Skocz do zawartości

e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 56
  • Wyświetleń 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Laki jak chcesz sprzedam ci moją AC schnitzera !!! dogadamy sie co do ceny jest OEM ale nie zdążyłem założyć bo sprzedałem auto mam również jak by był ktoś zainteresowany dokładkę do zderzaka alpina + komplet naklejek na całe auto jak ktoś chętny proszę pw , jest możliwość kupienia całego kompletu dokładka przód + tył + naklejki jeszcze taniej Pozdrawiam

kilka zdjęć przedstawiających lotkę i pakiet alpiny

http://img508.imageshack.us/img508/7850/dsc05955ag7.jpg

http://www.soundstation-tuning.com/gallery/tuning/img/BMW_AC_Schnitzer_E90-02_rear_1.jpg

http://sportsheavycars.blogspot.com/2011/05/bmw-alpina-d3-pics.html

http://www.m5board.com/vbulletin/alpinaboard-com-bmw-alpina-discussion/116013-member-alpinad3-stunning-alpina-d3-touring.html

Opublikowano

Witam,

 

z oryginału byłoby to 690 zł lotka M-Pakiet nowa gruntowana (wystarczy polakierować), taśma klejąca 60 zł.

 

Pozdrawiamy,

Auto Mako

www.czescibmw.waw.pl

Opublikowano

Klapa tylko Carbon ponad 1000 $ Vorsteiner i inne

A lotkę do E92 z ABS (nie mylić z tandetnym laminatem) masz tutaj http://jafra.home.pl/product_info.php/products_id/672

co prawda do E92 ale może do E90 też mają ? Warto spytać

Ja kupiłem i własnie jest u lakiernika

pozdro :)

Crejzus :)
Opublikowano
Niestety nie mają CSL do e90 , ale właśnie u nich kupiłem spoiler OEM AC schnitzer więc jak ktoś chętny opuszczę na cenie jest nowy prosto od nich nie jest to laminat jest oem do tego mam jeszcze spoiler przód ALPINA i naklejki na całe auto więc za nie duże pieniądze to oddam z wyglądu auto będzie jak alpinka d3 :)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Członkowie klubu
czysty seks - http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308999_10150392742005050_606885049_10494844_937330670_n.jpg

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
ta klapa jest boska niestety z tego co wiem produkuje ja z Carbonu VORSTEINER I cena jest na poziome >1000 USD
Crejzus :)
Opublikowano
  • Członkowie klubu
marudzisz ;p

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
Witam. Gdzie można kupić taka lotkę na tylną klapę jak jest w E92 M3? Kupiłem kiedyś na allegro ale po pomalowaniu cała popękała i była słabo wykonana. Pytałem w M-CARS Kraków ale powiedzieli ze takiej małej niema.
http://img850.imageshack.us/img850/7875/mtiu.jpg
Opublikowano
tez polecam -zamawiałem tam i nie że robię reklamę ale fachowo, szybko i po "lepszej" cenie więc na pewno lepiej niż w ASO.
Opublikowano
Ja wszystko co zamawiam do swoich BMW z gagetów to u niego . Również nie robię reklamy ale naprawdę warto !
  • 1 rok później...
Opublikowano

Macie do polecenia jakiś zamiennik (spoiler/ lotka) który wygląda identycznie jak oryginał i jest dobrej jakości ? na allegro jest kilka sztuk ale jakoś boje się ze np. od słońca jakoś się powygina albo coś będzie nie tak i że jednak będzie się różnił od oryginału :/

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=e90&search_scope=category-8707

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dołączam sie do tematu , gdzie dostanę lotkę,spojler do e90 ?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
a jak cenowo wyglądają oryginały ?
Opublikowano
oryginal 780 do malowania, carbonowy oklo 1700
Opublikowano
Napisz do, ,jafra,, to ci powie jak zachowuje się zamiennik, bo z tego co pamiętam ma u siebie zalozony
Opublikowano
też mi chodzi po głowie mała lotka ... ale ja u siebie jak zamówie dam do oklejenia folią czarna połysk ;)

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.