Skocz do zawartości

F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw


be..mw

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, za opóźnienie, ale ostatnio kiepsko z czasem stoję, żeby tu zaglądać :)

 

Timac - chodzi Ci o ten zapach co jest na zdjęciach na pierwszej stronie? To oryginalny zapach BMW do kupienia w ASO albo sklepach internetowych. Pachnie ładnie i dyskretnie, w ASO można sprawdzić jak pachnie przed zakupem, ja używam Sparking Raindrops i Balancing Amber - polecam :)

 

Streaming niby działa i nie działa - telefon mam zesparowany z samochodem i pojawia się w multimediach, ale jak wchodzę w niego, to na telefonie odpala się apka do otwarzania muzyki i niby muza gra z głośników. Ale nie udało mi się do tej pory uruchomić streamingu z innej apki np. Google Maps. Każde wybranie telefonu w iDrive odpala apkę od muzyki w telefonie i uruchamia muzykę automatycznie :/ Chętnie sam się dowiem jak to zrobić jak komuś się udało.

 

Swoją drogą ostatnio natknąłem się na ciekawy temat: https://www.bimmer-tech.net/shop/bmw-4-series-f32-f33-f36-f82/connecteddrive-retrofits/bimmertech-smartview. W skrócie: moduł jest podłączony kablem wideo z iDrivem, sam w sobie oferuje odbiór streamingu wideo przez Miracast i puszcza sygnał przez złącze wideo. Można sobie zrobić mirror ekranu w telefonie/tablecie przez Miracast na to urządzenie, a ono puszcza sygnał na ekran w samochodzie. Wydaje się fajny patent, jeżeli chodzi o Google Maps jak i oglądanie filmów, internet itd. Ktoś montował coś takiego? Zastanawiam się czy moduł w aucie bez navi oferuje wejście wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie oszukujmy się, przy tej konfiguracji streaming działa tylko do odtwarzania muzyki. I nie zadziała inaczej.

 

Spotify działa, ale na ekranie w aucie nie ma żadnych informacji, ani o wykonawcy ani o piosence ani tym bardziej okładki płyty.

Korzystając z iDrive można przełaczyć utwory kolejny i poprzedni, ale żeby zobaczyć jakie to są utwory to trzeba zerknąc na smartfona.

 

Jeśli chcecie streamowac inne aplikacje (google maps itp.) to trzeba kombinowac z rozwiązaniem wymienionym na bimmerze lub podobne.

No chyba, że zmiana systemu BMW na ten z dużym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pierwsza szkoda...

 

http://i67.tinypic.com/2h6yetl.jpg

 

Kogos zal za dpe scisnal i pociagnal gwozdziem. Autko mialem zaparkowane pod oknem zero samochodow obok ktos spejalnie musial zarysowac. Sprawa zgloszona na policje lepiej dla tego co to zrobil zeby nie ustalili sprawcy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: :mad2: tez mi tak kiedys ktos przerysowal na zamknietym i monitorowanym osiedlu oczywiscie sprawcy na 99% nie ustala jedynie na monitoringu bedziesz mogl sobie zobaczyc jak ktos sobie podchodzi i robi kreske :mad2: :mad2:

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pierwsza szkoda...

 

http://i67.tinypic.com/2h6yetl.jpg

 

Kogos zal za dpe scisnal i pociagnal gwozdziem. Autko mialem zaparkowane pod oknem zero samochodow obok ktos spejalnie musial zarysowac. Sprawa zgloszona na policje lepiej dla tego co to zrobil zeby nie ustalili sprawcy :lol:

 

 

