Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335i-306km-cabrio-twin-turbo-maly-przebieg-full-ID6yyuQh.html

American dream :mrgreen:

 

Type

Value

VIN WBAWL73598PX58114

Prod. Date 2008-03-15

Mileage Check mileage and service history

Type code WL73

Type 335I (USA)

Series E93 (3 Series)

Body Type CABRIO

Steering LHD

Engine N54

Displacement 3.00

Power 225kw / 306hp

Drive HECK

Transmission Automatic

Colour TITANSILBER METALLIC (354)

Upholstery LEDER DAKOTASCHWARZ (LCSW)

Options

S205A Automatic transmission

S217A Leather steering wheel

S249A Multifunction f steering wheel

S2C6A BMW LA wheel, star spoke 189

S2VBA Tire pressure display

S2XAA Sport steering wheel with shift paddles

S319A Integrated universal remote control

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S430A Interior/outside mirror with auto dip

S431A Interior mirror with automatic-dip

S441A Smoker package

S481A Sports seat

S488A Lumbar support, driver and passenger

S494A Seat heating driver/passenger

S4ABA Fine wood trim burr walnut

S4NAA Interior mirror with digital compass

S507A Park Distance Control (PDC), rear

S534A Automatic air conditioning

S544A Dynamic cruise control

S563A Light package

S570A Reinforced power supply

S5GAA Preparation alarm system

S609A Navigation system Professional

S620A Voice control

S639A Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN

S653A High Definition Radio

S655A Radio Bavaria C Business

S677A HiFi System Professional DSP

S694A Provisions for BMW 6 CD changer

S6AAA BMW TeleServices

S6ABA Control for Teleservices

S6UHA Traffic Information

S704A M Sports suspension

S840A High speed synchronisation

S8SCA Telematics access request,country-spec.

S8SPA Control unit COP

Standard Equipment

S459A Seat adjuster, electric, with memory

S520A Fog lights

S521A Rain sensor

S522A Xenon Light

S524A Adaptive Headlights

S645A BMW US Radio

S823A Hot-climate version

S845A Acoustic belt warning

S850A Dummy-SALAPA

S853A Language version English

S876A Radio frequency 315 MHz

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfax pokaże tylko jak bardzo źle było ewentualnie, opinia rzeczoznawcy z dokładnym

wypunktowaniem wad tego konkretnego egzemplarza mówi już dość sporo o tym

pojeździe. Żadna cena nie uprawnia do zatajania faktów na temat historii samochodu bądź

tak jak w tym przypadku próby stwierdzania nieprawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W Niemczech 335i E93 kosztuje 2008r

kosztuje od 18 tys euro

co daje ok 90 tys złotych (z uwzg. akcyzy 18,6%)

 

2008r. to rzeczywiście korzystny kurs dolar/pln i niższa akcyza 13,6%/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid chcesz zobaczyć wycenę mojego x6 które jest całe w ori lakierze i podczas zakupu nie odpalało.....

Wycena sugerowała ze to trup. A ja tylko wymieniłem i zalogowałem akumulator...

I mam jeżdżące bezwypadkowe x6.

Na moje szczęście inni licytujący mieli podobne do Twojego myślenie... To pozwoliło mi na w miarę łatwą wygraną.

Widziałem i odpalałem to 335i i wierz mi nie kopci na niebiesko. Owszem rzezi na zimnym- i tak ma rzęzić- M5 e60 też tak rzezi- mało tego kumpel ma 335i Coupe i rozruch ma zimnym jest identyczny- na ssaniu tłumiki rzężą.

Ale jak wspomniałem wcześniej aby pić szampana trzeba ryzykować.

Albo kupować w salonie albo trolować i gdybać.

 

Btw- poprosiłem jednego kumpla aby mi sprawdził to cabrio w carfaxie bo sam jestem żywo zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę łatwa wygraną? Haha to auto było od misiaca na aukcji z ciagle obniżana cena bo nikt go niechcial. Chcesz mi powiedzieć ze zainwestowałes kase w auto z USA bez sprawdzanie carfax?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid chcesz zobaczyć wycenę mojego x6 które jest całe w ori lakierze i podczas zakupu nie odpalało.....

Wycena sugerowała ze to trup. A ja tylko wymieniłem i zalogowałem akumulator...

I mam jeżdżące bezwypadkowe x6.

Na moje szczęście inni licytujący mieli podobne do Twojego myślenie... To pozwoliło mi na w miarę łatwą wygraną.

Widziałem i odpalałem to 335i i wierz mi nie kopci na niebiesko. Owszem rzezi na zimnym- i tak ma rzęzić- M5 e60 też tak rzezi- mało tego kumpel ma 335i Coupe i rozruch ma zimnym jest identyczny- na ssaniu tłumiki rzężą.

Ale jak wspomniałem wcześniej aby pić szampana trzeba ryzykować.

Albo kupować w salonie albo trolować i gdybać.

 

Btw- poprosiłem jednego kumpla aby mi sprawdził to cabrio w carfaxie bo sam jestem żywo zainteresowany.

