Skocz do zawartości

G30 - lista opcji i kolory


Badger

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka z Bimmerpostu: w G30 mają się pojawić nowe kolory. Część z nich będzie dostępna tylko w M5, nie wiadomo które (autor posta przypuszcza, że nr 1 i 7). Poniżej lista:

1) Singapore Grey (B41)

2) Moonlight Silver (B66)

3) Platinum Silver (C08)

4) Snapper Rocks Blue (C1G)

5) Marina Bay Blue (C1K)

6) Royal Burgundy Red (C25)

7) Donington Grey (C28)

8) Jucaro Beige (C2S)

 

Link do posta (jest tam wizualizacja):

http://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1353309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Prawda jest taka że reflektory LED nie są jeszcze przetestowane na szerszą skalę, więc ciężko powiedzieć o ich awaryjności. Teoretycznie Ledy powinny starczyć na całe życie auta, ale jeśli to tak jak ze żarówkami energooszczędnymi czy ledami w innych produktach to śmiem twierdzić że to bajki.

Może koszt żarówki nie jest już tak atrakcyjny, ale zapewne mają zapas w magazynach oraz wymiana wymaga sporo pracy ASO (za którą zapłaci użytkownik) a led już nie...

 

Sent with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 530ix na praktycznie full pakiecie jednak co dziwne opcja naprowadzania/ostrzegania o zjechaniu z pasa działa połowicznie tzn.drga kiera ale nie naprowadza na pas.

We wcześniejszym testowanym g30 czuć było jak auto wraca na pas ,czy to opcja do ustawienia czy brak w doposażeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 530ix na praktycznie full pakiecie jednak co dziwne opcja naprowadzania/ostrzegania o zjechaniu z pasa działa połowicznie tzn.drga kiera ale nie naprowadza na pas.

We wcześniejszym testowanym g30 czuć było jak auto wraca na pas ,czy to opcja do ustawienia czy brak w doposażeniu?

 

Jeżeli kierownica drga a auto zjeżdża to znaczy że masz tylko systemy asystujące kierowcę (ostrzeganie przed kolizją, line assist) a nie systemy asystującie kierowcę plus (sam jedzie).

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie mam tego wśród tych opcji:

Bieda?

Na pewno brakuje mi dociągania pasów

 

 

SELECTION COP RELEVANT VEHICLESS1CBACEA / CO2 scopeS21N18"M LM RAED.DO.SPEI. 662 M/MBS2NHM SPORTBREMSES2PALockable wheel boltS2TBSport automatic gearboxS2VBTyre pressure control (TPC)S2VHIntegral active front steeringS3DSBMW DISPLAY SCHLUESSELS4K7INT.L. ALU.RHOMB.M. AKZ.L.PE.CHROMS4NEBLOW-BY-HEIZERS4T8AUSSENSPIEGEL, AUTOMATISCH ABBLENDES4URAmbient interior lightS5A1LED-NEBELSCHEINWERFERS5ACHigh-beam assistantS5ASDRIVING ASSISTANTS5DNPARKING ASSISTANT PLUSS6ACINTELLIGENTER NOTRUFS6AETELESERVICESS6AKCONNECTEDDRIVE SERVICESS6AMREAL TIME TRAFFIC INFORMATIONS6ANCONCIERGE SERVICESS6APREMOTE SERVICESS6NWTELEFONIE MIT WIRELESS CHARGINGS6U8BMW GESTIKSTEUERUNGS6WBMULTIFUNKTIONALES INSTRUMENTENDISPLS7NHBMW Service inclusiveP7S9CONNECTEDDRIVE SERVICES PAKETS8A1Sprachversion polnischS8ATPOLNISCH BETRIEBSANL./SERVICEHEFTS8KAOELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATES8R9KAELTEMITTELS8TFActive pedestrian protectionS9AAOuter skin protectionS230Extra package, EU-speciifcS248Steering wheel heaterS258Tyres with runflat propertiesS302Alarm systemS322Comfort accessS323Soft-Close-Automatic doorsP337M Sports packageS416Roller sun visor, rear lateralS420Sun protection glazingS423Floor mats, veloursS428Warning triangle and first aid kitS459Seat adjustment, electric, with memoryS465Through-loading systemS481Sports seatS488Lumbar support, driver and passengerS494Seat heating driver/passengerS502Headlight cleaning systemS534Automatic air conditioningS548Kilometre speedoS552ADAPTIVER LED-SCHEINWERFERS609Navigation system, ProfessionalS610Head-up displayS650CD playerS688HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEMS704M Sports suspensionS710M leather steering wheelS715M Aerodynamics packageS760High gloss shadow lineS775Headlining anthracite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie

