Skocz do zawartości

BMW E46 COMPACT 316i WBAAT51000FW14791 UWAGA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Chciałem przestrzec przed umawianiem się z forumowiczem ppatryk.

W czwartek napisałem do niego w sprawie samochodu ,który wystawił w dziale giełda.

Przedstawił mi stan,opisał, następnie w piątek umówiłem sie na sprawdzenie samochodu do Katowic na poniedziałek,dogadaliśmy z ppatryk godzine,wszystko było ustalone.

W piątek również zakupiłem historie u Draya coby się czegoś dowiedzieć o samochodzie(historia kończyła się na 2010r).

Wczoraj napisałem SMS'a do Patryk w celu potwierdzenia wizyty w serwisie w Katowicach o 10:00.

Żadnej odpowiedzi nie dostałem, następnie próbowałem się dodzwonić(5-6 razy), również nic.

Wysyłałem wiadomości na forum - widziałem że odczytywał, jednak odpowiedzi nie było.

 

Wydaje mi się ,że jeśli ktos jest forumowiczem i sprzedaję auto, to z czystej przyzwoitości wypada szanować czas drugiej osoby. Nie wiedziałem czy jechać,żadnej odpowiedzi nie było, przede wszystkim szkoda 130zł wydanych na historie i zaplanowanego całego poniedziałku. Do tej pory nie dostałem żadnego wyjaśnienia od ppatryk i zapewne nie dostanę.

 

link do ogłoszenia: viewtopic.php?f=5&t=298169

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia jednak 21 tysięcy za Compacta no niestety nie zapłacę, chyba że 325ti z przebiegiem 50k.

 

Nie zdajesz sobie sprawy z tego ile taki compact potrafi kosztować.

Chyba że masz na myśli przebieg skręcony na 50k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Od jakiegoś czasu również rozglądam się za compactem i nawet zainteresowałem się autem użytkownika "ppatryk" ale środek marny i postępowanie sprzedawcy dyskwalifikuje zakup. Tym bardziej że "ppatryk" loguje się na forum. Dziecinada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.