Skocz do zawartości

E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mówię o et do przedliftowej e90 do poliftowej nie wejdzie takie et tzn będzie już wystawać za bardzo bo mają rozstaw osi poszerzony ale widzę że masz pre lci to możesz kupić . będzie ładnie wystawać równo z nadkolem ale też dobierz dobra oponę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 17 i 18 beda pasować nie beda wystawać Tylko idealnie pasować? bo chcioałem na Tył wczesniej zakładać dystanse a juz widzieliscie gdzieś Et 18/20 do przedliftowej e90 bo nie mam możliwości przymierzenia a nie chce kupić by leżały i kasy marnować /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zobacz nawet ktoś widzę założył ET 12 na przód ale to już za dużo no i zobacz jak to nie ciekawie wygląda bez obniżenia http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic16591_320d_E90,_M6_Felgen_3er_BMW_-_E90___E91___E92___E93.html&Topic_Cat=52 Et12 już za mocno wystaje , ET20 + obniżenie będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et jest bardzo ważne, ale szerokośc opony i felgi rowniez

ostatnio mierzyłem dwa komplety:

8 szerokości 245/40/18 z et 17 i niestety z przod za bardzo wystaje

8.5 cala szerokości opona 225/40 et 20 i rownież przód wystaje, a raczej jest na granicy, ale moim zdaniem każdy policjant i diagnosta zakwalifikuje to do opcji "wystającej felgi"

niestety na przód do auta przed liftem odpada wszystko w granicach et poniżej 30

 

twój wybór.... ja felg o powyzszej konfiguracji nie kupiłem, ale zakupilem 8,5 z et35 i uwazam ze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

Mam pytanie czy felgi BMW Performance 18'' do serii 1. Mam pytanie czy te felgi ( ich ET ) będzie pasowało do E92? Jak to będzie wyglądać?

Ponieważ do E92 BMW przewiduje Styling269 19'' o innym ET niż jest w E87... Czy ktoś jest w stanie pomóc? Nie ukrywam że liczę na fachową pomoc Vermiliona :D :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry2: szkoda, bo 19'' zmniejszy mi komfort w stosunku do teraźniejszych 18''. Dystanse itd. też odpadają ponieważ nie lubię półśrodków...

 

Bardzo dziękuję za pomoc, miłego wieczoru :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dołączę do tematu felg i zapytam czy na felgi o oznaczeniu EH2 -chodzą na nich teraz rain flaty-można założyć zwykłe opony o tym samym rozmiaże? dodam że w warsztacie powiedzieli że nie można ponieważ felga musi mieć oznaczenie H2. Czy są jakieś specjalne felgi na które można zakładać tylko rainflaty? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że chodzi Ci o Run Flaty a w sumie o założenie normalnych opon na felgi EH2. Standardowe opony można założyć na felgi EH2, ale nie będą miały one cech opon typu run flat. Musisz przeszukać forum bo zaraz zrobi się raban o poruszanie ponownie tego tematu. No chyba, że nie zatrybiłem problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.