Skocz do zawartości

F30 Możliwy brak czujnika światła?


stiviwonder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam auto ze światłami Xenon (S522A Xenon light), jest też czujnik deszczu. Czy możliwe jest że nie ma w moim autku czujnika światła? Po numerze VIN go nie ma. Jest za to przełącznik na automatyczne światła. Wydawało mi się że czujnik światła i deszczu występują zazwyczaj razem. Czy może mi ktoś to wyjaśnić bo jak wjeżdżam do ciemnego pomieszczenia to mi się światła mijania włączają same. O co tu kaman?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak autor ma swoje zdanie i .....nie kojarzy,zę swiatła mu się jednak same zapalają i gasną co sam stwierdził :cool2: :cool2:

Podstawą dla niego jest vin .....a tam nie ma tego czujnika... :duh: :duh: :duh: Teoria spiskowa gotowa :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie a ja mam pytanie w podobnej materii. Jutro wybieram sie obejrzeć F31 i auto z tego co widze na taki przelacznik swiatel:

 

http://static.nanodatex.com/media/74c0cc8dec3d230d2417f34e03b5d521.jpg

 

Auto ma ksenon i tu moje pytanie czy w takiej konfiguracji bede mial swiatla automatyczne czyli auto samo bedzie regulowac jakie potrzebuje?

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem funkcja automatycznego włączania świateł jest zbędna jeśli zakodujemy na stałe włączanie ledów tylnych lamp.

W połączeniu z przednimi ledami auto jest w ciągu dnia i podczas pochmurnej pogody dobrze widoczne, a jak komuś zrobi się zbyt ciemno do jazdy to sobie zapala światła mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie a ja mam pytanie w podobnej materii. Jutro wybieram sie obejrzeć F31 i auto z tego co widze na taki przelacznik swiatel:

 

http://static.nanodatex.com/media/74c0cc8dec3d230d2417f34e03b5d521.jpg

 

Auto ma ksenon i tu moje pytanie czy w takiej konfiguracji bede mial swiatla automatyczne czyli auto samo bedzie regulowac jakie potrzebuje?

Z gory dzieki

W tym wyłączniku nie ma automatycznego włączania i wyłączania świateł , włącznik z tą opcją ma jeszcze jedno pole z małą literką A .

http://i610.photobucket.com/albums/tt181/malysz1976/IMG_6671_zps28rc3qry.png

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem funkcja automatycznego włączania świateł jest zbędna jeśli zakodujemy na stałe włączanie ledów tylnych lamp.

W połączeniu z przednimi ledami auto jest w ciągu dnia i podczas pochmurnej pogody dobrze widoczne, a jak komuś zrobi się zbyt ciemno do jazdy to sobie zapala światła mijania.

 

A ja myślę, że jest bardzo przydatna. Miałem to kiedyś w Focusie, co prawda nie miał DLR ale mimo wszystko przełącznik na Auto był zawsze i miałem wszystko gdzieś. Potem była E90 bez automatycznych świateł i bardzo mi tego brakowało, teraz w F30 mam i cenie sobie tę opcję. Mam też asystenta świtałem drogowych i też wiele osób pewnie napisze "zbędne, jak potrzebujesz to może zawsze włączyć", a ja myślę, że to super opcja i generalnie wolałabym żeby była włączona zawsze :shock:. Prawda jest taka, że większość funkcji w naszych BMW jest zbędna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.