Tylko lać i patrzeć czy równo puchnie....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli takie coś. K****sa co to zrobił tylko obić. Na używanym aucie człowiekowi serce do gardła podchodzi a co dopiero mowa na nowym. Gdyby mnie było stać na nowe auto to obowiązkowo musiało by mieć garaż albo przynajmniej zamknięte miejsce parkingowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko trzymam w garazu, pod sklepami z dala od wejscia na odludziu albo parkingi strzezone. Dalo rade wytrzymac pol roku bez zadnej rysy. Teraz niestety pojechalem w odwiedziny do rodzicow... osiedle ogrodzone, wjazd na pilota i niestety nic to nie pomoglo :) Rejestracja WE w obcym miejscu... Nikt nie moze miec lepiej :) Na zazdrosc nie ma lekarstwa... Trudno. Dam znac jaki kosztorys i jak sie sprawa zakonczyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cholera, przykro. Nie da się jakoś uratować, polerka, detalingowa zaprawka itp? Zazdrość małych ludzików wandalów straszna.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady z polerką, zarysowanie jest kiepsko widoczne na zdjęciu bo fotkę robiłem w słoncu, ale jest dość głębokie. Na tyle głębokie, że jak zobaczyłem rysę, to jeszcze były wzdłuż niej opiłki lakieru, po przejechaniu palcem to wszystko odpadło. Pod palcem czuć wyraźnie wgłębienie i ubytek. Ewidentnie z jednej strony jest głębiej, gdzie pewnie poszło przyłożenie gwoździa, im dalej tym płycej... Pojadę na dniach do ASO to się dowiem mniej więcej ile to będzie kosztowało z AC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się. Mnie po niecałym tygodniu od odbioru auta wjechał ktoś w dupę po czym uciekł. Okazało się, że był to mix Ukrainy, Rumuni i chyba Sebix też się załapał, wszyscy na %.

 

Drzwi też już mam obite i wypolerować się nie da, wygląda to tak:

 

http://i.imgur.com/AQfkiEY.jpg

 

Opcje na drzwi mam takie jak ty:

 

1) Zostawić jak jest

2) Zaprawka

3) Malowanie drzwi

 

U mnie to tylko 1 cm, więc narazie opcja 1. Miejsce do parkowania i tak mam kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia to nie wynika, ale jak to jest dlugości 1 cm to bym to zostawił (bo chyba podkład nie ruszony), bądź kupił ori lakier BMW z twoim numerem i zrobił lekką zaprawkę. NA tym lakierze i tak sądzę, zbytnio się to nie będzie rzucac w oczy.

Szkoda malować całe drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną regułę, przynajmniej w moim otoczeniu. Gdy miałem Audi na lakierze nie było nawet jednego obicia od drzwi parkujących obok aut bądź rys wykonanych przez zawistników. Gdy kupiłem BMW szybko się to zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, na BMW się zapożyczyć, a na garaż nie ma :twisted2:

 

Ciągniesz ten garaż za sobą wszędzie? Nie posiadanie garażu to nie zawsze kwestia czy cię na niego stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, na BMW się zapożyczyć, a na garaż nie ma :twisted2:

Tak to jest, zapożyczyć się, kupić BMW, nie umieć jeździć i rozwalać zawias i koła na pierwszej lepszej dziurze widocznej z kilometra (jechałem, widziałem Częstochowa - Katowice, trzeba mieć cela, żeby się tak wpakować).

 

Logika podobna. Swoją drogą, zdradź patent jak podpiąć garaż pod hak, chętnie będę ciągał ze sobą jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek ma garaż i napisał przecież że pojechał do rodziców i pod blokiem tam jakiś cielak z zazdrości mu porysował więc po co te złośliwości Sławomir? chyba że to był żart ;) no niestety w PL sporo biednych frustratów którzy wiedzą że do końca życia powyżej golfa 4 nie podskoczą i tak odreagowują niestety... wymienią bezgotówkowo te drzwi na nowe w ASO czy jak to wygląda w takim przypadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszą opcją były by nowe drzwi w fabrycznym lakierze. Człowiek zostawi auto na parkingu i pójdzie na zakupy a obok podjedzie jakiś bałwan, który nie potrafi przytrzymać swoich drzwi wysiadając i już obije. Sam parkuję zawsze najdalej jak się da gdzie nie ma dużo aut. Raz miałem akcję gdzie tak zaparkowałem, wokoło pełno wolnych miejsc a jakiś cymbał musiał stanąć obok mojego auta i oczywiście zarysować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadna fabryka nie sprzedaje części w fabrycznym lakierze.

 

Nawet gdyby sprzedawali to nie miało by to sensu. Jeżeli element nie jest malowany w tym samym czasie to bardzo prawdopodobne, że i tak by się różnił odcieniem. Mniej lub bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.