Skocz do zawartości

biała sucz F11 ' LCI


tommy80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Range wyglada fajnie, ale biorac pod uwage kupno nowego to w podobnych pieniadzach idzie kupic X4 w 30d i ten range tylko by wachal spaliny, mimo ze jest w nim najmocniejsza benzyna :) ale panorama w evoque urywa dupe :)

 

Pikopiko, wycinaj ta panorame i sie dachami wymienimy :D

A styropian zamien na jakas gruba gabke, bo rysujesz zderzak :D

 

W piatek wyszorowalem i recznie nawoskowalem evoque, wczoraj przyszedl czas na bmke :) Po montazu dyfuzora pojade na korekte :)

 

IMG_0072.jpg

IMG_0079.jpg

IMG_0080.jpg

 

nie chcialo mi sie juz wciskac miedzy sciane, a evoque, zostawilem tak :mrgreen:

IMG_0081.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, dawaj znaka jak bedziesz :) od razu mowie, ze 21.03-14.04 jestem na wakacjach, a jak wroce to jeszcze z tydzien moge nie miec auta, bo daje na zrobienie wydechu i montaz tylnego dyfuzora :D wiec dla calosci efektu polecam przyjazd pod koniec kwietnia/poczatek maja :D caly czas sie jeszcze zastanawiam nad 21' felgami :D

 

Ale tak:

-20d jak dla mnie za slabe nawet z boxem, ponownie szukalbym tylko i wylacznie 30d/35d

-komfort na gwincie przerosl moje oczekiwania, jest mega komfortowo

-20' nieodczuwalne :D

 

Ale ocenisz sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadly naklejki na progi (auto brudne z trasy, po zalozeniu naklejek tylko przeplukane, wiec lepsze zdjecia zrobie jutro jak wymyje auto) :)

 

IMG_0198.jpg

IMG_0201.jpg

IMG_0215.jpg

 

Tutaj na probe jedna strone mi Daniel okleil na odpierdziel bo czasu nie bylo, a w planie i tak bylo od razu zerwanie, wiec bez wiekszych wczutek w dokladnosc. Byle byl podglad.

IMG_0208.jpg

IMG_0210.jpg

 

Co o tym myslicie, bo mam mieszane uczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A do F11 występują "side skirt extension" ?

Bo bez tego te paski niestety optycznie zwiększają prześwit..

 

http://static.schmiedmann.dk/ProductPictures/image_128649_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall - jest coś takiego do F11, ale mi to kompletnie się nie podoba, boczne paski siadły moim zdaniem idealnie, z progami jedyne co będę kombinował to w przyszłości jak już będzie mi się kończyła gwarancja na naklejki to je okleję folią bezbarwną. Niestety ale naklejki performance są dziadowskie i wiem to na 100%, że będę je musiał reklamować. Po którejś wymianie położę bezbarwną :D

 

2girls1horse - no właśnie do tego mam mieszane uczucia. Może okleję na próbę dwie strony, pojeżdżę dzień/dwa i albo wywale albo zostawie. Przed wiosną jeszcze napewno będę musiał pomalować zderzak bo już mam 10000 odprysków - tak dbają o nasze autostrady i obwodnice :) na masce też już mam masę odprysków. Po pomalowaniu zderzaka pojadę na oklejenie całego bezbarwną folią. Mam nauczkę, że nie zrobiłem tego od razu.

 

krzychuRR1 - też o tym myślałem przy oklejaniu dachu, ale jakoś nie dokończyłem tej myśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze okleił na czarno listwy przy szybie czołowej bo jest "twarde" przejście w czarne relingi, a oklejenie z przodu hmmm ja bym poszedł w czerń.

 

Miałam napisać dokładnie to samo. +1 żeby okleić te listwy :cool2:

 

Zmiany na plus :mrgreen: Co do zderzaka to ciężka decyzja. Ciekawie to wygląda, ale też mam mieszane uczucia. Koszt nieduży, możesz spróbować na jakiś czas okleić :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

piękna sztunia ! :D

Paski na progach na duży plus. Co do spliterów (bo chyba tak to się nazywa :oops: ) to mam mieszane uczucia - nie wiem.. musiałbym na żywo zobaczyć i porównać czarne-białe.

 

Osobiście chyba zmieniłbym koło na coś innego.

 

Ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać :cool2:

 

za całokształt 9,5/10 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna f11 :)

Również mam białą 520d w m-pakiecie, tyle że f10 i 2013 i w związku z tym pytanie-drażni mnie chrom na klamkach, zaślepkach w błotnikach itp lakierowałeś te elementy, czy to folia?

 

Swoją drogą fajnie wygląda f11 na 20' ale przy tym rozmiarze felg przednie tarcze i hamulec wyglądają dość komicznie...

Ja co prawda mam swoją na 19' ale mam ori pakiet m-performance łącznie z hamulcami i widać znaczną różnicę przy tarczy 374mm, a przy tym jeżeli często jeździsz z prędkościami ok 200km/h, to polecam mod hamulców bo większe nie puchną nawet po kilku hamowaniach z dużych prędkości.

 

Co do paramentów box vs soft, to u mine po poprawkach pakietu m-performance dwie odrębne hamownie obciążeniowe pokazały odpowiednio 237KM/512Nm i 239KM/516Nm, a więc różnica względem box'a nie za wielka. Ogólnie powinno być 240KM/500Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem moich felg z oponami to są na sprzedaż, stan idealny jak w dniu w którym je kupiłem. Bieżnika z opon mogło coś zejść, bo przejeździłem na nich 15k km. We wtorek zmierzę bieżnik :)

9,5J ET 35 przód, 10,5J ET 30 tył.

 

Sprzedam również ori 17' na ktorych auto wyjechało z salonu (str 1), przejechane na oponach ok.5km do wulkanizacji :)

 

 

Skovroon, dzieki :D byłem teraz ponad 3 tyg na wakacjach i zdecydowalem się na nowe felgi, może te które wjadą bardziej sie spodobają chociaż będą chyba kontrowersyjne :D

 

PatLove mialem w planie zmienic tarcze i zacisk, wiec jezeli nie sprzedam auta w niedalekiej przyszlosci to pewnie cos wpadnie :D

Co do boxa i softow - box dal naprawde fajny przyrost, nie spodziewalem sie czegos takiego. Ale nie ukrywam, ze strasznie chodzi mi po glowie 35d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc. Przedwczoraj wieczorem pierwszy raz w zyciu zlapalem gume, przy blisko milionowym stazu kilometrowym mysle ze nienajgorzej :D Przy wjezdzie z A4 na AOW ktos sie rozwalil na barierkach, nie posprzatali drogi i najechalem na jakas ostra czesc ktora rozpieprzyla mi opone. 3h czekania na policje i bede walczyl z zarzadca drogi o zwrot kosztow dwoch nowych opon :) filmik z wideorejestratora jako dowod mam, wiec mysle ze zbyt wiele do gadania nie beda mieli, po majowce adwokat skrobnie im pisemko :)

 

IMG_2092.jpg

IMG_2115.jpg

IMG_2119.jpg

 

Nowe gumy, niewielki wybor mialem opon dostepnych na juz, a chcialem miec sprawne auto na majowke:

IMG_2121.jpg

IMG_2122.jpg

IMG_2126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa sprawa i to czekanie na policje długie. Miałeś run flat? Jestem ciekaw jak się auto zachowywało po uszkodzeniu opony, sam jeszcze takiej akcji nie miałem.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.