Skocz do zawartości

BMW F20/21 Usterki


danyblack1987

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie w bolidzie wyskoczyły wlasnie purchle na listwach plastikowych na dachu. Na samym ich końcu przy klapie bagażnika. Wczoraj miałem akurat serwis po 100 k km i to zgłosiłem - gwarancja na perforacje nadwozia nie obejmuje plastików . Nie naprawia na gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
A u mnie w bolidzie wyskoczyły wlasnie purchle na listwach plastikowych na dachu. Na samym ich końcu przy klapie bagażnika. Wczoraj miałem akurat serwis po 100 k km i to zgłosiłem - gwarancja na perforacje nadwozia nie obejmuje plastików . Nie naprawia na gwarancji.

 

Ciekawe, mi w F20 wymieniali te listwy z tego samego powodu. Ale było to w trakcie przedłużonej gwarancji.. pod perforacje z pewnością nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktoś z was jeszcze miał problem z trzesczącymi drzwiami czy uszczelkami? Mam wrażenie, ze u mnie problem powrócił

 

U mnie jest to słychać delikatnie, ale najczęściej tylko w bardzo ciepłe dni gdy te uszczelki i plastiki nabiorą temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w F21 (3drzwi) jest bardzo cicho, nic nie trzeszczy czy plastiki w drzwiach czy na desce czy uszczelki bo w E87 to była masakra tam deska to tak trzeszczała ze :shock: na każdej nierówności.. a tu w f21 nawet dotykając deski czy innych plastików jest cicho :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A u mnie w bolidzie wyskoczyły wlasnie purchle na listwach plastikowych na dachu. Na samym ich końcu przy klapie bagażnika. Wczoraj miałem akurat serwis po 100 k km i to zgłosiłem - gwarancja na perforacje nadwozia nie obejmuje plastików . Nie naprawia na gwarancji.

 

Ciekawe, mi w F20 wymieniali te listwy z tego samego powodu. Ale było to w trakcie przedłużonej gwarancji.. pod perforacje z pewnością nie przejdzie.

Zauważyłem to samo kilka tyg. temu, z tym że bąbelek w okolicy szyby przedniej. Niestety fura już po gwarancji. Ale wychodzi na to, że trzeba mieć baczenie na te listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, nie wpadłbym na pomysł, ze cokolwiek było robione. Pytałem czy były rozkładane drzwi, to otrzymałem zapewnienie, ze tylko uszczelki były smarowane dwa dni. Dziwne, nie?

 

Bardzo dziwne, nie wiem czy to jest poprawne politycznie na tym forum - ale nie mam dobrych doświadczeń z inchcape jako serwisem.

Ja u siebie ten dźwięk obserwuje tylko jak kest dość ciepło i/lub auto postoi na słońcu

Powiedzmy przy temp>26" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy czerwiec, ciepło jest codziennie a samochodu nie kupowałem w wersji skandynawskiej, żeby jeździć tylko jak jest zimno. U mnie słychać cały czas, nasila sie wraz ze wzrostem temperatury. Nie jest to samochód za kilka tysięcy, tylko nowe auto, za dużo większe pieniądze i takie rzeczy są niedopuszczalne. Szczególnie jakość napraw. Na dodanym filmie przeze mnie, słychać jak to brzmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik, który wrzuciłeś, masakra :shock: coś podobnego miałem w e87 z deską rozdzielcza, a w F21 cisza jak nie wiem, nic nie trzeszczy czy drzwi czy deska czy cokolwiek byłem w szoku jaka różnica jest pod tym względem w porównaniu do e87 a tu widzę, że jednak i w F-kach potrafi coś trzeszczeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik, który wrzuciłeś, masakra :shock: coś podobnego miałem w e87 z deską rozdzielcza, a w F21 cisza jak nie wiem, nic nie trzeszczy czy drzwi czy deska czy cokolwiek byłem w szoku jaka różnica jest pod tym względem w porównaniu do e87 a tu widzę, że jednak i w F-kach potrafi coś trzeszczeć.

 

Nie masz tego problemu bo twoja ma drzwi bez ramek i nie ma tego elementu.

Edytowane przez mac_gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kpisz - nie mialem kontaktu z bardziej nieprofesjonalnym serwisem niz bawaria. osobiscie uwazam FUS > INCHCAPE > BAWARIA CZERNIAKOWSKA > BAWARIA JANKi

 

Nie kpię tylko wyrażam swoją opinie oparta na ponad 6 letnim doświadczeniu.

Z dwojga "złego" stanowczo i zdecydowanie Bawaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Również w Warszawie mogę polecić Bawaria Motors na Czerniakowskiej

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.