Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

To co serwisy BMW wyprawiają w związku z tą akcją serwisową to jest śmiech mnie zbywają już kilka miesięcy nadal brak części. Naprawa na własny koszt lub czekanie aż się spali.

Nawet nie pisz takich rzeczy bo ja byłem dwa tygodnie temu i się kwalifikuję na wymianę ale trzeba czekać.

po za tym po dwóch tygodniach dawają zastępcze.

 

Rozumiem, tylko że ja czekam od października odkąd dostałem listownie informację o możliwym wycieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co serwisy BMW wyprawiają w związku z tą akcją serwisową to jest śmiech mnie zbywają już kilka miesięcy nadal brak części. Naprawa na własny koszt lub czekanie aż się spali.

Nawet nie pisz takich rzeczy bo ja byłem dwa tygodnie temu i się kwalifikuję na wymianę ale trzeba czekać.

po za tym po dwóch tygodniach dawają zastępcze.

 

Rozumiem, tylko że ja czekam od października odkąd dostałem listownie informację o możliwym wycieku.

 

Części jest nadal brak i dotyczy to wszystkich serwisów ASO w Polsce.

Kupowałeś auto w polskim salonie? Moje kupiłem w 2016 roku u dealera w Niemczech i żadna korespondencja o potencjalnym problemie do mnie nie dotarła. Gdyby nie forum pewnie dalej żyłbym w nieświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja na chłodnicę EGR

 

Dzięki i już jestem umówiony na sprawdzenie w Bawaria Katowice :cool2:

Grzecznie poinformowali mnie tylko, że jeśli będzie konieczna wymiana to nie gwarantują, że część będzie dostępna w tym dniu i trzeba będzie zostawić auto lub podpisać odpowiednie zaświadczenie.

Jako, że auto jest sprowadzane to nie przysługuje mi od razu auto zastępcze tylko po 14 dniach :P


Pzdr.

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozmawiałem z centralą BMW dwoma serwisami BMW moje auto vin WBA5J31030D715427 w/g serwisu objęte jest akcją serwisową chłodnicy recyrkulacji spalin ale na wymianę chłodniczki recyrkulacji spalin muszę zostawić auto na dwa miesiące w serwisie .Poinformowano mnie że z racji dużego zainteresowania akcją producent chłodnic się nie wyrabia i trzeba długo czekać na części .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam

Mam prośbę o sprawdzenie mojego egzemplarza pod względem akcji serwisowych.

VIN to C653488

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

Brak akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i czy to jest ku**wa normalne ?! Ja w styczniu byłem na akcji serwisowej i powiedziano mi że jest nieszczelność w układzie chłodzenia spalin ale częściej będą dopiero w maju i do tego czasu mogę z tym bezpiecznie jeździć, śmierdzi w aucie spalinami że wytrzymać się nie da, trzeba z otwartym oknem jeździć, ale nie BMW twierdzi że można z tym jeździć !


Jestem fanem BMW ale to co się z tym dzieje to już ku**wa jest przesada, jak mogą wypuszczać auta z warsztatu które w każdej chwili mogą się zapalić ? Moim zdaniem każde auto podpięte pod akcje serwisową powinno być natychmiast naprawione, a w razie braku części, auto zastępcze na czas naprawy oczywiście takie które będzie bezpieczne A nie jeżdżącą trumnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ASO musi wiedzieć o tej akcji. Ja mam problem taki że gdynia zdunek aso stwierdziło iż nie ma u mnie wycieków co za tym idzie brak podstaw do wymiany. Lecz pewności nie mam w którym momencie do rozszczelnienia dojdzie.

Co myślicie o wyczyszczeniu kolektora jako środek prewencyjny aby płyn nie miał się z czym mieszać?. Podobno w taki sposób do tego zapłonu dochodzi.

Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.