Chciałbym zrobić mały ranking dotyczący koloru auta. Zamówiłem brązowy indywidual, ale chyba zmienię zdanie, bo na żywo jest znacznie ciemniejszy, niż w konfiguratorze. Chyba poza nim najbardziej podoba mi się biały z dodatkami performance (bez tych naklejek na drzwiach). Smolista czerń też fajna, ale pewnie trudna do utrzymania, grafit mam teraz w F10 (podoba mi się, ale bym coś zmienił). Co sądzicie o białym m performance? Życzę miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek winilowy wzdłóż drzwi to wspomniany performance ?

Nie mam pojęcia jak fabrycznie można zwjeśniaczyć tak elegancką limuzynę takimi tandetnie wyglądającymi błyszczącymi plastikami.BMW chcę uczynić 5 bardziej sportową?Jak marzy o luksusie to musi być ostrożny i nie oferować takich naklejek i plastików..Nadzieja że to łatwo ściągnąć.

Wygląda jak wściekła honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek winilowy wzdłóż drzwi to wspomniany performance ?

Nie mam pojęcia jak fabrycznie można zwjeśniaczyć tak elegancką limuzynę takimi tandetnie wyglądającymi błyszczącymi plastikami.BMW chcę uczynić 5 bardziej sportową?Jak marzy o luksusie to musi być ostrożny i nie oferować takich naklejek i plastików..Nadzieja że to łatwo ściągnąć.

Wygląda jak wściekła honda.

Mi chodziło o coś takiego.

http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2016/12/BMW-5er-G30-M-Performance-Tuning-Zubehoer-04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem w błękitno-szary - praktyczny plus skoro go tak promują to pewnie stoją za tym jakieś badania preferencji Klientów :)

 

A nie wiecie może czy ten co jest na głównej stronie www.bmw.pl dla touringa to jest niebieski śródziemnomorski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spotkałem w ruchu miejskim : biały , smolistą czerń i szary z brylantowym połyskiem i żaden nie zrobił na mnie jakiegoś efektu wow . Może w jakiś żywszych barwach to auto dla mnie odżyje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja poszedłem w błękitno-szary - praktyczny plus skoro go tak promują to pewnie stoją za tym jakieś badania preferencji Klientów :)

 

A nie wiecie może czy ten co jest na głównej stronie http://www.bmw.pl dla touringa to jest niebieski śródziemnomorski?

Kolor ze zdjęcia oddaje w rzeczywistości barwę.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/105caa13ef79f46c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panie i panowie

Chciałbym zrobić mały ranking dotyczący koloru auta. Zamówiłem brązowy indywidual, ale chyba zmienię zdanie, bo na żywo jest znacznie ciemniejszy, niż w konfiguratorze. Chyba poza nim najbardziej podoba mi się biały z dodatkami performance (bez tych naklejek na drzwiach). Smolista czerń też fajna, ale pewnie trudna do utrzymania, grafit mam teraz w F10 (podoba mi się, ale bym coś zmienił). Co sądzicie o białym m performance? Życzę miłego weekendu.

 

Ja mam w swoim kolor Smolisty Czarny, w promieniach słońca wyglada ja granat jest to kolor dostępny tylko z pakietem M polecam petarda szczególnie do przyciemnianych 18’’

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.