Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie wrociłem z aso. Niestety u mnie widoczne slady działania wysokiej temperatury na kolektorze i wygłuszeniu. Czyli już zaczałem się grilować. Servis zadziałał profesjonalnie i nie wypuszczono mnie moim samochodem. Dostałem auto zastepcze. Bede informowal jak sprawa bedzie sie rozwijala. Wedlug servisanta sprawa jest priorytetowa i w takich sytuacjach czesci zostana dostarczone bardzo szybko. U mnie wymiana bedzie na pewno nieco szersza bo oprocz egr rowniez kolektor i wygluszenie. To na pewno. Ktos miał juz taki przypadek ? Co Waszym zdaniem powinni wymienic ?

 

U mnie jest kwalifikacja chłodnicy do wymiany. Zastępczym pojeździłem kilka dni, wkurzyłem się i odebrałem swoje. Dzisiaj jade podstawić do serwisu i następne zastepcze. Rozmawiałem wczoraj z infolinią BMW - chłodniczek brakuje wszędzie. W Bawarii mają zapotrzebowanie na 5 na tydzień a dostają 3 na miesiąc.

Ogólnie na razie czekam od początku lutego.

Jakie masz auto zastepcze? Bo na początku dostałem X4, a teraz coś o Mazdzie jakiejś mówią, bo limit cenowy podobno jest na 50 euro dziennie netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jeden dzien od wczoraj mam x1 a dzisiaj maja mi podstawic x4 i mam je na 5 dni w tym czasie cos ma sie niby wyjasnic. Bo lekko nadpalonego na 100% nikt mi juz nie wyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zostałem zaproszony na wymianę w poniedziałek w BM Gdańsk. Czas oczekiwania 4 tygodnie, więc nie tragicznie.

 

Czy serwis po stwierdzeniu konieczności wymiany tak poprostu wypuścił Cię?

Powiem szczerze że przypadek spalenia BMW z Rzeszowa zaczyna mi działać na podświadmość, ja dopiero 6 marca jade na kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na własne oczy spalone dwa bmw ale dopiero widok własnego nadpalonego minimalnie auta ( a w zasadzie stopionego kolektora ) dał mi do myslenia. Najbardziej irytuje mnie to ze od dawna zglaszalem ubytki plynu. Nikt sie nie zainteresował. A najgorsze jest to ze tylko dzieki swojej upierdliwosci zarzadalem dokladnego sprawdzenia samochodu. Nikt mnie nie zapraszał i nikt nie powiadamiał. Czyli teoretycznie majac takie nadpalenia wczoraj już dzisiaj mogłbym płonąć. Ciekaw tylko jestem czy zdażyłbym wyjsc z samochodu i wypiąć dwoje dzieci z fotelików. To już naprawde nie jest ani smieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zostałem zaproszony na wymianę w poniedziałek w BM Gdańsk. Czas oczekiwania 4 tygodnie, więc nie tragicznie.

 

Czy serwis po stwierdzeniu konieczności wymiany tak poprostu wypuścił Cię?

Powiem szczerze że przypadek spalenia BMW z Rzeszowa zaczyna mi działać na podświadmość, ja dopiero 6 marca jade na kontrolę.

 


Wypuścili, ale przez sprawdzeniem, niemal ostrzegli że auto może być niezdatne do jazdy i że sprawdzą na moje ryzyko, po czym zakwalifikowali do wymiany i bez problemu wypuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

To i ja poprosiłbym o sprawdzenie czy moje auta kwalifikują się na akcje serwisowa:

F049341

P347124


Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witajcie.


Mogę prosić o sprawdzenie czy F205713 jest objęte akcją serwisową?


Dzięki z góry!

Jest programowanie dla Euro5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć,

To i ja poprosiłbym o sprawdzenie czy moje auta kwalifikują się na akcje serwisowa:

F049341

P347124


Pozdrawiam

Tomek

 

Brak dla obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.