Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,


Dzisiaj oddałem samochód na akcję serwisową wymiany chłodnicy EGR i przy tej okazji zalecają czyszczenie kolektora ssącego za jedyne 900 zł brutto oraz słynnych klapek w kolektorze ze zmienną geometrią za jedyne 170zł brutto :) wymienili mi również lewą poduszkę pneumatyczną zawieszenia z tyłu bo też była akcja na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się termin wymiany oleju dzwoniłem dzisiaj do ASO po termin i usłyszałem, że akcja jest ale brak części.

Jak przyjadę na olej to po weryfikacji tej chłodniczki auto pozostanie u nich do czasu otrzymania części zamiennej...prawdopodobnie na początku marca...

Auta zastępczego oczywiście (gratis) nie dostanę....i oczywiście problem, bo egr mam wymieniony na zamiennik Wahlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ASO (na Śląsku) tak mi dzisiaj powiedziano...

akcja dotyczy zbyt poważnej części żeby po weryfikacji można było dalej użytkować auto bez wymiany

Egr wymieniałem 2x. 1 przy 46tkm już po gwarancji na ori a 2 przy 103 w październiku 18r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Bawaria Motors też "straszyli" że jeśli coś wyjdzie to zatrzymują auto i nie wydadzą aż do naprawy. Wyglądało to tak jakby zniechęcali. Może faktycznie jest duży problem z częściami i taka polityka BMW. Dość niesmaczne moim zdaniem. Tak czy inaczej ja tą groźbę zignorowałem i czekam razem z autem na wymianę, dalej je użytkując.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja F11'stka stoi w serwisie w niemczech od 15.01 a termin dopiero mam na 28.01 i mowili ze normalnie moge jezdzic i auta zostawiać nie muszę, ale ze względu na błędy EGR'a i smrodu który dostawał się do kabiny, postanowiłem zostawić auto do sprawdzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki, będę się kontaktował z serwisem. A czy jest szansa że sprawdzą mi przy okazji chłodniczkę EGR przy okazji mimo że nie mam na nią akcji serwisowej? Od czego zależy czy jest akcja na ten egr czy nie ma? Auto mam 318d z 09/2014.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.