Skocz do zawartości

Prośba o pomoc wyborze dodatków do F30


kalistopl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Mam na zimę 18" i jest nawet zbyt miękko. Nie wiem jak można karać piękne nowe auto takimi "kartoflami" jak 17" na lato, tak samo te obawy o adaptive led zupełnie niezrozumiałe, w tym aucie szczególnie że to plug-in hybrid może się sypnąć milion innych droższych rzeczy, idąc tym tokiem rozumowania najlepiej kupić skodę z szybami na korbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

 

Do 330e jest specjalny kolor, taki biało-stalowo-niebieskawy czy coś. Bardzo nowoczesny kolor i bardzo pasuje do 330e. Taki mocno techniczny.

 

 

 

Strasznie mi się podobał szary mineralny :) Srebrny też jest fajny, ale on jest dostępny do każdego modelu:) ten niebieski jest tylko dla m pakiet, którego nie chce brać, bo nie chce 18 felg.

 

A w sprawie przyciemnianych szyb nie taniej jest folie dać ? Potem jak ktoś będzie chciał kupić a będzie mu przeszkadzać będzie mógł zdjąć :)

 

A co do czarnej podstufiki to strasznie mi się podoba, ale parę osób mi powiedziało, że jest niepraktyczna i jak całość jest czarna ( skóra i podsufitka) to ciężko jest w takim samochodzie odnaleźć i się nudzi. Ktoś ma i może polecić?

 

Felgi 17''?? Trójka jest sporym samochodem i felga 17'' nadaje się na zimę, 18'' to minimum z opcja na 19'' aby samochód dobrze wyglądał.

 

Kolor miałem na myśli ten:

 

http://www.bmw.co.uk/dam/brandBM/marketGB/countryGB/newvehicles/phev/3-series/introduction/iPerformance-3-series-saloon-individual-driving-behaviour-1-600x338.jpg.resource.1471956966906.jpg

 

Jest ciężki do określenia, trzeba go zobaczyć na samochodzie, jest naprawdę ciekawy.

 

Ciemne szyby oryginalne wyglądają również bardzo dobrze :wink:

 

Podsufitkę mieliśmy w białasie jasną a w niebieskim mamy czarną... w sumie po tygodniu człowiek się przyzwyczaja :cool2:

 

 

 

Pytanie, czy różnica w rozmiarze felgi wprowadza aż tak znaczące zmiany w prowadzeniu przy zachowaniu komfortu?

 

 

Największą różnicę robią opony typu run flat, na których robi się bardzo twardo. W białasie mieliśmy 18'' na lato run flat a zima 17'' opony standardowe i zmiana kół powodowała drastyczne różnice. Teraz lato 18'' i zima 17'' jest run flat więc aż tak dużej różnicy nie ma.

 

Bądź człowiekiem... 18'' do Twojego samochodu to naprawdę minimum przyzwoitości :twisted:

 

 

Jeśli chodzi o kolor czy możesz podać mi jaki jest to kolor w konfiguratorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienił mi się budżet i mam do wyboru tylko:

Car audio harman/kardon(mam wybrane HIFI 676) 3086zł

Pakiet= Asys. Martwe Pole , side view cam , active protection 3515zł

 

Co z tego byście wybrali ?

 

Ciekawie mnie czy Harman nie zwiększy mocno poboru prądu z akumulatora. W końcu ma 600W a HiFi 205w .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A83 srebrny Glacier jest dostępny w konfigu dla każdej wersji :) aczkolwiek występuje on w katalogu jako domyślny :)

 

 

No własnie nie wiem czy to jest to. Nasza biała była Alpinweiss, natomiast 330e którą testowaliśmy też niby była biała ale jak ustawiliśmy auta obok siebie jednak inna ale nie srebrna. :duh:

 

 

Jak masz dwoje sprawnych oczu i dwie sprawne ręce to bierz Harmana :)

Będziesz miał dwa troszkę mniej sprawne ucha :)

 

 

Plus jak koledzy pisali na forum, Harmann to nie tylko sprzęt ale też podobno dodatkowe wyciszenie auta. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nasza biała była Alpinweiss, natomiast 330e którą testowaliśmy też niby była biała ale jak ustawiliśmy auta obok siebie jednak inna ale nie srebrna.

 

Ja mam jedną w kolorze Alpinweiss 3 (300), a drugą w Mineralweiss Metallic (A96), która mieni się w słońcu i wygląda jakby była oklejona lekko matową folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie komentarze na dole jak to wygląda w USA i Irlandii...

 

http://www.caranddriver.com/reviews/2016-bmw-330e-iperformance-tested-review

 

 

w jednym dostajesz refund 7500 EUR + obniżenie VAT, w drugim też inne tax reductions... a u nas co? NIC :((( to jest właśnie smutne, że musisz inwestować w coś, co praktycznie nigdy się nie wróci...

 

0-100 w 5.8 to w sumie jakiś plus ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo będę jeździł na samym prądzie :) Za parę lat kupię już sam elektryk z małym silniczkiem range extender. Auto kupiłem bardziej jakie ciekawostkę/gadget niż jako zwrot :) Pewnie trochę się pospieszyłem bo np. jak za parę lat będą dofinansowania to auto będzie u nas tańsze od 318i :) Auto mam fajne wyposażenie standardowe, które trochę rekompensuje zakup tej wersji. Ma automatyczną skrzynie, rozszerzoną deskę rozdzielczą, remote control, felgi Turbine 406, ogrzewanie i chłodzenie postojowe, niebieski grill w standardzie. Jak by było jakiekolwiek dofinansowanie to było by super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiony :) Już nie mogę się doczekać 330e :) Polecam salon w Warszawie Inchcape w Warszawa I Pana Kamila :) W żadnym salonie samochodowym w Polsce nie miałem takiej miłej i fachowej obsługi :)

 

Witam,

Zupełnym przypadkiem też niedawno byłem w tym samym salonie u Pana Kamila i dostałem bardzo atrakcyjną ofertę na 330e. Jestem już na 90% zdecydowany, ale biorąc pod uwagę, że będzie to moja pierwsza hybryda i pierwszy samochód z automatem,

nalegałem na możliwość odbycia jazdy testowej. Czekam już drugi tydzień, samochód ma być "niedługo" dostępny, ale dokładnie kiedy to nie wiadomo. Jak było w Twoim przypadku? Brałeś w ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Zupełnym przypadkiem też niedawno byłem w tym samym salonie u Pana Kamila i dostałem bardzo atrakcyjną ofertę na 330e. Jestem już na 90% zdecydowany, ale biorąc pod uwagę, że będzie to moja pierwsza hybryda i pierwszy samochód z automatem,

nalegałem na możliwość odbycia jazdy testowej. Czekam już drugi tydzień, samochód ma być "niedługo" dostępny, ale dokładnie kiedy to nie wiadomo. Jak było w Twoim przypadku? Brałeś w ciemno?

 

 

Brałem w ciemno :)Miałem bardzo mało czasu po 27 grudnia księgowa powiedziała, że trzeba jakiś koszt dla firmy zrobić :) Jechałem Lexusem IS300H i tragedia z tą skrzynia CVT :) A chciałem bardzo hybrydę :) Dla mnie jedyny minus F30 to zegary. W nowym konfigu w marcu mają się pojawić nowe zegary cyfrowe jako opcja (te z 5) Ja bym poczekał, ale nie każdy lubi wyświetlacze zamiast zegarów. Jaki rabat dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.