 

Fajnie że Tobie się z X6 udało, ale mogę chyba założyć że ten rzeczoznawca nie działał w złej wierze

i nie miał interesu specjalnego w tym żeby fałszować pomiary i opis charakterystyki pojazdu.

Ja osobiście odniosłem się tylko do wypowiedzi zamieszczonej w tej "ekspertyzie", przeczytaj wszystkie

zastrzeżenie dostrzeżone przez tego rzeczoznawcę. Chyba że to była wycena żeby zbić jak najwięcej z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twoje rzężą, więc wszystkie inne też jak tak mają to jest ok? Ciekawe, ciekawe. :lol:

Nie mi rzężą a BeeMce... Jak bedziesz miał m5 albo 335i to pogadamy- póki co dołączyłeś do klubu domysłów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę łatwa wygraną? Haha to auto było od misiaca na aukcji z ciagle obniżana cena bo nikt go niechcial. Chcesz mi powiedzieć ze zainwestowałes kase w auto z USA bez sprawdzanie carfax?

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. DawidWrc nie miał z tym problemu tak więc wnioskuję, że napisałem poprawnie.

 

Chłopaki jak nazwać nieudane próby ataku poparte JEDYNIE DOMYSŁAMI a nie merytorycznymi konkretami???

 

Jeszcze pytanie do osoby która założyła ten temat....

Czy naprawdę chcesz kupić e93

I pytanie do reszty odpowiadających w tym temacie- czy wy tez interesowaliscie się zakupem tego auta...

Czy poprostu chcieliście sobie pogdybać.

 

 

Dawid aby nie tłumaczyć zbyt wiele pisaniem zapraszam Cię do mnie - zobaczysz x6 i wycenę rzeczoznawcy i bedziesz wiedział ocb :)

 

Inna moja historia z leasingiem/bankiem wyceną i BMW.

Kiedyś kupiłem 530d dymiące na niebiesko. Skalkulowałem, ze nawet jak wymienię turbo za 1500zl to i tak cena jest super. (Podobnie jak super jest cena e93 w otoMoto co potwierdził kolega Rufio)

Kupiłem.

Wymieniłem filterki odmy za 30zl z Allegro i dymienie ustąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twoje rzężą, więc wszystkie inne też jak tak mają to jest ok? Ciekawe, ciekawe. :lol:

Nie mi rzężą a BeeMce... Jak bedziesz miał m5 albo 335i to pogadamy- póki co dołączyłeś do klubu domysłów....

27 lat w tym siedzę i nadal się domyślam. Wstąp do tego klubu i rób to samo. Na razie twoja "globalna" ocena sytuacji kończy się wyłącznie na subiektywnych ocenach. Otwórz trochę szerzej oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro siedzisz w tym 27 lat to nie powinieneś robić wielkiego hallo z powodu hałasujących tłumików podkreślam tłumików i niczego więcej na zimnym silniki w trybie ssania. Ssanie ustaje i tłumiki tez cichną. Ferrari i lambo rzęzi cały czas na ciepłym i zimnym i to jest prawidłowa praca.

Rozumiem, ze w twojej 27 letniej praktyce pierwszy raz sie spotykasz z hałasującymi tłumikami na zimnym silniku w trybie ssania. Jeśli tak jest to zarówno moje m5 z przelotem ori potwierdzonym 50kkm jak to e93 jak i e92 mojego kumpla były popsute a Ty pewnie natrafiłes na kilka set więcej aut w których zimny na ssaniu chodził aksamitnie....

My mamy pecha, a Ty niebywałe szczęście.

Chciałem pójść do salonu wziąć x6m (miałem je tydzień temu na testach wiec pewnie na chwile by mi znowu dali) ale co by to dało jak wy forumowicze wiecie wszystko lepiej i to na odległość.

 

Powracam z zapytaniem o cene....

Poki co tylko jedna mądra odpowiedz.

O czym to świadczy ???

Chciwość to sie chyba nazywa.

Max oczekiwania od drugiej strony a zero od siebie.

 

Juz widze gdyby ktoś wystawił PERFEKT ideała za 80kpln.

To byście jechali po nim, że głupek, że co to za cena, że przeciez za 56 takie można kupić. I wtedy ten dzisiaj przez Was "zjechany" egzemplarz służył by za wzorzec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bullet77 wg moich obserwacji jak ktoś wstawia auto do oceny tanie to sypią się komentarze "a tańszej nie było ?" itp. śmiechy chichy mające na celu przedstawić tanie auto jako szrot, a jak ktoś wstawi drogą to albo jest cisza albo jakiś pojedynczy komentarz "auto warte dokładniejszego obejrzenia" tyle że jak przychodzi co do czego to większość z tych co się czepiali o niską cenę sami jakoś nie rzucają się na droższe auta i wtedy to już jest ok :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? 90% wstawianych tutaj aut do oceny okazywały się "szrotami" Oczywiście te, które zostały przebadane.

"Jezdzij tak jakby wszyscy chcieli ciebie zabić" "Nie ufaj nikomu dopóki się mile nie rozczarujesz"

To złe porównania? Nie, natomiast bardzo przydatne i sprawdzające się.

