym stając np na czerwonym( automat w poz."D") czasami jakby coś rezonowało i nnie jest to słały objaw. Dzwięk mija po ruszeniu z miejsca. Skrzynia nie szarpie NIe wiem co o tym mysleć. Umówiłem się do serwisu na diagnostykę komputerową ale moze ktoś z posiadaczy i forumowiczow spotkał się z takim problemem. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo dziekuję
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam serdecznie Stałem sie posiadaczem BMW 520d i z niektórymi i nie do końca jestem w stanie dojść do ładu z wyposażeniem (min rodzaj audio, składanie lusterek itp)) Czy w związku z tym mogę prosic o pomoc i rozkodowanie numeru VIN (głównie chodzi o wyposażenie) VIN: WBANX31060C183000