Skocz do zawartości

E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no liczę po prostu że będą lepsze od chińczyków :wink:

 

Od chinczykow z allegro, tak, w tym wypadku nie masz sie o co martwic.

 

A jakie 17" byś mi polecił? oem'owe jakieś po prostu ?

 

OEMowe beda przesadnie drogie (jako nowe), rozejrzyj sie za

 

Np OZ'ami

 

http://www.felgi.pl/konfigurator-felg/oz/italia-150-graphite/bmw/seria-3/coupe/e92/0/335i

 

albo jezeli calosc ma wygladac, przemysl 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy felgi o rozmiarach 7,5J x 18 215/40 R18 przod i 8,5J x 18 245/35 R18 tył beda pasowac do e91 2006 rok ?? prosze o szybka odpowiedz zalezy mi na czasie a sprzedawca ma kilku klientow..pozdrawiam i z gory dziekuje bardzo za odpowiedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że ET jest właściwe to:

1. Tylne koła dobre.

2. Przód - lepsze byłyby felgi 8"

- gumy dla 18" to 225/40r18 lub 235/40r18 ewentualnie takie jak tył.

Te 215 są ciut małe ale chyba od biedy... :think:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy felgi o rozmiarach 7,5J x 18 215/40 R18 przod i 8,5J x 18 245/35 R18 tył beda pasowac do e91 2006 rok ?? prosze o szybka odpowiedz zalezy mi na czasie a sprzedawca ma kilku klientow..pozdrawiam i z gory dziekuje bardzo za odpowiedzi..

 

To felgi z 1er, daj sobie spokoj, bo sa za waskie i ET jest wysokie, opony tez beda za waskie i beda mialy zbyt mala nosnosc do E91.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy felgi o rozmiarach 7,5J x 18 215/40 R18 przod i 8,5J x 18 245/35 R18 tył beda pasowac do e91 2006 rok ?? prosze o szybka odpowiedz zalezy mi na czasie a sprzedawca ma kilku klientow..pozdrawiam i z gory dziekuje bardzo za odpowiedzi..

 

To felgi z 1er, daj sobie spokoj, bo sa za waskie i ET jest wysokie, opony tez beda za waskie i beda mialy zbyt mala nosnosc do E91.

 

 

dokladnie tak jak mowisz , kola pochodza z bmw 1 ... wiec daruje sobie kupno ... dziekuje za odpowiedzi temat do zamkniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie kupię 17" Double spoke - style 194 M do mojej e90 Mpakiet, jeśli ktoś ma to proszę o kontakt.

a co powiecie na na Styling 318 V-Speiche z X1?

Rozmiarowo chyba to samo tylko czy będą pasować do e90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) ja sie przymierzam do kupna takich felg:

http://moto.allegro.pl/felgi-18-5x120-opel-insignia-bmw-e46-e90-x3-x5-i3130963621.html

widzialem na zywo e90 na tych felgach i sie zakochalem:) do czarnej Bawarki jak znalazł i do tego oponki np: Pirelli 225/40 r18 komplecik z założeniem 4000zl i mysle ze bedzie git zestaw na lato.Podobnie jak Ty mam orginalne 16'' to mam na nich zimowki i bede wymieniał tylko kompletami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) ja sie przymierzam do kupna takich felg:

http://moto.allegro.pl/felgi-18-5x120-opel-insignia-bmw-e46-e90-x3-x5-i3130963621.html

widzialem na zywo e90 na tych felgach i sie zakochalem:) do czarnej Bawarki jak znalazł i do tego oponki np: Pirelli 225/40 r18 komplecik z założeniem 4000zl i mysle ze bedzie git zestaw na lato.Podobnie jak Ty mam orginalne 16'' to mam na nich zimowki i bede wymieniał tylko kompletami :)

 

Po co Ci chinski zlom udajacy felgi?

 

Koledzy mam pytanie: kupilem do swojej e90 felgi z 7er e66 18" i sa na nich opony 245/55/18. Wiem ze beda za wysokie stad moje pytanie czy ktos jezdzi na 245/40 czy beda za szerokie?

 

Zaloz na nie 225/40R18. Te felgi beda mialy rozmiar 18x8.0, 245/40R18 beda za szerokie na tak waskie felgi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nic nie będzie ci obcierało na oponach 225/45/18. Miałem takie 4 w e91 i było spoko, żadnych problemów nie było. Wiem że to nie jest zalecany przez producenta rozmiar, ale jeździłem tak z dwa lata i nic się nie działo. A teraz też szukam 18" i takie oponki założę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.