Zresztą to forum nie jest już takie jakie było kiedyś. Nie można normalnie umieścić swoich subiektywnych ocen (jakie by one nie były) bo zaraz "żandarmeria" forumowa interweniuje. Dajcie pisać każdemu jak uważa i co uważa, byle zgodnie z obowiązującym regulaminem. Nikt nie jest tutaj od oceniania innych, ale samochodów. Amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vappor - druga mądra wypowiedz w tym temacie.

ja nie mam nic do dodania bo cały czas do tego właśnie zmierzam.

Btw. Okazuje się, ze to e93 zakupił mój kolega który sprzedaje auta uwaga !!!! Do Niemiec.

Mówi ze kupił bo tylko głupi by w tej cenie tego nie wziął. Ostatnio sprzedał białe 330d e93 manual- dostał za nie 16k€.

To planuje wystawić za 19.900€

Mówi se tam sprzedaje sie auta dużo łatwiej bo mówi sie kupującemu, ze było robione to i to i nikt nie robi afery z powodu lakierowanego elementu. To normalne.

Nikt nie dyskwalifikuje swojego dziecka tylko dlatego ze złamało nogę na wf-ie.

A w Polsce gadanie narzekanie. Ciekawe ilu prawdziwie zainteresowanych zakupem wsród tych narzekaczy....

 

Miłego dnia chłopaki.

Nie omieszkam wstawić tutaj linku z ogłoszenia mobile.de i z jeszcze większa rodoscią poinformować Was maruderów o fakcie sprzedaży pojazdu. No chyba, że sie szybciej sprzeda w PL w co raczej wszyscy wątpimy...

 

Btw- kumpel pracuje w UK w komisie z bentleyami, Ferrari, mercedesami BMW. Tam sie klientowi jako coś Edyta mowi o fakcie pomalowania zderzaka i maski bo był "wykamyczkowany" klient sie cieszy z tego faktu bo ma ładną maskę i zderzak. A u nas o nie Panie malowany- dyskwalifikacja....

 

Jeszcze raz miłego dnia koledzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? 90% wstawianych tutaj aut do oceny okazywały się "szrotami" Oczywiście te, które zostały przebadane.

"Jezdzij tak jakby wszyscy chcieli ciebie zabić" "Nie ufaj nikomu dopóki się mile nie rozczarujesz"

To złe porównania? Nie, natomiast bardzo przydatne i sprawdzające się.

Zresztą to forum nie jest już takie jakie było kiedyś. Nie można normalnie umieścić swoich subiektywnych ocen (jakie by one nie były) bo zaraz "żandarmeria" forumowa interweniuje. Dajcie pisać każdemu jak uważa i co uważa, byle zgodnie z obowiązującym regulaminem. Nikt nie jest tutaj od oceniania innych, ale samochodów. Amen :)

 

Jako handlarz zupełnie sie z tym nie zgadzam.

Nie naruszając regulaminu forum bedziesz pisał co ci sie podoba na temat auta jakie ktoś ma do sprzedania. Nie bedziesz urażał osoby ale bedziesz pisał bzdury o tym aucie. Potem ktoś kto naprawdę chce kupić auto pierwsze co zrobi to wpisze numer Vin w Google i......

Lipa - po kliencie- właśnie zyebałeś komuś sprzedaż - ale regulaminu nie złamałeś.....

 

Ręce mi opadają

 

Co do szrotowatosci tego e93 (przy waszym nie czytaniu ceny) w podpisie masz wpisaną lokalizacje Warszawa i Szwajcaria. Pewnie nie było by problemem abyś podjechał do Wrocławia, rzucił swoim fachowym okiem na to auto i odniósł się na podstawie konkretów a nie domysłów. Mowię serio.

Edytowane przez bullet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zada pytanie co sadzisz o malarstwie flamandzkim lub fizyce kwantowej to tez bedziesz odpowiadał.....

Jak nie wiesz to nie zabierasz głosu.

Przyjedź do Wrocławia obejrzyj auto - podłącz kompa i zabieraj głos.

Same wróżbity Macieje. Gdzie te fusy utylizujące. Czy technika poszła do przodu i jest szklana kula???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego młota pneumatycznego, który rozkruszy ten beton.

Masz jakiś inny pomysł, oprócz malarstwa flamandzkiego, bo kierunek twojego rozumowania idzie w dobrym kierunku i jest rozwojowy. Chetnie poczytam coś w tym temacie, bo zapewne posiadasz szeroką wiedzę.

Co do szklanej kuli, to nie tak dawno stłukła mi się i teraz walę na oślep.

Pozdrawiam wszystkich handlarzy, którzy nie trzymają ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Jako handlarz zupełnie sie z tym nie zgadzam.

 

Taa, kolejny handlarz którego krzywdzi internet bo złe opinie mu handelek psują. Miej pretensję do kolegów z branży, że sprzedają złom, zaniżają ceny i psują własny rynek, a nie do klienta że wyraża własne zdanie na temat tego złomu. :duh:

 

A problem opinii internetowych by nie istniał gdyby aukcje zawierały opisy/zdjęcia uszkodzeń, wad, prawdziwe przebiegi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.